Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Maratonok 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
485 hozzászólás a témában

#1
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Állítólag nem lesz az idén. A miértrõl nem tudok semmit, egyszerûen nem lesz megtartva.
Lesz viszont helyette 9. BMFT-tali a Mecsekben. ;D

(Lásd az aktuális topicot:
http://www.bikemag.h...450;boardseen=1)

#2
Crazyke

Crazyke

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok!

Mecsek Maratonról nem tudtok valamit? Keresem, de nem találok róla semmit és a megabike.hu sem mûködik...

#3
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
van egy ilyen topik (egy picit lejjebb)

#4
kohanp

kohanp

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Hahó!

Nem tudja valaki véletlenül, honnan tudnék infót szerezni a szegedi boszitúráról?
Sajna csak a dátumon kívül semmit sem tudok.

#5
Oldbig

Oldbig

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
Az ígért beszámolómat a Cegléd Maraton topicban találod.

#6
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás

http://www.terra.hu/...orientalis.html
Na ezen vezették át a mezõnyt :(


Mátramaratonra menet a vámosgyörki átszállásnál mi is a királydinnyével kötöttünk ismeretséget, ugyhogy Gyöngyösön defektszerelés volt.


#7
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
két haverom volt cegléden,tõlük tudom az infókat!
DE elõtte le kellett mennem eléjük a vasútállomásra belsõkkel,mert volt pár defekt(fejenként 3 vagy4)
na a hosszú távon vmi barom átszalagozta a pályát,egy órát vártak,mire jöttek a szervezõk,megmutatni az utat

http://www.terra.hu/...orientalis.html
Na ezen vezették át a mezõnyt :(
szóval defekt az sok volt
mellesleg 2. lett a haverom hosszútávon
és szerinte nem az alföldön versenyeztek ;D

#8
Oldbig

Oldbig

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
Beszámolóra sajna kicsit várni kell, de amint idõm engedi máris nekifogok a legyártásához. A baj az, hogy ha egyszer belefogok, akkor nem bírom rövidre fogni magam, idõm pedig kicsit szûkös. Egyébként nem reméltem, hogy ilyen nagy az érdeklõdés beszámolók iránt.



#9
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Amit a ceglédmaraton topicban írtak azok alapján salynálom, hogy nem mentem, de talán jövõre lessz ismét.

#10
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Írjatok valamit, menjünk jövõre mi is? Milyen volt?

#11
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Nyomás azokkal a Cegléd maraton beszámolókkal!!!

#12
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
majd én is írok, ha lesz idõm-kedvem + szépültek az emlékek egy kicsit

#13
Oldbig

Oldbig

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
Sikeresen lezajlott a Cegléd Maraton is. Kellemes hõmérséklet, helyenként zavaró széllel, kb. 100 induló, barátságos hangulatú, de bosszantó hibáktól sem mentes rendezvény. Hamisítatlan alföldi terep, helyenként meglepetésekkel tarkítva.

Egyenlõre ennyi, ha valakit érdekel, bõvebb beszámolóra is hajlandó vagyok.

#14
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás

Sziasztok!

Tudom, h. most még mindenki a Cegléd maratonra készül, de hátha vki tud nekem vmi okosat mondani! Az lenne a kérdésem, h. akkor most lesz októberben Mecsek marci, v. nem??? Ugyanis egyenlõre több egymásnak ellentmondó infót hallottam! ???
Plíz!!!

Amar


Szia Amar!

Hát tudtommal a maraton elmarad, de ez a BULI lesz helyette --> http://www.bikemag.h...id=4194;start=0


#15
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Sziasztok!

Tudom, h. most még mindenki a Cegléd maratonra készül, de hátha vki tud nekem vmi okosat mondani! Az lenne a kérdésem, h. akkor most lesz októberben Mecsek marci, v. nem??? Ugyanis egyenlõre több egymásnak ellentmondó infót hallottam! ???
Plíz!!!

Amar

#16
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
ha esni fog, nem tudom milyen ruhában fogok tekerni ??? :(

#17
djgrabovszky

djgrabovszky

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
No, már jó rég jártam már a fórumon... Én is megyek Ceglédre, Anyukám kedves kérdésére, hogy "akkor is mész, ha esik az esõ?", kissé nagyképûen azt válaszoltam, hogy "akkor is, ha a hó esik". Remélem, azért ez nem történik meg, esõ azonban várható. Zuhéban még úgysem volt részem versenyen. Egyébként megszállott õrült vagyok a tekintetben, hogy imádok esõben és hóban tekerni. Sok az esõ a szövegemben, remélem annál kevesebb lesz Cegléden. Hajrá, célbaérkezés után finom gulyásleves vár majd minket!!!

#18
Nemfáj

Nemfáj

    vendég

  • fórumtag
  • 196 hozzászólás
Én is megyek, már csak valami természeti katasztrófa tarthat vissza. 50 km, megnézzük milyen Cegléd, hátha ott is rászoknak a maratonokra .

#19
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
no. Felhívtam én is az újsgában megadott telefonszámot, és egy kedves nõi hang kedvesen válaszolt minden kérdésre.
Ami eddig asszem nem hangzott el:
egy Shell kútnál kell bemenni a sportpályára, ahonnan indul (elvileg ki lesz tábláva)
konkrét szintemelkedést nem tudott mondani, de: "lesz egy két meglepõ hegy. Ugyan nem egy Bükkmaraton, de nem is Tiszamaraton lesz" vagy vmi ilyesmit mondott.
kb 150-200 indulóra számítanak, és amikor hívtam õket (szerda délután) ott épp esett az esõ

Eldöntöttem, hogy menni akarok :) Van vki aki jön?
Ja, meg még azt is mondta a hölgy, hogy 16.00-kor akarnak eredményt hirdetni, és ehhez tartani is akarják magukat, noha valószínûleg lesz sok helyi, aki elsõsorban nem versenyzik, hanem túrázik, de nem várják meg, amíg mindenki célba ér.
Hát ennyi.

Ja, meg hívtam lakhelyem önkormányzatát is, de õk sem akarják visszaadni a nyelvvizsgám árát, de ez más lapra tartozik (csak egyszerre intéztem összes telefonálnivalómat) :) :)

Prefi voltam, irány Cegléd

#20
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
a fórumról jön vki Ceglédmaratonra??