Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mecsek Maraton 2002 okt. 12.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
290 hozzászólás a témában

#241
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
De akkor egy brutál-sárgumit kell föltenni kerékre?  :'(

#242
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
NNEEEEMMMMM!!!
Azt viszont Mindenki tuggya (Én is mint szegedi hegyiYeti),hogy amikor KÉT hónapja nem esett esõ a Mecsek lankái között oly mértékben sáros tudsz lenni,hogy az maga a gyönyör! (megerõsítést várok)
Ismételném magam:
[glow=blue,2,300]Mindenki ide,mert ÁSZ buli lesz![/glow]
és ez biztos!

Ott a Helyünk!

Tyito

#243
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
mcelek: ok, köszi! Már csak egyet árulj el légyszives: a rajtszámért ott fogok fizetni a helyszinen, bemondva nevemet?

Tyito: szóval azt mondod hogy idén is dzsuva lesz?

#244
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
CSÁ Mindenki!
Amíg Ti Jót FórumTaliztatok,én ezerrel gyûrtem a Mecsek lankáit.Szombaton az esõ,sár és hideg tette próbára a tûrõképességünket,vasárnap az AGYAGSÁRTENGER! Csodás volt."kedves"tavalyi emlékeim elevenedtek meg (hátamon a cangám) de BÁTRAN kijelentem Nagyon Jól Éreztem Magam!
[glow=green,2,300]Jó buli lesz![/glow]
Vékony nagy recés gumi,új fékbetétek (sárban gyorsan kopik!) egy kis üvegcsében lánckenõ olaj és KITARTÁS!
Nem kell a beton,az ember amit vállal,XC vagy CC,ki hogy hívja,nem országútról szól!
Remélem igazat adtok.  ;)

mcelek:köszi a RAJTBETÛT!

ÜDV.:Tyito


#245
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Hali Lensver!

Ne aggódj, nem fogsz lemaradni, nélküled meg sem tartjuk a versenyt, már kihímeztem a spéci rajtszámodat!

üdv

#246
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Rendezôk, mi a helyzet???? Már kevesebb, mint 2 hét van hátra, és még mindig nem kaptam visszajelzést a nevezésre? Ez most akkor hogy van!? Nem szeretnék lemaradni!
Visszajelzést kérek!

#247
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Hali!

Oda is jó, vagy az istvan@kele.hu-ra. Egy kutya. Nickném+Pógári név és táv kell!!

Edzzetek a versenyre és fohászkodjatok jó idõért!

McElek

#248
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
mceelk én is kjérhetek ilyentetet??? ;D csak vigyázz nehogy elszabaduljon itt a pokol :)

én kaptam visszajelzést méghozzá asszem ma... ha oda válaszul küldöm az adatokazt úgy is jó?

#249
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Zdravo Tyito i Lensver!

Mindentazügyfélér' jelszóval teljesítem kéréseteket, csak írjátok meg, milyen távon indultok, meg ha már neveztetek küldjétek el mélben tisztességes, polgári (no politika!!) neveteket, hogy regisztrálni tudjuk (mm@megabike.hu v. istvan@kele.hu) ;). Egyébként nem tudom, mi lehet az oka, hogy nem kaptál visszajelzést, utánajárok >:(. Ahogy Zsuzsi mondja, Harkányban érdemes megszállni, az a tuti.

Térkép: a lenti részre a Villányi hegység térkép a jó, a közbensõre pediglen az Ormánság való.

Remélem, minden este mondtok egy fohászt az idõ miatt. Mindenesetre az idei pályán max. 4 km hasonlóan agyagos rész van, mint tavaly (aki volt, tudja mirõl beszélek), és ennek jó részét ki is tudjuk terelni mûútra.



#250
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Haller.

Csucsi! Megy a flesses térkép, kösz. (nemtom mit csináltatok/tam ::))

Azt viszont már látom, hogy az otthoni Mecsek térképemmel nem sokra megyek, mert az a Pécstõl északra lévõ területet mutatja, Harkány meg igencsak dél-nyugat felé van. Mien térképet vegyek a bótba?

AsztA

#251
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Tisza után megint nevecskés rajtszámok fognak lent rohangászni? Remek. Sajna én idén nem élvezem a versenyt. Annyit viszont jótanácsnak:
- a verseny után ne akarj visszatekerni Pécsre, rossz ötlet. Hullámzik az út rendesen.
- aztán öltözz melegen!
- vigyél magaddal sok étket.
- kisebb gumikat tegyél fel, ha esetleg esne, több sár/agyag tudjon beragadni a kerék elfordulását akadályozandó,
- a fürdõ télleg remek volt, a környéken pedig mindenfelé kidobált cipõk mutatták, mennyi gyilkos volt a pálya,
- a szállás pedig elsõ osztályú Harkányba! ottan alukáljatok, nyugisabb is mint Pécs.
Asszem ennyi elég. Ügyesen!

