Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

I. Mátra Maraton

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
143 hozzászólás a témában

#21
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Nekem, megint csak az irigykedés maradt osztályrészül, ugyanis az történt, hogy a pénteki sikeres Polgárjog vizsgámat péntek estétõl vasárnap reggel 6 óra 32pecig "ünnepeltük" amikor is azt mondtam barátaimnak, hogy "elfárradrtam, haza megyek és alszok egy kicsit, mert mennem kell maratonra" Ez így is történt, csak a kis alávsból hétfõn ébredtem.
Azért 36 órás ivás sem sokkal kisebb teljesítmény, mint a Maraton.  ;D

#22
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Elõször is büszke vagyok, hogy a Büdibogarak Team tagja lehettem!  ;D ;D ;D Kivételesen se a nyergemet se a napszemüvegemet nem hagytam otthon láncot sem szereltem 5 perccel a rajt elõtt! Így minden adott volt, hogy egy jót tekerjünk! A rajt után 500 méterrel mondtam Rave_Ace nek, hogy most kellene abbahagyni aztán a következõ sokk a sípálya volt, amikor megláttam, hová kell feltekerni. Aztán kezdtem utólérni az elõttem haladókat sõt le is hagytam néhányat azért néhányan engem is megelõztek! kb. 10 métert leszámítva ahol megálltak elõttem és muszáj volt leszállni feltekertem különösebb erõfdeszítés nélkül! Az a titok, hogy csak maratonokon szabad  bringára ülni és akkor nem fáradsz el!  ;D ;D ;D Aztán a köves lefelén sokan elmentek mellettem nálam ilyen helyeken sokszor befigyel a zabszem effektus! Max. 35-40-nel megyek le! Nem vagyok én Para, csak a para van velem!  ;D Aztán a második itató elõtti aszfalton eljött az én idõm azt hiszem senki nem elõzött meg! Jó volt aszfalton tekerni! Azután már végig együtt ment a csapat! Elõtte is bevártuk egymást. Az aszfalt utáni széles erdei úton utolértük az elõttünk lévõ csapatot majd úgy mentünk el mellettük, hogy a menetszél majdnem az árokba borította õket!  ;D Aztán komoly meccset vívtunk végig és csak egy perccel maradtunk alul! De elsõversenyes csapatként elégedettek lehetünk! A cél után kellemes idõtöltés a BMFT tagok körében: Majd a díjkioszton megérezhettük milyen érzés az ha a közeledbe csap egy villám, hát kissé megrázó!  ;D ;D ;D Baliba ne haragudj, hogy már több mint egy éve folyamatosan feltartalak a versenyeken!  ;D ;D

#23
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Földim! :D azaz Tyito koma: ha van rá idõd, kedved... akkor megköszönném... egy esetleges belsõ szerkezet kinézetre is vevõ lennék...

Hétvégén még nálad lesz?

PéeF...

#24
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
CSÁ Kamperok!

Nem tudom ki,mire gondolt tekerés közben,CSAK FELFELÉ,de én,kb.30 és 50 Km között arra,hogy milyen motort vehetnék a brinyóm árán  ??? :-[
A heti 30 kilcsi Szeged környékén (rekumbensel) egy kicsit kevés az állóképesség (ÁLLÓKÉPTELENSÉG) megszerzésére!
Seráfütt! Nagyon teccött az,ismerd meg a Mátrát szakkör eme izomlázító foglalkozása!
Sajjna nem találkoztam mindenkivel,de ami késik,az a 6 o.20 as pesti gyors!
Egy kis negatívum:én minden útmellett szerelõtõl megkérdeztem:tudok segíteni  ???
Az,hogy Mindenki akkora balf*sz mint én,és nem hoz egy versenyre (ha nem rugo-elasztomer) teló pumpát,még elhiszem,de az szörnyü,hogy ott küzdöttem a 70 es kilóméter körül egy defektel és azt nem mondddták:ba*zd meg!   Bocs!!  :-/
A Frissítések és a szervezés nekem,mint tapasztalt maratonra járónak.4dik,egész jól bejött!Volt ahol könyörögnöm kellett,hogy NE kömjenek tele csokival,ropival meg nyalókával!
Büszke vagyok (én az elit!) a 83adik helyemre!
Kézmeleg gratuláció és vállpacsi Mindenkinek!
Szeretném megmászni a Mecseket is,ha összejön!

