Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Reki

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
44 hozzászólás a témában

#21
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ma voltam a Reki-ben 2x is. Elõször normál helyzetben eBalázzsal, majd pediglen este az Index Kerékpáros Topic 2.0-val a TeleHódas tekerés keretén belül.

Mind a kettõ nagyon jól esett. Mindenkinek ajánlom. Engem csak a hangos zene szokott - ritkán - kiakasztani!

:D :D :D

#22
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Megérett a helyzet. Mire? Hát a Paplanosoknál egy szüretre.

Ma - amikor jöttem le a Reki-bõl, 3 tûzoltó, egy mentõ és egy rendõrségi volt fent a nagy kanyarban. Mindenki ment lefelé a paplanosok start-helye felé...

A dumából - nem álltam meg, csak lassítottam - hallottam, hogy egy paplanos leesett.

Remélem nem lett komoly baja!

Nagy kalappal kívánok neki, sõt inkább nagy paplannal szerencsét!!!

#23
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ma fel kell nézni a Reki-be, mert annyira süt a nap, hogy ezt nem szabad kihagyni!!!

:D

#24
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nem tudom, hogy tegnap mekkora buli volt a Reki-ben, de ma valahogy nem nagyon akartak feléledni, mikor hajnali 08:24 körül voltam ott...

Csak a kutyák ugattak rám. Lehet, hogy köszöntek? :)

#25
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ma is fent voltam a Reki-ben. Nagyon jó volt a csendes, szinte majdnem kihalt szórakozó helyen.

Jó volt látni, ahogy fejlõdik a hely! A végén egész szép kis kocsma (itt a KOCSMA szót pozitív, dicsérõ stílusban használom) lesz.

Ajánlom mindenkinek.
;)

#26
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Na de mégse hánytál! Viszont tényleg szép volt a zöld ösvény! Ugye?

:)

#27
roobi

roobi

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Jaaaa csak az a baj, közben ötször akartam hányni mert olyan rosszul lettem. Azt hittem a Nanga Parbatot akarjuk megmászni annyira nem voltam magamnál, pedig összesen nem tekertünk 15 km-ert. Valami nagyon kiütött. Itthon fekszem és azóta is ráz a hideg meg láz meg hányinger meg miegymás. Na üdv kúrálom magam a hétvégére :(

#28
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ma tekertem egy nem túl keményet Roobi-val a Reki-be! nagyon jól éreztem magam. Remélem legközelebb is tudunk menni oda! Na és persze együtt! :)

Olyan egyszerû volt, hogy az csak na! Persze Laci-t is piszkáltuk egy kicsit a "zene" miatt!

:D :D :D

#29
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ácsi! Mondta Manka Bácsi!

Egyáltalán hogy kerülsz te NET közelbe? Én nem is tudtam, hogy neked van rálátásod ilyen fórumokra! Most megleptél.

Különben is, vald be - õszintén - hogy csak nézegeted a betûket, mert tekerni tudsz, de olvasni nem! :D

Hú, ma nagyon szemtelen vagyok!
;D ;D ;D

Sanyi BÁÁÁ,
Magát szponzorálja a Reki-kocsma(büfé?) , vagy mi ??
1 full-telós - Friirájdost, mint te, szeretnénk komolyabb túrákon is látni !!
MARCI







#30
vendég__*

vendég__*
  • vendég
1., BÁÁÁ a nagynénikéd térgye-kalácscccsa! :)
2., Sajnos nem, pedig jó néven venném... ;)
3., Sha még láttad volna, hogy kotton is van a hátsó telómon (amolyan SETLAZ - kevlar - bugyi)... :D

Komolyabb túrákon? Na és az mi volt amikor az Õrült Lajos a zöldön felzavart a Kevélyre? Netán Bike-os Hegynézõ, némi Röffentõs beütéssel?

Ne dumálj! Különben is te akkor még otthon melegedtél a kályha mellett. Hiába hívogatot Lajos... Ki se mertél mozdulni. :)

Sanyi BÁÁÁ,
Magát szponzorálja a Reki-kocsma(büfé?) , vagy mi ??
1 full-telós - Friirájdost, mint te, szeretnénk komolyabb túrákon is látni !!
MARCI







#31
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás
Sanyi BÁÁÁ,
Magát szponzorálja a Reki-kocsma(büfé?) , vagy mi ??
1 full-telós - Friirájdost, mint te, szeretnénk komolyabb túrákon is látni !!
MARCI






#32
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szegény Rekettyés. Tegnap éppen csak elsuhantam a közelében. Egyszerûen annyira sütött a nap, hogy nem volt kedvem beülni! Kint meg nem volt, illetve most sincs már asztal és szék.

