Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mecsek Maraton 2002 okt. 12.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
290 hozzászólás a témában

#221
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Én végignéztem a honlapod és gratula!
Mindenkit becsülök aki valmibe belekezd és még megy is neki!
Látom azért van az életnek olyan területe is ahol azért jobban ott vagy a szeren! ;D
Persze van amikor egy kicsit fárasztó vagy és a határ nálad, mint olyan nem létezik! ;D
De nem hiszem, hogy azért a szivedre fogod venni, a kritikából csak tanulni lehet! ;)

#222
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
csak ne szólalt volna meg hajnalban a zene a HHH-n...

és mi is szeretjük a búrád ;D

#223
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
Csácsumicsá!!!
Én az a hüje MC vagyok akit már untok nagyon.
Én is most tudtam meg , hogy nem én blamálom magamot a Mecsekben. :-X
Tényleg ilyen szar volnék? Na mindegy éljenek az ifjúúú titánok, de nehogy azt hidjétek megúsztok egy sima kiszavazással!!!
OTT LESZEK!!!!
Mégvalami: ha valahol ott vagyok azt nem a pénzért teszem!!!!
Van saját jó kis melóm (www.vintage52.hu)
Azért teszem mert szeretek bringázni és szeretem a hüje búrátokat!!!!!
Akkor ha ti nem!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D


#224
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Revideálnom kell álláspontomat a MÁV-al kapcsolatban, hihetetlen üzleti érzékkel eldöntötték, hogy nem csak 1-1 lefelé ill. felfelé közlekedõ szerelvényhez kapcsolnak bringakocsit, hanem lesz egy IC ill. egy sebesvonat is.  ;D ;D Az olcsóbb egy kicsit, na persze lassabb és büdösebb ennek fejében. De szerintem tök rendesek!! Csak aztán nehogy 2-3 bringás lézengjen a szerelvényeken, mer' akkor zokon veszik még. A pontos paraméterek:

Okt. 11 péntek
15.05    Bp. Déli - Pécs    sebes vonat
17.45    Bp. Déli - Pécs    IC

Okt. 13 vasárnap
10.15    Pécs - Bp. Déli    IC
12.25    Pécs - Bp. Déli    sebes vonat

Ne feledjétek, IC-re váltsátok meg elõre a jegyet, mert kurrens cikk.

Gogo, teljesen jogos, amit reklamálsz, hiszen már rég megígértem a dolgot. A szinttérkép készen van, csak technikai problémánk volt, remélem hétfõre fenn lesz. Bocsi!! :(

Viszont kifogtam a Dunából tegnap egy halat, és azt kívántam, legyen jó idõ 12-én. Õ igent mondott én meg visszadobtam. Én úgy érzem, ezzel a szervezõk mindent megtettek az ügy érdekében. ;)

Sziasztok, edzzetek sokat, szükség lesz rá! McElek

#225
gogo

gogo

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Mikor kapunk szinttérképet a www.megabike.hu -ra?


#226
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Már tökre készülök a menetre! Vettem jó kis buzinadrágot (termo), meg mezet, meg windstopperes felsõt. Mondjuk ettõl nem megyek jobban, de legalább nem fagyok a paripához.

Gyia!
AsztA

#227
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Engem kimondottan érdekel, sõt nagyon sajnálom!   :'(Majd jövõre. Így most csak 999 induló lesz ...  ;)Képes beszámoló lesz, 14-én estére fenn lesznek a képek. Eredménylista pedig 12-én este fenn lesz  a szájton. www.megabike.hu. Majd kattanj rá, hogy valamennyire részese legyél.

Csááááá

#228
Byke

Byke

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
:'( Ha netán vkit érdekel bejelentem, hogy nemindulok ezen a bulin! (nemtok elmenni >:( :( )
De nektek azért naggyon jó versenyzést kívánok kívánok, érezzétek jól magatokat, és hozzatok haza sok szép képet, érmet! :-) !!

A Gumi legyen veletek!


#229
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Elfelejtettem: az induló vonat természetesen pénteki napon, tehát október 11-én. Ja és Budapestrõl (Ungarn).

McElek

#230
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Tyito: én hiszek Neked! Mivel én is Pécsett voltam, tudom, hogy a Mecsek északi részén esett az esõ, lefelé Harkány felé nem annyira. Mindenestre a felvétel meggyõzõ. Le is mentettem.

Van egy szuper hírem! :D Megállapodtunk a MÁV-al, lesz bringakocsi az IC-hez kapcsolva. Ami nagyon fontos, hogy vegyétek meg elõvételben az IC-re a kiegészítõ jegyeket, mert hétvégén nagyon zsúfoltak a járatok. Ha nem veszel, megbüntetnek (+1000 Ft). Én sokszor napokkal elõtte megveszem, mert egyszerûen nincs hely.

A Délibõl 17.45 órakor induló IC-hez csatolnak egy kerékpárszállító vagont, ahová kb. 60 bringa fér be.
Vissza vasárnap Pécsrõl 10.15 órakor induló IC-hez tudják megoldani ugyanezt.

