Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mecsek Maraton 2002 okt. 12.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
290 hozzászólás a témában

#261
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Megpróbálunk beszélni a MÁV-al, de erõs kételyeim vannak, hogy sikerül elérni valamit. Nem egy rugalmas cég. A nagy kérdés, hogy ez a pár ember számszerûen mennyi? Mert nem mindegy. Rá tudtok-e szervezni, hogy garantálni tudjunk létszámot? Mindenesetre igazad van, hogy ezzel senki sem foglalkozik igazából. Ha máskor nem, akkor legközelebb figyelembe vesszük. Esetleg próbálok valami más megoldást találni ... Létszám kellene!!! Sürgõsen.

#262
piotrick

piotrick

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Hat ez van! Nekunk is mindig az utazas okozza a legnagyobb fejtorest, de valahogy mindig sikerul megoldani. Mivel most kozel lakunk ez nem lesz gond, csak az ido legyen kegyes. Csak ne essen! Igaz az elso maratonom volt (akkor meg juniorban 5-ik lettem mostmar felnottben indulok :)). Iden csak egyet hagytam ki de ezt nem szeretnem. MINDENKI jojjon aki tud JO lesz!!! ;D ;)

#263
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Kérés az lenne, méghozzá nem egyszerû:
Vonatot nekünk!

Na szóval, vagyunk egy páran, akiknek 4 kerékkel kevesebbje van...
Vagyis mi vonattal mennénk, ami ált. elég macerás tud lenni, ha egyszerre sokan megyünk. Pécs-Harkány viszont egyenesen gázos, mert oda rengeteg IC megy, amit nagyon szeretnénk, csak ugye a bringával nem mux. Ha jól látom pénteken 3kor megy nem IC vonat, az túl korai (munka).
Nem tudnátok beszélni a MÁVval , hogy találjanak valami megoldást? (amugy egy csomó eseményre fél áron lehet utazni, nekünk csak a lehetõséget kéne biztosítani!)

A MÁVval való egyeztetés egyébként is elhanyagolt valamennyi maratonon, pedig pl. a Bükkön sima ügy lett volna, ha szolnak simán felraknak egy nagy bicikléiszállítót, és akkor nem egy pici (16 férõhelyes) szállítóba kellettt volna 30 bringát szállítani.  >:(

Amúgy a fürdés klassz 5let!


#264
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Elnézést, ha ilyen csúnyán viselkedett az itatóbácsi, majd jól felpofozom, ha találkozom vele! ;D Idén biztos nem lesz ilyen, már rengeteg kaja-pia van (na persze ne lagziba készüljetek, és hozzatok némi vésztartalékot!) és külön felhívom a figyelmet majd, hogy ne legyen sóherkedés, inkább fizetünk 120 forinttal többet. Egyébként már többen bejárták a pályát és lelkendeztek, hogy milyen klassz. Csak az idõ legyen jó! Hétfõre felkerül a pályametszet is szájtra.  ;)

#265
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Télleg! A DunaMarcsi sem vót körbe-körbe!
A tavalyi dagaszta után a[glow=red,2,300]melegvíz[/glow] télleg Sirály volt.  ;D
Megyünk,tekerünketetnek,itatnak és HAPPY!  8)
Ja,itatás!  :-/ Talán az idén a kimérõs krapek nem mondja azt "nem adok,mert nem jut a többinek!"  :-/
Bezzeg a Mátrán!Úgy kellett visszautasítanom a sok itókát! Ugye így volt!?  ;)

Üdv.:Tyito

#266
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
McElek szódával elmegy ;D

köszi az emailcímet...

#267
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Bocsánat Élesszemûek!

A Fõszervezõt rosszul írtam.

#268
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Sziasztok, itt a föszervezõ beszél!

Köszi a segítséget, tényleg senki sem jajgat különösképpen a Dunamaratonon (egyébként minden tiszteletem azoké, akik 100 kilcsi után még visszatekernek Pestre!), hogy meg kell oldani, de hát az a Dunamaraton. Mi arra törekszünk, hogy mindenki vagy bejusson reggel Pécsre, vagy visszavigyünk Titeket a verseny után. Tavaly még én is vittem be embereket személyautóval, meg kisbusszal. Idén szerzünk egy nagy buszt, meg hozzá utánfutót vagy teherautót. Nem kell aggódni, senki sem fogja elveszíteni a bringáját! Ha sikerül olcsón megúszni, nem fogunk forintozgatni, ha nem, kénytelenek leszünk pénzt szedni. Szállás: mail@sommertag.hu minden típusú szállásra adnak ajánlatot. Egyébként nem akarunk körversenyt, mivel Pécsett nincs melegvízû fürdõ. Aki tavaly kipróbálta ingyér'!!! a Harkányi Fürdõt, tudja, hogy jól esik egy kis dagonya a megpróbáltatások után. Tehát a cél Harkány! Ja, és én Harkányban éltem uszkve 20 évig, ezért is szervezem oda, mert tök jó hely. Na persze, ha nagy az ellenkezés, jövõre változhat az útvonal. Nekem az a lényeg, hogy Ti jól érezzétek magatokat. Szerkó: hát öltözzetek rétegesen, hosszú gatyó, dzseki ... Na persze idõjárásfüggõ is. Nézzétek az RTL-en Aigner Szilárdot és ne fogadjátok meg, amit mond, akkor jól jártok. De komolyra fordítva, a versenyt megelõzõen begyûjtünk helyi meteorológiai infót és felrakom a Fórumra. Csak olvassátok!! Bármi kérdés van, ne hezítáljatok, és persze edzzetek!! Sziasztok: McElek

#269
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Macsek Maraton! Éérted??