;)

#33
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Tegnap Flame-mel feltekertünk a Rekettyésbe. Nagyon jót tekertünk. Kellemes volt az út, jó volt a hegyen a levegõ is.

A Reki-ben éppen bulihoz készülõdtek! Már hangoltak a zenészek. Nyúztak egy gitárt. Állitólag valami régi számot játszott a tag, de én isten bizony nem ismertem fel.
:)
Na de nem is mi voltunk a lényeg. A közönség már erõsen jött be a szórakozó helyre.

Mi nem vártuk meg a buli kezdetét sem. Még elõbb elindultunk lefelé. Jót gurultunk hazafelé. Szerintem ilyen tekeréseket minden nap kell csinálni, mert egyszerûen feldobják az embert.
:D

#34
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ma a REKI-ben buli lesz. Elvileg 20:00-kor (vagy után) kezdõdik! Nem tudom, kit érdekel, de szerintem egy tekerés és utána egy buli nagyon király dolog! Én menni fogok!

Elvileg 16:00 PTF. Ha valakit érdekel szívesen látom, jöhet velem.
Útvonal: Hûvösvölgy - kék - réten át a zöldre - Szépvölgyi út - trafónál jobbra - zöld - zöld és kék közös szakasz - jobbra kanyar a betonra - REKI.

:)

#35
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én azon gondolkodom, hogy a 2 eFt-os kínai kesztyût fogom felvenni télen és nem veszek Shi kesztyût 8 eFt-ért.

nem tudom, hogy jól döntöttem-e, de az biztos, hogy pénzügyileg megéri!

:)

#36
flame

flame

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 310 hozzászólás
Bezony ám. Voltunk megint REKI-ben.
ittunk egy Forrócsokinak álcázott (rosszul) Kapicchinót. :-)

Esett a hó. Csúszot a beton.
És Kuuuuuuuuurva hideg volt. Kesztyûm pedig itthon figyelt!! :-)



#37
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ma Flame-mel megyünk megint a Reki-be. 15:30-kor találkozunk a Wilker-nél. Csaszi elõtt. Abban az esetben, ha van valakinek kedve becsatlakozhat!

#38
vendég__*

vendég__*
  • vendég
;)
Különben is én nem vagyok perverz. Azért mert szeretem, ha becsípi a lánc, ha ráhajtok a kerekemmel, ha szögekkel verem ki, én még normális vagyok. Kicsit ritka szokások rabja...
:P

TE disznó...mégiscsak mentél. :-)))
PERVERZ!! (ahogy te mondanád)



#39
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Próbáltad már a Rozáliát felfelé?
Egyszer guruljunk arra dél felé!
'S járjunk egy jót arra,
fittyet hányva a meredek falra!

Majd felmegyünk mi szépen
és a Rekettyésben
ülunk pár percet,
's dobunk egy tercet!
:D

TE disznó...mégiscsak mentél. :-)))
PERVERZ!! (ahogy te mondanád)

holnap? Bringával megyek suliba, utánna Wilker, na és azután kéne tekerni. Kora du.?
BÁRKI JELENTKEZHET!!



#40
vendég__*

vendég__*
  • vendég
:)
Újííííí!
Igazából - mint írtam - kiüldöztek otthonról. Elkezdték nézegetni ezeket a "valóság Show"-kat. Na ettõl én libabõrös vagyok! Inkább a menekülés melett döntöttem.

Na meg igyekeztem kihasználni a résidõt is. Tudod, repülõs szakszóval Slot Time...  ;)

Ilyenkor nincs az, hogy miért nem kérdezted még ki a H/F-ot.

Holnap "Kakaó Party"-t rendezünk Fecóval a Közlekedési Múzeum melletti Pulmann-ban. Én keróval akarok oda menni. Ma ugyanis eléggé megviselt a büdös, köszös villamos. Na meg a tömeg is! Feco lezsírozta a Matrix-át.

Télli álomra hajtott Mátrix-át a gép,
Lehunyta Bike-os kis szemét.
A Teló is aluszik, nem rugózik tovább,
aludj el szépen kis BARÁT!

Álmodjál szépeket,
hegyi ösvényt,
virágos réteket.
Álmodj új ösvényrõl kérem,
hol együtt gurulunk majd szépen.
És mikor a tavasz eljõ,
kigurulsz a kapun.
Gumid mint egy del nõ
vágtat át a réten.
Bele mar a hegybe,
hetyke gurulásra készen!

TE disznó...mégiscsak mentél. :-)))
PERVERZ!! (ahogy te mondanád)

holnap? Bringával megyek suliba, utánna Wilker, na és azután kéne tekerni. Kora du.?
BÁRKI JELENTKEZHET!!