PéeF:lekamerázzam ezt a kütyüt,amirõl beszéltünk,vagy nem sok értelme van? Még NEM adtam vissza!

kissfish:gyûrjed a pedálokat,ha tudunk,és mehetnénk,felugranánk a haveromékkal egy össznépi tekerésre felétek!

Üdv Mindenkinek.:Tyito


#25
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy!

lens: :D köszike...  :-*

baliba májsztró: jövõre nagyon muszály lwesz beszerveznünk egy hasonló kaliberû (NEM MÉRETRE!  :P) hölgyet a csapatba... már csak azért is, mert ha jól láttam csak pár perc különbséggel érkeztünk be, amiben sajna benne volt a kis afférom a láncommal...

ricsi: tennap volt cseresznyém, és toltam hazáig a pacim, mert laposan fogadott d.u.... Hazaérve aztán imádkoztam szétszedés alatt, ne kelljen azzal jelentkeznem másnap, hogy "para, az állat" ;D , mert felütöttem mégis...
hál'istennek, csak egy tüske volt az életem megszomorítója, úgy hogy hamar likvidáltam, és az általa ejtett sebeket betapasztottam... ;)

Csõváz éas hátszél!
Joghurt és 2,4es gumik! ;D Paraferee voltam...

#26
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
Hi népek!
Lehet, hogy én nagyon mákos voltam, mert semmi bajjom nem lett a Maratonon, hacsak azt nevezem annak, hogy a kezem a köves szakaszon görcsölt.  ;D A terepen az egyetlen meglepõ az volt, amikor visszamentünk Mátraházára és beteeltek minket az erdõbe. Ki volt téve egy lejtõ tábla, de nem az hogy 20 centis sziklákkal tûzdelve, én meg ügyesen beletekertem, és csak már akkor vettem észre, hogy i vanm mikor már késõ volt. Tény az, hogy túléltem, meg meg sem dobott az a xar, de a fotós csaj a végén kicsit  :o pofával nézett rám, sztem senki nem jött le ilyensebességgel. A legázosabb rész, ami sztem nem is  fizikai, hanem már-már pszihikai megsemmisítés volt, amikor kb. fél km-re a parkolótól, bezavartak mineket az erdõbe. Nem mondom, hogy nem csináltam meg, de nem esett jól   ;). Nah mind1 de ettõl függetlenül nagyon jó volt a mezõny, klasszak voltak a gépek és nagy pozitívumként hoznám fel, hogy mindenkivel szóbal lehetett enyeledni senki nem küldött el a halál faxára, hogy õt most hadjam tekerni, és ez nagyon jól esett. Aki teljesítette vagy aki nem a távot mindenkinek GRATULA én jövõre megyek és gyertek ti is!


Csákó ALL!

#27
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Baliba: klassz volt a beszamolod, es jol megmondtad a Meridasoknak.   ;D ;D

Para: a te beszamolod volt a legcsucsabb, ezt mar igazan betehetnek a Bikemag kovetkezo szamaba. Agyonrohogtem magam! Igazi iro vagy!

Aszta! Gratula a szep teljesitmenyert!  :-*

#28
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
UJJJJÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!

Ezt is végigcsináltam!!!!

Szombat éjféli mozizásom után 5 óra alvásal elhagytam szeretett szülõvárosom, Debrecent, és 3-ad magammal és egy Ford tranzittal megrohamoztuk a Mátrát! A hegyet elérve mindenféle õrült kerékpáros (Para és társai) mutatták, hogy jó az irány. Megérkezve gyors nevezés, (hamar +szabadítottak 3db ezrestõl :o) majd a fórumtársak keresése volt fõ feladatom. Gyors beszélgetések, elejtett, majd felvett megjegyzések és már kezdõdött is a rajt!

