Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mecsek Maraton 2002 okt. 12.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
290 hozzászólás a témában

#161
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
azért a tenkes az fincsi dolog :)
szóval a két óra az sztem a minima így maraton után...

#162
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Az nem is olyan sok!  ;) Max.2 óra talán?  ;D

#163
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
A www.met.hu szerint ma meg holnap is lesz egy keves eso, bar holnap nemi napsutes is lehet. Es nem lesz tul meleg (~14 fok) :/
Itt meg van webcam is Pecsrol: http://webcam.index.hu/index.phpz
:)
Szombaton Pecsrol 16:59 es 18:05 kor jon az utso vonat, de az utobbi IC, tehat helyet kell ra foglalni!

udv,
mrc.met.hu :)

ja, es Harkany-Pecs 33km aszfalton

#164
gogo

gogo

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Itt Pécsen nem esik, de borongós az  idõ. Szerintem kb olyan idõnk lesz mint tavaly. A Mecsekben nem lesz gondunk szerintem a sárral, de ha este esni fog akkor a földutakon cipelni fogunk vagy kiterelnek minket betonra. Megszépült a www.megabike.hu !!!

#165
cheesy

cheesy

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Hi,

Ma este 20.25-kor veszem fel Mellont Pécsett a vasút állomáson. Még egy bicit el tudok vinni Harkányba onnan. Ha valaki csatlakozna, üzenjen.

#166
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Minden Tiszteletem és elismerésem a bátraké akik így is elindulnak a maratonra. Jelen pillanatban sajnos úgynéz ki, hogy nekem az elpuhult hobbybringásnak lesz igazam és ilyen sz@r idõ lesz. Azért kívánom nektek a legjobbakat, szép napos idõt és esésmentes tekerést.
Nem kellene a szervezõknek elgondolkozni egy korábbi idõponton?

#167
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Pécsett is ilyen szar idô van, hogy alig van már nappali fény reggel fél11-kor? >:( Tegnap egész éjjel esett. Mára is esôt mondtak. Holnapra nem tudom mit,de nem néz ki biztatóan sajna.

Ras: sajnáljuk, hogy nem jössz!

#168
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Harkányból pécsre megy vonat... ajánlom az elvirát tanulmányozásra... kissé nehézkes de azér haza lehet jutni... a szombat esti vonatokról nem tudok nyilatkozni...

#169
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
doh  >:(

harkányból pécsre megy vonat?


#170
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
SOS!!!!
Valaki írja meg, hogy Budapestrõl pénteki ott alvással hogyan lehet lemenni vonat igénybe vételével. A 17:45-ös IC jó lefelé (ez esetben Pécsett kellene szállás), de haza hogyan lehet jutni szombaton? Vonat nincs 18h után. Plííííz help!

#171
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Az eredményhirdetés után megy be Pécsre busz ill. teherautó. Ez kb. 19 órakor lesz.

#172
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Most akkor a Harkányból a maraton után folyamatosan mennek teherautók+buszok, vagy várni kell eséig ???

#173
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Ugy alakult a dolog, hogy egyedul megyek a maratonra, szivesen beszallnek valakihez szallasugyben !

Udv,
mrc

#174
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
hát skaccok sajnos el kell mindenkit szomorítanom, nem tudok ott lenni szombaton a rajtnál veletek :(
buktam a nevezési díjat, de ez most nem érdekel...
az okok nagyon magánjellegûek, azok akik közelebbrõl ismernek meg fogják tudni...

érezzétek magatokat jól... nekem sajnos máshol kell lennem, az egy sokkal fontosabb és sajnos nem túl vidám szitu, de kedvesem mellett most a helyem...

legyetek jók és csak ügyesen :)
mindenkit üdvözöl: Rás :'(

#175
gogo

gogo

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Nem megy a www.megabike.hu. Miért???

#176
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Sziasztok!

A pálya száraz :D, amennyiben nem esik az esõ, nem kell sárgumit felrakni. Ha esik is megfontolandó, kb. 5 km az a szakasz a pályán, amelyik agyagosabb. Na persze abból elég 500 m is :(. De, ha nagyon esik, kireteljük kerülõútra a mezõnyt.

asszem a versenyig már ez volt az utolsó bejelentkezésem, majd személyesen. Elõbújok a monitor mögül.

Jó versenyzést! McElek

#177
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
very very köszi... akkor asszem nem kell sokat csöveznem csak uszkve másfél órát... ;D

#178
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Mi, mind szervezõ kollektíva már 1/2 6-6 között kinnt leszünk.  :( Helyszín: Pécs, Széchenyi tér, Royal Kávézó terasza, ahol tavaly is volt. Aki nem volt vagy nem nagyon ismerõs Pécsett, ez a fõtér, nem lehet eltéveszteni. Ha kocsival jöttök, vigyázzatok, mert nem lehet behajtani, valamelyik kis utcában, vagy a Kossuth téren (nem messze a Rajttól) tudtok parkolni. Szinte minden fizetõs parkoló a környéken >:(, megfontolandó, hogy valahol távolabb megálltok és betekertek.

Mindenkit szeretettel várunk!!!! :)

#179
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
kérdés reggel mikortól és pontosan hol (ergo hol lesza rajt) lehet számítani szervezõkre?

#180
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Szállítás még lelkes (reggel) és már megfáradt (este) Mecsekmaratonisták részére:

Harkányból reggel busz+teherautó viszi be a csapatot Pécsre. 7-1/4 8 között van indulás.
Ugyanez este is, ugyanebben az idõben az eredményhirdetést követõen.