Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Reki

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
44 hozzászólás a témában

#41
flame

flame

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 310 hozzászólás
TE disznó...mégiscsak mentél. :-)))
PERVERZ!! (ahogy te mondanád)

holnap? Bringával megyek suliba, utánna Wilker, na és azután kéne tekerni. Kora du.?
BÁRKI JELENTKEZHET!!

#42
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
és igazad van... ha tehetném én is mennék...
de majd szombaton a Mátrába, meg esetleg pénetken fel a Bakonyba ;)

#43
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hogy ne csalatkozz Rózában,
elmondom most prózában:

Tehát este - mivel az asszony és a gyerek kiüldöztek (a Reality Show-kkal) a szobából, kénytelen voltam tekerni menni. Ez kb. 20:00-ás indulást jelentett.


Feltekertem a Reki-be. Nagyon meglepõdtem. Ugyanis a Fenyõgyöngyétõl az út totál havas (kétoldalt). Teljesen olyan érzésem volt, mintha a késõ õszi tájból átruccantam volna az igazi télbe. Az út csillogot a ráfagyott nedvességtõl, eléggé csúszott is. Egy õrült kerós sem tekert (rajtam kívül).


Fent a csúcson üres kocsma várt! Még a sörcsap is csak szörcsögött. A kandalló kellemesen meleg volt. Éppen ezért kicsit elé húzódtam. Milyen kellemes. Megszáradt az izzadt cuccom. Pedig csak pár percet álltam ott.


Miután így felmelegedtem, újult erõvel indultam neki a lefelének. A fülem, az arcom szétfagyott a hideg szélben. Annyira hideg volt, hogy sem a nagy kanyarban, sem pediglen a Fenyõgyöngye fölötti útról felém ugráló kutyák nem tudtak érdekelnni...


Nyugodt, kissé csúszós tekeréssel ereszkedtem le a hegyrõl. A Kiscelli aljáig még autóval sem találkoztam. Elvégre minden normális ember - ilyenkor - otthon pihen...


:-)


Most már én is!

#44
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Feltekertem a Rekettyésbe!
Sötét útnak két felén
fehér ág hajlik elém.
Ó, de szép ez! Emberek.
A szájam széle megremeg.
Csodaszép a vidék,
mikor fehér lepi el.
Tél apó köpenyével fedi el.
Az összes ág úgy ragyog,
mint nyáron a szép csillagok.
Hó és jég mindenütt,
a téli erdö itt feküdt.
Mit is mondjak még?
Ez a táj oly csodaszép!

:)

#45
vendég__*

vendég__*
  • vendég
:D
A Reki nem más mint a Rekettyés. Mármint nálam becézve. Majdnem minden nap feltekerek oda. Csak úgy, szórakozásból.