Adjátok tovább a hírt, mert sokakat érint!!

Egyelõre ennyi.
McElek ;)


#231
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
mellon cz.bea@... a jó email...

#232
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
:) Remélem sikerül a vonatot elintézni.
zonban én továbbra is problémás ügyfél maradok.
Szóval neten neveztem, kaptam is visszajelzést, csak hiányolták a baleset esetén értesítendõ személyt.
Próbáltam válaszolni de érvénytelennek tûnik a cím.
Most elküldöm Neked, kérlek továbbítsd a megfelelõ helyre!
(Czindery Beáta):

  ----- The following addresses had permanent fatal errors -----
<cz.beav@dravanet.hu>
   (reason: 550 5.1.1 <cz.beav@dravanet.hu>... User unknown)


  ----- Transcript of session follows -----
... while talking to mail:
>>> DATA
<<< 550 5.1.1 <cz.beav@dravanet.hu>... User unknown
550 5.1.1 <cz.beav@dravanet.hu>... User unknown
<<< 503 5.0.0 Need RCPT (recipient)


#233
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Kössz,hogy nem arra a részére megyünk a Mecseknek,ahon így tud kinézni a keró:
http://kep.tar.hu/ta.../pic1354930.wmv
Vagy nem a hétvégén lett a keróm sáros,vagy nem a Mecsekben voltam!  ;D
Szeretném hangsúlyozni,SZÁSZVÁRRÓL indulva,sajjna nem a Maraton útvonalán!  ;)
BOCS a kicsit OFFért!

Üdv.:Tyito

#234
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Lehetne egy nagy kérésem?A rajt elött mehetne egy kicsit a Van Halen 3masról vmi,ha már úgyis azt szereted,dear szervezõ?

#235
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Ebbõl is látszik, hogy tök rendes srác. Segítõkész. Vagy indul a versenyen????
hmmm...

#236
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát akkor bocsánat. Valószinûleg félreértettem valamit. MC nagyon hiresztelte a Törökbálint XC-n, hogy "találkozunk a Mecsek Mt-n, gyertek minél többen", igy azt  hittem, ott lesz.

Bocs Para, hogy parás perceket okoztam neked kijelentésemmel.  ;D

#237
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Hi Lensver!

Nem tudom, honnét veszed az infót, hogy ott lesz a kedvenc MC-tek?? Én csak tudnék róla, de épp a múlt hét végén állapodtam meg egy fiatal titánnal, aki új színt visz sanyarú bringás életetekbe ;). Új arcokat akarok, hogy ne legyen olyan egyhangú minden maraton. Remélem, örültök neki!!!!   ;D???Sõt teljesen más zenéket kaptok, amiket én válogatok össze. Szeretem a Van Halen-t, a Bad Company-t, a U2-t meg különösképpen (a The Sweetest Thing klipje pl. zseniális), de azér' vannak a XXI. században más zenék is. Ha esetleg van extra igény szóljatok! meg lesz még egyéb meglepi is. :-X De ha nagyon szeretnétek a Bíró Ádámot és kis kutyusát, kérek egy képet, kinagyíttatom és a befutóban kiragasztom. Egyébként semmi bajom a sráccal, teljesen korrektül megcsinálta tavaly is a dolgát a mm01-en, csak új fazonok kellenek!!!
Na, ennyit nem érdemel ez a téma.

Más: a MÁV-al egyezkedünk (plusz kerékpáros kocsi ügyében), már Pesten van a téma. Remélem sikerül megállapodni, akkor azonnal jelentkezem.

Szóval, edzzetek, fohászkodjatoka jó idõért és kezeket a paplanok fölé (ahogy a Fábrik Úr mondá)!!!

#238
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Egyébként tényleg TÖKJÓBULI lesz. Csak gyertek sokan!!!!!!


Tényleg tök jó buli várható: ott lesz szeretett MC-nk, Biró Ádám!  ;D Para:  ;D ;D ;D

mcelek: köszi!

#239
gogo

gogo

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Nem tudom merre jártál Tyito, de én vasárnap nem találtam sarat a Mecsekben. Na jó volt egy-két nagy pocsolya, hogy össze tudjam magam sározni, de a pálya vonala jól járható volt. Sehol nem kellet cipelni a bicajt.

#240
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Zdravo Tyito: nagyon örülök, hogy kellemes emlékek maradtak benned a tavalyi évrõl a cudar idõjárás ellenére. :D Terveim szerint szuper idõ lesz 12-én. Azért az is megfelel, nem? Az idei pálya egyébként kevésbé agyagos.

Lensver: mint az írva vagyon a www.megabike.hu-n, vagy a szórólapon is (na persze, ha egyáltalán láttál ilyet!), küldd el a nevezésed (ezt már szuperül megtetted 2X is) és fizesd be a lét rózsaszín csekken vagy akár banki átutalással is mehet. Cím: 7815 Harkány, Rákóczi u. 15. Ackermann Consulting Kft., CIB Bank 10700079-04866709-51100005. Köszi!  ;)

Egyébként tényleg TÖKJÓBULI lesz. Csak gyertek sokan!!!!!!