#270
dali

dali

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
szasztok,

aki volt tavaly, milyen ruhában nyomta végig? Csak mert gondolom a rövid naci + mez nem nyer? már október közepén.

Egyébként meg a térképet nézegetve 20-30 km lehet Pécs-Harkány. Szóval kb 1 óra ha van még benned szufla... Csak hát akkor id?ben el kell indulni.

Aki meg nem kocsival jön, van vonat is:
http://www.elvira.hu...&u=49&x=91&y=14

#271
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
én úgy néz ki Harkányban fogok aludni... valakinek szállás tipp?

#272
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
a Duna Maratonon senki sem panaszkodik ilyenre.
talán az õszi korai sötétedés az oka ?
amúgy még én sem tudom, hogy hogy jutunk vissza Pécsre az autóhoz, de majd megoldjuk valahogy...
??? vagy alszunk Harkányban.


#273
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Télleg jobb lenne egy körpálya, és akkor a név is stimmelne, avagy a mecsekben zajolhatna a verseny végig, és nem csak a kezdõ kanyar. Úgyis mondhatnám igazán fingatós versenyt lehetne csinálni év végére  ;)
de a tiétek úgy szerveztek ahogy teccik, ez csak javaslat volt  :)

#274
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Tisztelt rendezôség!
Hallottam embereket arról beszélni, hogy ôk azért nem mennek a Mecsek MT-re, mert nem a célban lesz a kocsijuk. Nem tetszett nekik, hogy még külön kell fizetniük azért, hogy visszaszállitsák ôket, továbbá, állitólag  csak bringákat szállitanak majd az egyik kocsiban, az embereket meg külön.
És mivel össze-vissza lesz az egész (tehát elôbb a canga, aztán ember), ezért nem lesz biztositék arra, hogy nem-e viszi már el a cangádat, mire odaérsz.
Ez igaz? Mert ha igen...az nem vetne túl jó fényt a versenyre.

#275
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Pályametszet van, csak nincs a neten, de egy-két napon belül felrakjuk, hátha másnak is segít a döntésben. Egyébként a javaslatom, hogy Harkányban szálljatok meg. Onnét mindenkit beviszünk reggel Pécsre a rajthoz, vissza meg remélhetõleg bringával érkeztek!! Amennyiben valaki Pécsett száll meg, vagy egyszerûen csak ott lakozik, azokat visszaszállítjuk (kb. óránkénti indítással) a beérkezést követõen. Ez pénzbe kerül, tavaly 500 Ft/fõ árért szállítottunk. De ezt megpróbáljuk még szponzorációban megoldani, hogy ne kelljen fizetni. Remélem sikerül!

#276
cheesy

cheesy

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Hi,

Van-e pályametszet az útvonalról? Csak térképet találtam.
Ilyenkor mindíg hezitálok a rövid és hosszú táv között. Talán az segít dönteni.
ja és hogy lehetne visszajutni a rajthoz, ha otthagyom a kocsit? A visszatekerést elkerülném.

#277
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Sziasztok!

Valóban nincs a honlapon, hogy lehet a helyszínen is nevezni, ez hiba és pótolni fogjuk. Amennyiben bármi hiányosságot tapasztaltok, jelezzétek vagy itt a Fórumon (nem ígérem, hogy azonnal válaszolok, de 1-2 napon belül biztos) vagy küldjetek levelet www.megabike.hu-ról! Most részletesen a helyszíni nevezésrõl: Helyszíni, vagy 2002. október 5-tõl történõ nevezés feltételrendszere az elõnevezéssel azonos. A verseny napján reggel 6.00-8.15-ig lehet nevezni a RAJT-nál, ill. október 11-én Harkányban a PEPE Panzióban (Rózsa Ferenc u. 30.)
A 2002. október 5-tõl érvényes nevezési díjak:
"ELIT" (nõ, férfi): 3.000,-Ft
"HOBBI" (nõ, férfi): 2.500,-Ft

Szóval, remélem nem lesz agyagdagasztás, mint tavaly. Majd a guta ütött meg, mikor hajnalban elkezdett esni az esõ, pedig sem elõtte 2 hétig, sem utána 1 hétig nem esett, csak arra a pár órára. Aki ott volt az tudja! De még így utólag is hadd nyilatkozzak elismerõen arról a közel 250 bringásról, aki elindult. És ami a pláne, hogy ennek jó része ott a helyszínen nevezett, szakadó esõben.

Mindenkit sok szeretettel várunk idén is, már szépen beindult az elõnevezés. Adjátok tovább egymásnak a hírt, jó buli lesz!!!
Kérdezzetek bármit, szívesen válaszolok!

#278
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
ez nincs rajta azér érdeklõdtem itt :D emilt írni má lusta vagyok nekik...

#279
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
[glow=yellow,2,450]Hát gondolom lehet nevezni! Ha meg nem vagy benne bizos fentébb ott a link a honlapukhoz ott megtalálsz mindent[/glow]

#280
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
helyszinen nevezni lehet?