Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Telo tuning

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
217 hozzászólás a témában

#161
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Ja, folyton szidják a villámat, én meg qrva jól elvagyok vele árkon-bokron át, s AZÉRT SE veszek Marzocchit....következõnek X-Vert-et tervezek, de mikor lesz az még...addigra már csak múzumokban lesz X-Vert... :'(
Egyébként elég nekem a 100mm, csak felizgat a 150-es beszúszószár...
Amúgy a BigeMag-ben egyszer szidják, egyszer dícsérik a villámat, pontosabban az SX 100-at ! A váztól is függ ám...

#162
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
OK!!!  ;D

Kb 120 körülre szeretném feltuningolni a drágát!!!

Ha érdekel van egy leírás PDF-ben a BombeR honlapjá!!! Elküldjem mailban!!!

Mien ötleted lenne ? ? ?


#163
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
ÁÁÁ kezdenek itt elhamarkodottá válni a gondolatok!

Akkor mondanék valamit: Amikor én elkezdtem szétszedni a villámat, akkor ez volt az elsõ villa, amit szétszedtem, nem tudtam, mi lesz benne, hogy lesz az, és egyáltalán nem voltam benne biztos, hogy ha szétszedem, össze is bírom rakni. Tehát: ez még most sem változott meg, amíg olyan villába ütközök, amit még nem láttam bontva, addig semmit nem ígérek! Különben is, rám nem ér hagyatkozni, ha tuti villát akarsz egy napon belül, mert az enyém sincs most megint egyben, lassan õrölnek az ilyen malmok! A csillapítást nem tudom, hogy lehet változtatni, talán, ha látnám. Bár pénzért mindent lehet, csak nem biztos, hogy az a sok pénz, amit kiadsz rá, nem jönne-e jobban egy új villa vásárlásakor! (azaz eladod a mostanit, meg hozzádobod azt a lét, amit kidobnál egy nem holtbiztos tuningra, és vehetsz egy rendes villát!)
Mellesleg azt hallottam az SX LT-rõl, hogy nem elég merev. A 28.6-os becsúszószárak miatt én sem merem 100-nál (pontosan 4 coll - 101.6 mm) tovább húzni a villát, mert veszítene a keresztirányú merevségébõl, aminek nincs értelme!) Szóval miért is nem elég Neked a 100 mm az LT-ben?

Major Z3-masához már szívesebben hozzányúlnék, ott van is ötletem, meg azt meg is lehetne csinálni saját véleményem szerint.

#164
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Az az igazság, hogy én NAGYON nem értek hozzá, és NAGYON féltem a kicsikémet, szóval biztosra szeretnék menni...

#165
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Feleségül ne vagyelek ? ? ?  ;D

Amúgy én nagyon szvesen segítenék!!! Sõt dolgozzunk össze mert én egy Z+ Coil 100at szeretnék 120á alakítani!!!

Csináljuk egyszerre a 2t!!!  ;)

#166
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Rob a sufnimájszter !

Egyébként nincs kedved egy Manitou SX LT-t piszkálni ? PL.: szeretnék a TPC Sportból TPC+-ot csinálni...A Bergusonban azt mondták, hogy lehet hogy lehet, de nem találok rá embert az tuti!
A rúgóútja 100mm, de a becsúszószárai qrva nagyok, 150mm, mármint ennyi "lóg" ki az alsórészbõl ! Szóval valahogy rá kéne venni, hogy többet mozogjon, nem is kéne kijebb húzni a becsúszókat...
Továbbá szívesen tennék bele X-Vert rugókat az SX helyett...
És Világbékét is!!!  ;D

#167
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
snood

Tényleg 100 mm fölé akarod tunningolni a Judy-dat? Szerintem nincs nagy értelme a dolognak, mert annyira vékony már neki a 28.6-os becsúszószár, hogy elveszti a merevségét, és csak hajlik, mint a kolbász. Ezért van a Marzocchiknak 30-as becsúszószára.

De ha komolyan érdekel a dolog, esetleg tudok segíteni, csak saját felelõsségre!
Elsõ dolog: látnom kell szétszedve a villát...

#168
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;

Már meg van rendelve az ADSL csk ég nem vezették be!!! Amint megkön reszekssetek!!!!!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

bocs Major, de ez télleg csúcs ;)

#169
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Lehet hogy ÉN értem férre, de nam 100 fölé akarja snood tuningolni azt az RS-t ? ? ?

#170
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Ha jól tudom annak választható a rugóútja 63mm, 80mm, 100mm.Kivülrõl nem álítható ugyhogy szerintem vidd be a szervízbe és kérd meg õket /szépen/ , hogy állítsák át.

Uff!
Darton 8)

#171
snood

snood

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
[shadow=red,left,300]TEXT[/shadow]Sziasztok! Hogy kezdjek hozzá egy " Rock Shock Judy XC '00 " -ás telo tunningolásához. Elõre is köszy mindenkinek, ki segít

#172
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Jó hogy ez a kis teló tuning téma elment olyan irányba, hogy Majornak valyon mikor lesz ADSL-je, és hány kilobittel fog letölteni :)
Bár mostmár én is örülnék neki, ha lenne már, mert egyre olvashatatlanabbul ír :(

Bár lehet, hogy olcsóbb lenne, ha nem ADSL-re gyûjtenél, hanem gép-és gyorsíró tanfolyamra  ;D

#173
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Jaj hát senki sem tökéletes!!!!  :-[


Majd igyekszem megígérem..............


Amúgy sima ADSLünk lesz!!!! A 64 se olyan kevés!  ;)

#174
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Major!
Már tényleg nagyon kéne neked az az ADSL!
Most tedd a szívedre a kezed és olvasd el a legutolsó hozzászólásodat! Hi-Hi
/Bocsánat/ 8)

#175
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Na jo ha nagy leszek veszek 1 tenger gyümölcsei telot.  ;D
Addig meg szardinia.

#176
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Major!
Az ADSL-bõl a profi csomagot rendeld,mert ay alapcsomagnál a feltöltés csak 64Kbit/sec!
Ez meg ugye eléggé belassítja a gépelést! ;D ;D ;D

#177
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Már meg van rendelve az ADSL csk ég nem vezették be!!! Amint megkön reszekssetek!!!!!  ;D ;D ;D

#178
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Major!
Ha belefér a büdzsébe, akkor fizess elõ a Mindenkinek csomagra a Matávná! 4000/hó, és 18 után hétköznap, 15 után hétvégén NINCS SZÁMLÁZÁS!
Mármint helyi hívásra és Internetre.

#179
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Elnézést!!!
Az a gond, hogy nagyon nagy így is a telefoszámla és sietek ahogy tudok és elgépelek mindent........

Elnézést mindenkitõl..............  :-[

#180
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Most megmagyarázom!

Nyíltfürdõ:fel bontott szardiníáskonzerv
Patron:ZÁRT konzerv/szardiníás!!!/
Profi Zsír CSAK Versenyzõknek:Lazackrém
ELIT:Kavíár

Zutty! 8)