Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

ki nyomja jol a manualt vagy a nose wheeliet?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
85 hozzászólás a témában

#21
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
ja és még egy kérdés: kiaza pf.? ez a neve, vagy parafee ra gondolsz? szerintem hülyeséget mondtam...

#22
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
strom: akkor majd megkérdezem öket, és legalább jól megy nekik? ::)
tbertalan: ülve próbálgasd fékkel, szerintem. ( én igy kezdtem)

#23
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
A manual, hogy kezdjem el próbálgatni vagyis így hülyén hangzik, hogy fékkel és próbáljam megkeresni a holt pontot?

#24
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Neked meg mér más mindig a neved ha? például. Igaz, hogy a techben is van ilyen és, a szabdonfutóban kéne lennie, de már a tali is elhangzott, így maradhat a megmozdulásban.

Jani: Konzultálj itt a fórumon priviben Atommal, de õ elég ritkán van fenn, ezért PF.-et kérdzzd, és õ diskulál Tommal! ;) :)

#25
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
most ne azért, de mi értelme van ennek a topic-nak? ??? ??? ??? ??? :-/

#26
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
nemigaz.. senki nemtud elsökerekezni? :( akkor haverotok, vagy akit láttatok már, vagy ismerõs... kérezzétek már meg öket.. hátha

#27
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
az jó lehettet ma bicózni végre az idõ kegyelmez ma neke m is néha elég jól ment az egykerózás vagyis magamhoz képest jól ment.

#28
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Hú! Ma újra gyakoroltan 2 nap után az egykerót, és láss csodát, PISZOK jól ment, de nem tudom mennyit mentem, jó nem ilyen 50 métert, de ilyen 10-eket simán... :D

#29
uszpete

uszpete

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
én a manuált eléggé vágom  :-X
elsõ keréken ??
az se nehéz

#30
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Hát nekem ha nagyon jól megy akkor olyan 2-3 méter. de gyakorolni kell aztán egy idõ után többet lehet.

#31
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Nekem elsõn 2,5 méter... :)

#32
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Az jó lehet kár, hoyg én nem tudok annyira.

#33
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
na én is annyit egykerózok, amennyit akarok, és nem tul drága a bringám ::) de ezt halgassátok meg: kisgyerek 11 éves, egy kis kaka fehér (repedt bmx, kotyog az elsõkerék jobbra balra, a hajtókar, a nyereg föl le, szal minden, és csávókám 24 métert manuálozik, pattog 3-at kirakja a hátulját 180ban, ilyenek. azzal a biciklivel én menni se tudok.. egyébként én 13 éves vagyok, és 21.5 métert elsõkerekezek. VALAKI IRJAN, AKI TÖBBET TUD nálam!! azért kiváncsi leszek hányan tudnak "komolyabban" elsökerozni mo.-n ;) a manual mostanában 50-60 méter, stb.

#34
arsenicX

arsenicX

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
Udvozlet a nepnek! na az a szitu hogy mi a haverommal mar egesz yol yomjuk a wheelie-t(ulve egykerék) de a manual(állva) rák nehéz dolog, valszeg kéne hozzá egy trial bringa ha yol tom azzal könnyebb a titán, ultrakonkrétanüberkönnyû váz mijatt   karácsonyra majd beszerzek egyet.... amúgy nemtom ki ismeri van egy videokazis sorozat chain reaction -nek hívják van 3 része egyszer nyomták az elsõ 2-t az Extreme sports channel .en  nagyon ütött a csávó new york legforgalmasabb utcáját végig wheelie-zte aki tud róla hogy magyarorsazágon forgalmazza-e valaki az kérem irjon..egyébként meg lehet venni az extreme shop-ban is (www.extreme.com és ott keress shop-t)  arrafele vannak egyébk bájkos anyagok is csak meg nem mertem rendelni mer asszem euro-s bankkártya kell hozzá ...ajánlom mindenki figyelmébe!

#35
chrow

chrow

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
mindenki go a tech szobaba es ott az egykeros tema...

#36
chrow

chrow

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
aha az jo.

#37
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
merev.

#38
chrow

chrow

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
teloja van vagy merevvilla? kormanyon kurva nehez.

#39
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Haverom jól nyomja a manuált. Most mondtam neki hogy tanulja meg a back manulált elsõkeréken. Kidobórol próbálgatja. Õ is tanulgatja a karmányon úlve hátrafelé 1kereket.

#40
chrow

chrow

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
hol laksz fp? ha postan kuldenem nagy baj lenne?