Viszonylag az elejében indultam, és nem bántam meg, mert szerintem sokat jelent. A rajt utáni erõs kezdésem 1 dologra volt jó, kipurcantam az elsõ KM-nél. Ált, felfele leveszem a sisakom, mert így "kevésbé" izzadom, amire egy meridás mezes csapat be is szólt -"sisak + nuku öcsi- -biztos a stucniját védi vele"-hozzáteszem, mind fiatalabb volt, és persze erõsebb is, de lefele keményen törlesztettem a"most már rajtam van, úgy-hogy Ne tökölj elõttem!" kiáltásommal! A toronyig felmenni olyan volt, mintha a Marianna árokból a Mout-everest-ig kellett volnatekernem, és még egy jeti (nem személyeskedés ;))is a kerón ült volna. A csúcson  ;D ért utol Para és az "Aki fékez az veszít!" felkiáltással átestem a holtponton! A lefeléknél nem találkoztam engem elõzõ emberkékkel, kivéve a Trike-os gyerekkel, aki a fotóst hurcolázta, és ezúton köszönném neki a lehetõséget, hogy kb negyed óráig vakon tekerhettem a sziklás lejtõn lefele nyelve közel 1 kiló port csak azért, hogy 1Km múlva az emelkedõn elálhassa az utunk, mert rádöbbent, hogy nem tud továbbmenni! KÖSZI!!!! :-X

Az erdei ösvényeken halált megvetõ bátorsággal, és vakmerõsséggel üvöltöttem le az útról a tötymörgõket, csakhogy utolérhessem nagy vetélytársam PARÁT!!!  ;D
Meg lett az eredménye, mert a betonos lefelén megcsillant a sisakja, nekem pedig mind a 32 fogam, és a végére utolértem!
Egy kis diskurzus után az "állítólagos defektje" miatt (amit nem látott senki ;D csak én, de letagadom ;D) találkoztam régi Maratonos barátommal akivel eldiskuráltuk az idõt, egészen addig, míg ketté nem vált a mezõny! Utánna a kissé lefele dózerúton rákapcsoltam (bár ez kívülrõl biztos nevetségesen lassúnak tûnt).
A felfele betonon a szembõl érkezõ motorosok adtak egy kis + lelki energiát, fizikait sajna nem ! Az erdei véghajrá korrekt volt, bár én rövidebre számoltam, de így is sikerült kb 2óra 20perc alatt végeznem, és így x-edik helyen befutnom! Nagyon élveztem az egészet, és meg voltam magammal elégedve ahoz képest, hogy nem tekertem semmit a Bükk marci óta. A technika +bízhatóan mûködött, és jó volt a gumiválasztásom is, WTB forewer!!!!
Rentgetegen szervizeltek gumit és kerót az út mentén ami nem volt csoda a kövel lejtõkön.
Én speciel állandóan ugrattgattam és repültem ahol csak tudtam!

Összhatásában jó volt minden, tetszett a pálya, a táj, korrekt volt a szervezés, magas volt a nevezés, de kaptunk is érte rendesen!

És végre kiderült, hogy ha nem Zöldel tekerek, sokkal gyorsabb is tudok lenni, mert tudjátok meg, hogy eddig mindig õ tartott fel!!!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  ;) De ez persze fordítva igaz!
Köszi Rave, hogy visszafogtátok!! ;D
Gratulálok minden fórumtársnak akik teljesítették a távot, és legyõzték ezeket a hegyeket is!

Üdv,
Baliba

#29
Kilgour

Kilgour

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
JAja ;D

En is bordo cheyenneel voltam!
Epp most targyalok az egyik haverommal telougyileg mert elegge megviselt a palya egy ket kavicsosabb szakasza...

#30
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Eszembe jutott egy negatívum;a kulacs nem az a hûûû,de jó!Ma reggel szívmelegítõnek vodka helyett forró teát vittem suliba (mint mindig ;D),és rájöttem,hogy ez tipikusan hõre lágyuló mûanyag.Azaz jó,hogy egybenmaradt,az állaga olyan volt,mint egy érett baracké...De ez legyen a legkisebb gond!Jó vót,nem?

