Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

ki nyomja jol a manualt vagy a nose wheeliet?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
85 hozzászólás a témában

#41
chrow

chrow

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
az nagyon kemeny lehetett. ez mar nagyon erdekel.

#42
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
1. Igen, pesti vagyok.
2. Igen, 360ÿ
3. Igen, nagyot. 6db egymásra rakott EUR raklapra ugrik fel helybõl.
4. Hozzál!  ;D

#43
chrow

chrow

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
pesti vagy? 360 fok? az nagyon kiraly lehet. nagyot ugrik bunnyban? lehet hogy viszek merkellene

#44
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Ez Hans Rey egyik bemutatóján készült. Van rajta elég sok minden. Hátsó keréken ugrálás, elsõ keréken ugri, emberugrás, bunny-hop, párhuzamos bunny, autóugrás, hátraszaltó rámpáról, autóátugrás (Renault Espace), 180 fokos ugrás, 360 (!!!) fokos ugrás menet közben montival stb... Elég jó, de több, mint 1 óra, nem tudom bedigitalizálni az egészet, ha érdekel és hozol kazit, VHS-re át tudom venni.

#45
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Nálunk a suliban egy világoskék bringás freestyle-os csinálta ezt egy bemutatón. Király volt!!

#46
chrow

chrow

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
ja ez keccer ment bocsi

#47
chrow

chrow

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
vazze fp ez nagyon komoly  ;) . erre rallok en is  ;D ez tok kiraly. hatrafele menni mar tudok es menetkozbe is at tudok ulni a kormanyra most mar egykerozni kellene. mik vannak meg a videon?

#48
chrow

chrow

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
vazze fp ez nagyon komoly  ;) . erre rallok en is  ;D ez tok kiraly. hatrafele menni mar tudok es menetkozbe is at tudok ulni a kormanyra most mar egykerozni kellene. mik vannak meg a videon?

#49
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Van a kazin még vazzabb is!  ;D ;D ;D

#50
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Vazzz...... :o :o :o

#51
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Na itt a Hans Rey videóból egy 8mp-es részlet.

Feltöltött kép

http://www.extra.hu/...duc/capture.mpg

#52
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
OK!  ;D  Egy ideig használtuk azt is, hogy "elengedett kézzel" ,de annak sincs túl sok értelme... ;D

#53
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Gabi07: fél kéz??? Inkább egy kéz, az jobban hangzik!  ;)

#54
ssst

ssst

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
szerintem az a manual amikor álsz a pedálon és úgy gurulsz és nem is tekersz!! és amikor ülsz a nyeregben és tekersz vagy nem az a wheelie!! és van noose/front wheelie is és van sima is (az a hátsó kerekes) remélem jól beszéltem



#55
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
8) ;D

A félkéz + két láb a kormánynál lehet, hogy megoldható!  ;D ;D

Szoktunk mostanában egymással szemben menni, és tesó félkézzel megérinti a kinyújtott lábam, vagy pacsizunk... ;D ;D

#56
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Ennek az lesz a vége, hogy valaki már úgy egykerekezik, hogy se keze a kormányon, se lába a pedálon.  8)

superMANual  ;D ;D ;D

Este ha lesz idõm bedigizem...

#57
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Az nem manual, ha ülsz közben szvsz. Én is szoktam azt csinálni! Így lehet sokat gurulgatni és akár 2 lábat is felemelni kinyújtva a kormányhoz.
Vagy: tesóm ma: 1keréken gurulás, hogy se bal kezével nem fogja a kormányt, se a bal lába nincs a pedálon (a kormánynál van:)

Képek lesznek nyáron.

3 kép tesómról a tech egykerekzõs topicjában van. A linkek vannak ott.
(a képek tanuláskor készültek régebben)

Ja, mi is mentünk tavaly a sétálóutcán, és senki nem szólt be. De errõl azért leszoktunk...

#58
chrow

chrow

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
a manual tudom hogy egykeo tekeres nelkul. de lehet ulve is es akkor kirakom a labam. nalunk a 400m-es futopalyan szoktam egykerekezni meg a fo uccan. de ot nem szeretek a beszolasok miat: ''az enyemmel sokkal jobban tudok'' ''mit cirkuszol bazzeg'' meg ilyenek miatt. most jott meg az uj kerekem is de nem tudtam meg kiprobalni.

Fp: probald meg bedigizni mert erdekel nagyon.

#59
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Jó elhiszem. Egy kis szellõ nekem sem gond egyébként! Akkor kicsit "kicsavart" kormánnyal megyünk. Igazából a széllökésekre gondoltam.

Azzal is szoktunk szórakozni, hogy 1keréken lemegyünk egy padkán aztán tobább. :)  Meg5 centis padka felefelé, elõtte egy kis föld, tesóm mag úgy 1kerekezik fel rajta, hogy a hátsó kereke is elemelkedik. :))

Van egy Hauserünk, azzal tesóm emelkedõn megy felfelé félkézzel akár 100 métert is, és jobbal is el tudja engedni.
Azt tegnap csináltam, hogy tesóm mellett mentem 2-3-ban elég gyorsan 1keréken, aztán tekerés nélkül lelassultam befordultam egy utcába és megint elkezdtem nyomni neki. :)))

Az a bibi, hogy Miskócon nem ismerek nagy egykerekezõket...:(

#60
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
chrow: VHS-en van, de megpróbálom bedigizni valamikor. A no-footer-manual valóban paradox figura!  ;D

Össze kéne már futni egy kis technikai adatcserére eccer!  ;) Lenne néhány kérdésem...