#252
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Tényleg, nekem is lenne 1 kérdésem és 1 kérésem. A neten neveztem már vagy két hete, de semmi választ nem kaptam. Nem szeretnék úgy járni, hogy odamegyek, és állok,mint borjú...
Légyszi irjátok meg, hogyan tovább, továbbá én is szeretnék egy privát rajtszámot, ha lehet, [glow=red,2,300]LENSVER[/glow] elnevezéssel.
Várom válaszotokat!

#253
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
mcelek:
Kedves ceremoniamesterelek!

10teletteljes kérdésem a küldött privivel kapcsolatban lenne,mivel nem kaptam rá választ!
Rajtszám helyett RAJTBETÛK:
[move][glow=green,2,300]Tyito[/glow][/move]felírattal!
Köszönett és vhala!

Üdv.:Tyito   Szeged

#254
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
sras@freemail.hu ;D

#255
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Kedves vonatozók és térképezõk!

Köszi, hogy ilyen aktívak vagytok, már dolgozunk mi is az ügyön. Remélem összejön a dolog. Amint van eredmény, jelentkezem! A részletes térkép egyébként úgy mûködik, hogy az egér bal gombját lenyomva és jobbra-balra húzogatva lehet mozgatni. Középen pedig van egy nagyító, azzal lehet nagyítani vagy kicsinyíteni a térképet. Hát lehetne egy kicsit jobb minõségû, de JPG formátum meg bazi nagy lenne és egy-két gyengébb gép soha nem töltené le. Ha küldesz egy címet, inkább elküldjük Neked a térképet postán. Egyébként az elit pálya nagyon király lett. Nem nagyon durva, de azért lehet kapaszkodni.

#256
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Rendezök plíz:

Háj.

Oké, valszeg én vagyok béna, de a "Részletes térkép" betölt egy bazinagy flesset, majd nem történik semmi.

Nincs esetleg egy egyszerû JPEG, amin rajta van a pontos térkép? Szereztem Mecsek turistatérpéket, de csak annyi derül ki belõle, hogy a Dömörkapuhoz körülbelül nyolcféleképp lehet feljutni, ilyeténképp a mostani térkép kissé elégtelen.

Ismétlem mindezt úgy mondom, hogy nem tudom, mit rejt a Flash-es ablak. Bocsi, de szeretném megnézni a pályát elõtte, de így nehéz lesz.

Elõre is köszi,
AsztA

#257
piotrick

piotrick

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Gyerunk Teboli intezkedj mert szamitanak rad! >:( ;D
Nekem is hozzal egy fasza nyerget tudod!, de ha nem megy nem gond! ;)


#258
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
A MÁV azért annyira nem szõrnyû, de idõben kell szólni, és van néhány tabu. Az IC az egyik, ezt vszeg nem nagyon lehet feszegetni. Már késõ is, mert nem nagyon tudnátok szétkürtölni.

De anno amikor SAUHn szerveztünk tali, unofisõl, ha jól emlékszem Findli a Keletiben beszélt valakivel, hogy x vonatra kéne bringaszállító (egyébként is volt rajta a korábban említett 16 helyes típus, így tök felesleges volt).
Felraktak nekünk egy egész kerékpárszállító vagont, amiben végülis lézengtünk, talán a felét se töltöttük ki. Nem kérdezte a kutya sem, hogy ki kérte, miért kérte stb.
Szóval, ha most benyujtjátok az igényt a megfelelõ helyre, akkor nem reménytelen a dolog.

Hánya?  ??? Mit'tom én hányan megyünk vonattal, nem én vagyok a szervezõ :-/ (már bocs), az aktív forumosok pedig a maratonos társadalom csekély hányadát alkotják csak. Innen úgy tûnik csak néhányan megyünk de a többi maratonról saccolva 20-50 fõ várható vonattal, bár az idõjárás még bekavarhat.

Én a következõt javasolnám:
Két vonatra kérjetek egy kisebb vagont, ha megoldható:
Oda Péntek
1. 15.05 Bp. Déli-Pécs (19.00) Sebes vonat (ezzel biztos nem lesz gond, megcsinálják)
2. 19.00 Bp.Déli-Sarajevo (Pécsre érkezik 22.15) Nemzetközi gyors, ez már húzósabb a nemzetközi vonatokat sem szeretik piszkálni, de legyetek rámenõsek, mert más egyszerûen nincs!!!!
Ha mégsem, akkor kérdezzétek meg mit jelent az, hogy bringa feladható a vonathoz. Ehhez milyen jegy kell, stb.

Vissza, vasárnap:
1. 12.25 Pécs - Dombovár - Bp.Déli (kk) 16.18 személy + sebes
2.  16.59 Pécs - Bp.Déli (20.08) Sebes
3. (ha még belefér) 18.55 Pécs - Bp.Keleti 22.54

Mindenképpen írd meg, mire jutottatok
Elõre is kösz,
Mellon

#259
Teboly

Teboly

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
19:03-kor indul egy gyors Pecsre, de nem tudom, hogy Bringat lehet-e vinni :(. Penteken megyek a Delibe, es megnezem, hogy mi a palya ezzel a vonattal...

#260
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
engem érdekelne a dolog mivel Vp-bõl Bp-n át a legegyszerûbb... idõpont kb pénteken mikor???