#31
milan

milan

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
szasztok!

szerencsere era megsem velunk jott, de csak azert mert valiszunuleg nem fertunk volna be a kicsi trabiba ;D haverommal, zolival ketten 130-cal vegigszaggattnk az autopalyan es 8-ra csont nelkul odaertunk. beneveztunk, osszeraktuk a bicokat, regi evfolyamtarsakkal dumaltam, stb. melegites, majd laza tekergetes... de mi ez a csattogas? az ut soran kicsit megnyomorott a v-fekem, aztan folyamatosan hozzaert a felnihez. hm, kiraly, de sebaj, mindjart megcsinalom. "meg 1 perc a rajtig!" aztak*va!! nem baj, jo lesz, igy is vegignyomom - gondoltam. a start utan 1 perc 32 masodperc elteltevel haladtunk at a rajtvonalon, majd az emelkedore kanyarodaskor a zoli tesco-bike-ja eloszor mondott csodott, leugrott a bowden az elso valtorol. szerencsere ket srac megallt, es az egyik hipp-hopp visszarakta, mint utobb kiderult bringaszervizes. ezuton is koszi neki.  igy negyen tok utolsokent vagtunk neki a tavnak. a kekesig elozgettuk az embereket, hol tekerve, hol tolva, aztan a csucson mi is megtanulhattuk, hogyan kell visszaakasztani a valtot. lefele kezdtek kijonni a merevvilla hatranyai, meg szerencse, hogy alapbol fekezo uzemmodban volt a bico (lasd feljebb ;)). ut kozben meg nehanyszor visszaakasztottuk a valtot, a koves lejton pedig megejtettem a hagyomanyos kulacskeresesi akciot, ezuttal kulacstartoval egyutt veszett el, nem is lett meg. sebaj, legalabb konnyitettem egy kilot a bicon... csak azert kar volt felvinni a kekesre:D az ujjaim kezdtek nagyon fajni, inkabb jojjon mar emelkedo! jott is, lehetett megint tolni... ekkor mar ugy ereztem, hogy valami kikivankozik belolem (hogy mi, azt azota sem sikerult kideriteni), es ez az erzes fokozatosan kisebbfajta gyomorgorccse alakult,  az elso frissitonel betankoltunk, de elotte a szervezo lanyok biztatasara sprinteltunk, hogy meglegyen a szintido, de eppen kicsusztunk. persze az elsohoz kepest volt 90 perc es nem abszolute, szoval megis mehettunk tovabb. ha kicsit varunk, megnezhettuk volna a befutot is ;) matrahazan tok jo volt, hogy tapsoltak nekunk, "pedalkiralyoknak" is,  ez feledtette az ujj- es csuklofajast, es kezdtem jobban is lenni. latszolag a fek is helyrejott magatol, szoval elkezdtem elvezni a dolgot, a koves reszt is felvaltotta egy technikasabb erdei osveny. mar nem emlekszem hol, de volt egy hosszabb beton lefele, na ott megalltunk (mit megalltunk, visszatekertunk!) egy elanyatlanodott srachoz, hatha tudunk segiteni, de nem - a kulsoje ment szet, szegenynek... aztan jott a regen vart beton felfelem, kb ekkorra ert le a masodik powerade is, szoval 20-30 embert ugy eloztunk meg, mintha szembe jottek volna. valoszinuleg ez az en mufajom, mert az emelkedo felenel mar zoli is alig birta, pedig en vezettem neki. bazze, komolyan atvaltok orszagutira!!! a 2. frissito utan sikerult elkapni egy leanyzo vonatat, sunyi modon raalltunk es felhuzattuk magunkat, aztan a lejton megsunyibb modon otthagytuk, hja, o is merevvilaval volt. a vegen a betonfelfele megint jol ment, lehagytam meg par embert, majd az erdoben szinten tolva :) a vegere mar mindenhol vettem a levegot, es raadasul a hajraban valaki mogem kerult es le akart nyomni, de a celegyenesben kivedtem a tamadast, es 3:05 koruli idovel megoriztem a sokadik helyemet :)

a szervezes teljesen jo volt, bar a palyakijelolessel voltak gondok; szerencsere mindig jo iranyba mentem es defekt nelkul vegigpattogtam a palyan. jovore telo nelkul ketszer is meggondolom, hogy eljojjek-e :-/

gratulalok mindenkinek, aki vegigment, kulonosen Asztanak es a Budibogarak-nak!!!

