Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

ki nyomja jol a manualt vagy a nose wheeliet?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
85 hozzászólás a témában

#61
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
manual= állva egykerekezés, mindenféle tekerés nélkül (se elötte, se közben)

#62
chrow

chrow

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
akkor mi? mi a rendes neve? egy kereken kirakom a labam. es nem tekerek (hogy tekernek ::) )

#63
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
no footer manual? az már nem az...

#64
chrow

chrow

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
letekerek 2km-t is. csak veled is az lehet ha van egy kis szello vagy akarmi akkor gaz. en egy ido utan el is felejtem hogy egykerekezem es amikor lemegy csak akkor veszem eszre hogy egykerekeztem ;D és ez komoly. félkézzel az a gond, hogy balkezes vagyok es csak azzal tudom megtartani a biciklit ugyhogy fekezni nem tudok de megy egy 20-30m. en most a manualt csinalgatom varialva: one footer, no footer, can-can, candy bar, x-up meg tekeressel megy egy kezzel x-up de ez csak par meter.


valaki kuldjon nekem egy vidot valakirol amikor kormanyon ulve egy kerozik.

#65
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Bocsi, de ez q érdekesen hangzik... én is fékezgetek, tavaly max. 625 métert mentem, idén még nem mértem. Fékezgetve megyek párszász métert irtó stabilan, de aztán csak fáradok, meg ezmegaz, becsúszik egy kis hiba...stb.

Szóval letekersz 2 km-t is, ha kell? Nem az van, hogy nem hiszem el, csak érdekel!

Félkézzel hogy megy?


#66
chrow

chrow

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
feherparduc azt a moviet el tudnad kuldeni mailben? hany mega?

#67
chrow

chrow

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
amennyit akarok az annyi amennyit akarok. fekezgetve tekerve. felkeltetetek az erdeklodesem a kromanyon ulesrol: hogy kapja ki? mert en probalgattam es a holdponthoz eleg messze voltam... azert a bicikli is szamit. haverom biciklijevel sokkal jobban megy mint a sajatommal ;D ez azert erdekes nem? na mind1 mar megvan az uj biciklim mar csak be kell epiteni.

#68
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Manuálozni ugyen még nem tudok (igaz nem is igen próbáltam még) ,de azt szoktam csinálni, hogy ülésen ülve 1kerék, aztán abbhagyom a tekerést. Így királyul el lehet gurulgatni 30 métert, ami persze sebesség és lejtõfüggõ. Közben meg lehet féllábat felrakni a kormányhoz, ill. mind a kettõt is.  ;D ;D

#69
ambrosio

ambrosio

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Én vagyok a manual mestere! Fél kézzel hogy csináljátok? nem megy le a bicikli eleje? + nem csuklasz ki a p csába?

#70
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Vazzzz.... Nekem elméletben már tutira megy, most a 360 fokos ugrást próbálgatom!  :P Sajnálatos módon gyakorlatban még nem megy ennyire... ;D

#71
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
chrow

Az aZ "amennyit akarok" az kb. mégis mennyi? Tavaly én még egy kb 10e Ft értékû géppel nyomtam az 1kereket.... Tesóm gépe most ér vagy max. 15-20 ezret. Õ is lazán megy 400 métert, elsõzik 10-12 métert (de most neki sincs elsõ féke) és félkézzel kerekezik, kanyarodik be kis utcákba...stb.

Én is teljes mértékben egyetértek azzal, hogy nem (csak) a bicikli teszi!!!!! De az sem árt hozzá.. Amikor lejtõn kitkeri gagyi cantifékkel a 2-5 ill. 2-6 áttételeket az már kívülrõl besz@rás!!

#72
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Rey bácsi is nyomja az egykereket kormányon ülve, arról van még videóm is!  ::)

#73
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Nézd meg az adatlapját és máris megkapod a választ, és nem fogsz kétségek közt aggódni! ;D

#74
chrow

chrow

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
tamaska valaszolj.

#75
chrow

chrow

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
en is annyit megyek egykereken amennyit akarok, manual dombrol annyi ameddig vege incs a dombnak. egy kezzel megy a manual. nose wheelie az is megy valamennyire. az eleg durva lehet,hogy a kormanyon ulve megy haccso kereken hol lax elmegyek megnezni. kulonben nekem egy noi vazas '98-as neuzer passatom van. most veszek holnap matts speedet. na akkor hol is lax?

#76
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
tamaskaa

Hol laksz? De most komolyan!

#77
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Azt a gyereket el kene asni, mielott megnyerne nekunk a vb -t. ;D ;D ;D ;D
Amugy tenyleg vannak erdekes arcok, es akkora hulladvannyal nyomjak, hogy nem mernek raulni vedo nelkul, nehogy meghaljak.

#78
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
van a kisszülõvárosomban két srác. Bicikliznek is. A kettõjük gépe nem ér annyit mint az én hátsókerekem. Pedig az nem is olyan jó. Szal az egyik skacnak nics is elsõfék a gépén, tökre legyilkolt eltört-majd-megheggesztett corabike, de amit az megcsinál.... :o Az, hogy annyit megy hátsókeréken amennyit nem akar, az a minimum. De. Tudja úgy is, hogy nem fogja a kormányt. Meg úgy is, hogy nincs benn az elsõkerék a villában. Meg úgy is, hogy háttal ül fel a gépre, a segge a kormányon, kirántja ez elejét, és megy. Hátsókeréken. Háttal. Amikor elõször láttam azt hittem meghülyülök. És a srác kb 15 éves. És nincs pénze komolyabb cuccokkra, de már beszéltük, hogy össze kellene dobni neki valamit, mert kegyetlen sok mindent meg tudna csinálni, ha normális gépe lenne. Ja, gurul elsõ keréken is, de sokat, olyan Bobby Root-megoldással, és meg is fordul amikor megáll, mint a streetfighterek. Azon is gondolkodtunk, hogy mi lenne, ha lenne egy motorja?... ;D ;D ;D szal a lényeg, hogy nem a syncros karbon nyeregcsõ teszi...

#79
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
pláne hogy nem tudunk...  ;D

#80
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Az miért jó neked, ha tudod, hogy tudok manualozni?