Kilgour: egy bordo cheyenne mustanggal voltal? csak azert, mert lattam a sajatomon kivul megegyet ;D

#32
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Hali mindenki!
Kb. 4 óra alvással indultam neki az egésznek,ugyanis vidékrõl 11-re jöttünk haza,és 4-kor indulni kellett ufonauta haveromért Budaörsre.A helyszínen lepakolás,és egy kicsi csalódás,ugyanis kiderült,hogy az internetes nevezésünk nem volt jó,de mind1,megoldották.A rajtnál ismerkedés a Fórumosokkal,aztán indulás a sípályára!Azért az jó tréfa volt,kb a felét toltuk.Annál jobban esett aztán a szerpentin,meg a sziklás rész,ahol mentünk rendesen,és megúsztuk defekt nélkül,csak láncleesés volt párszor.Mátraházán nem álltunk meg,menet közben benyakaltuk a Poweradet,aztán jött a legjobb rész,a parkoló utáni erdõ!Újabb aszfaltozás után megint frissítõ,ahol -most már tudom,hülyeség volt-telezabáltuk és ittuk magunkat,és még a táskát is telenyomtuk fejenként 5 itallal.(sztem csak mi ketten vittünk táskát összesen-egy kisebb mûhely volt a hátunkon ;D)Ezután már nem esett olyan jól a tekerés,én legalábbis rókaközelben voltam.Mind1,Foxitól ugyan 10 hellyel lemaradva,de én is beértem,annak ellenére,hogy a célnál lévõ fahídnál rendesen ráhasaltam a stucnira.Hát,nagyon jó érzés volt átmenni a kék oszlopok között!Nehéz,rázós volt (számunkra),ugyanakkor nagyon szép,élvezetes,jó érzés volt próbára tenni magunkat.Nem lett túl jó az eredményünk,de legközelebb már okosabbak és jobbak leszünk ;)
Aztán faterom elvitt minket a helyi étteremben,és a betyárpecsenye elfogyasztása alatt szép lassan újraéledtünk.JA igen,a célnál újra láttuk Findliéket.
Tehát jövõre ugyanitt!
KALA


#33
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Na itt vagyok én is!
Hazaértünk a kedvessel aki miatt veszett a 4. helyünk! ;D ;D
nagyon jó kis verseny volt! ;D
A elsõ felfele éhgyomorra eléggé keménynek tünt de az utánna lévõ lefelék kárpótoltak mindenért!
Megirigyeltem Parát és én most 2.2-es Panaracer DH Magic gumit tettem fel és úgy mentem a köveken lefelé mint azzállat! ;D
Sajnos közben elszállt a kulacsom ezért:
Kétségbe esve keresem a szürke piros tetejû BALAZS BOXING feliratú kulacsom(Mivel ezen kivül még 1 db van Magyarországon azt pedig tudom, hogy hol van!Úgyhogy meg fogom ismerni! ;)
Ma újra bejártuk a pálya felét Findlivel így túra tempóba nem is tünt olyan durvának!de találtunk cirka öt darab kulacsot ami közül egy párnak kupakja nem volt meg volt amelyik elrepedt a nagy buktában!Meg összeszedtünk vagy 3 belsõt amit kidobtunk a kukába, hogy ne szemeteljünk az erdõben!
Ami még nagyon tetszett, hogy a legvégén a sok megmaradt piát kaját kiosztották így mindenki nagy zabálást rendeztünk banánból és pogácsából!
Szóval nagyon ötös kis rendezvény volt!
Egyébként ha megfigyelitek majd az idõket a legjobb csapat jobbat ment mint a legjobb lány és még Findli is a harmadik lett volna ha egyedül indul!
Vajon ezt teszik a fiúk a lányokkal ennyire huzzák öket?
Ja és gratula az elöttünk beért csapatnak akikkel a végén nagyot meccseltünk de a betonon õk voltak a jobbak! ;D
Jövöre tutira újra összecsaphatunk! ;)

#34
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Na hazaértem!

Elsõ Mátramaratonnak nem is volt ez rossz! A szervezéssel szarvashibákat nem vétettek, és a frissítõk kifejezetten jók foltak. Én pl. nagyon örültem a Powerade-knek, be is gyüjtöttem 3 palackkal legalább, amik ugyan húzták a hátsózsebeimet, de sebaj! És olyan jó volt megint a sok BMFT-s arcot látni, némelyikkel együtt tekerni a távot.

Csak azt sajnálom (egy kicsit ;D), azt a nõi 3. helyezést...
És szerintem tök jó volt a Büdibogarak csapat és a ( Túrórudik is:), AsztÁ-nak külön gratula!

Ma de. még mi ott maradtunk Rave-vel Gyöngyösön, és felmentünk Mátraházára, ahonnan fel Kékes felé (most nem a sípályát választottuk, vajon miért?) és legurultunk a kõves lefelén, mert kerestük az elvesztett balázs Boxing kulacsot, és így tudtuk nézni a gyönyörû környezetet is...nekem nagyon bejön a Mátra, csodálatos helyeken mentünk kersztül) ja és találtunk egy csomó kulacsot:), és belsõt:) és egy pumpát is:), csak a Balázs Boxing, az nem lett meg sajna...

Jövere újra ott a helyünk!!! :D

#35
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
És még vmi!

Nem csak a mátra maratonhoz szól eme ötletem, szvsz mindegyiknél elkélne:
MASSZÕR a célban...

ez most sajna saját bõrömön érzem, hogy elkelllet volna egy................. :-X

#36
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ras: paccccsi! 8)

Tyito: örülök, hogy megismerhettelek... majd még konzultálunk...

PéeF & Joghurt...

#37
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
    Ras:test a lelke mindennek!   ;D

kisfissh:természetes,hogy segít az ember a barátainak!  ;)
[move][glow=green,2,300]Az úttörõ,ahol tud,segít![/glow][/move]
Én még így tanultam  ;D ;D ;D

Üdv.:Tyito


#38
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Sziasztok!

Én is sikeresen végigküzdöttem magam a távon ;D Nekem egy kicsit sok volt az a rengeteg kõ a lefeléken :( de azért különösebb probléma nem akadt, leszámítva egy defektet  >:( még szerencse, hogy volt pótbelsõm ;D
Mindezekhez hozzátartozik, hogy voltszerencsém egy LX-el szerelt bringával végignyomni a távot, ami nagyon tetszett ( Köszönet ezúton is Tyito kollégának ;D ;D ;D  )

Én is gratulálok mindenkinek, aki teljesítette egyik v. másik távot ;D

üdv

fish

#39
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Gratula az összes CCs-DHs frírájdörnek... Parûának meg külön pacsi 8)
én vazze pakoltam hétvégén (meg azért nekem még az a felfelé a Kékesre kissé erõs...) de túléltem a sok Tidomot meg gerendamaradékot...
de azért veletek voltam lélekben :)

#40
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás

És ismét tolom... Megint emelkedik, és ráadásul a láncom menetközben leesett... és sajna bekövetkezik a legrosszabb: a tárcsákat összfogó bakok alá szorul a láncom... hajlítom... tépem... harapom... kérem... szidom... de nem moccan... A többiek meg sorra elhagynak... ILYEN NICS!!! Kiálltom, és barbár ösztönöm uralkodik el felettem... ;D Amilyen erõsen csak tudom rántom meg a láncot, mely fejet hajtva az erõnek kiszabadul... 2tonnás kõ gördül le a lelkemrõl, mely majd nem elsodor egy mögöttem érkezõt... ;) Kezeim mint egy négeré(még jó, hogy elõzõ nap olajoztam), taposok felfele... Az uccsó méterekre fordulok be a tornateremnél, majd jöhetett a cél..............



A pozitívumok:
-jó itatópontok
-a lassító a mûút elõtt
-a zökkenõ mentes lebonyolítás

A negatívumok:
-gyenge pálya kijelölés (volt úgy, hogy 3irányba indult el ösvény, és awc-papír meg a keresztezõdés közepén lógott a fáról...)
-a szalag (inkább wc-papírnak nézett ki)
-a motoros a pályán (majd nem megfulladtunk, amikor elzúzott mellettünk, csak mert a fotóst mielõbb elõre akarta vinni)

Összeségében jó kis verseny volt, jövõre is indulok, tuti!

Gratula Aszta-nak ismét, a BüdiBogoraknak is, az 5. helyezésért, és mindenkinek aki ott volt, és végig tekerte!

CSõváz és hátszél...
Joghurt ereje legyen veletek!

PéeF



(hja... ma reggel valósággá vált a tegnapi feltételezésem: a hátsóm defektes... de valszeg csak tüske...)