Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Reki

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
44 hozzászólás a témában

#1
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Na Üdv. Feleim!

Én arra az elhatározásra jutottam, hogy ezt a Topic-ot bezárom. Ugyanis van még a HHH topic. Mivel a hegynek csak egy kis része maga a REKI (ráadásul nem is annyira esik bele a fõ tekerési útvonalba), ezért inkább oda szeretném koncentrálni a témát!
:)

Jó tekerést mindenkinek és ne felejtsétek el azért a REKI-t!

;D

#2
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ma kétszer voltam fent a Reki-ben. Elõször kb. 12:30-kor, másodszor meg 17:30-kor. Mindkét esetben nagy köd volt és zárva volt a mûintézmény!

:(

#3
vendég__*

vendég__*
  • vendég
2002 december 7-én, azaz most szombaton zenés buli lesz a Rekiben. Nem tudom, hogy kit érdekel.

Szerintem érdekes lesz!

;)

#4
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ma zenekari próba volt a Reki-ben. Na és ami még kellemesebb volt, hogy végre égett a kandallóban a tûz! Éppen ezért még meleg is volt. Ellentétben a keddi nappal, amikor nem elég, hogy ködben, esõben jöttünk fel és mentünk le, de még a nagyterem sem volt fûtve!

#5
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hát mai is fent voltunk a Reki-ben. Az útvonalról és a megpróbáltatásról majd a HHH topic-ban írok!

A Reki nemcsak kihalt volt, hanem bAaromira hideg. Ugyanis az elõzõ napok esõzése eláztatta a fát, ezért laci nem tudott begyujtani. Na innentõl kezdve elég sok "védõitalt" kellett elfogyasztanunk ahhoz, hogy ne álljon be a fagyhalál!

:)

#6
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Tegnap (azaz 2002.12.01-én) voltunk fent Hori-val a Reki-ben! Nem tudom, hogy mit hallottam, nem emléxem, hogy mit is dumáltunk, mert annyira felizgatott a felfelé út. Miért is? Nézzétek meg a HHH sorozatban...

#7
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ezen a héten velem madarat lehetett volna fogatni!

Flame-mel, aki egy fenomenális Bike-os, majd minden nap (vagy lehet, hogy minden nap?) tekertünk egíyet a hegyen! Olyan jó volt, hogy például tegnap nem is tudtam lefeküdni! Egészen ma 01:30-ig voltam fent! ;D ;D ;D

Flame: Nagyon jó veled tekerni! De azért vigyázz, mert le fogom rólad szedni a Merida hosszú-ujjú mezedet és a piros (SandStone) lélegzõs kabátodat! ;)

Olyan csodálatosan jók, ezek a cuccok!!!

:D :D :D

#8
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Tegnap is voltunk a Reki-ben!

Na de ma!!! Ma buli lesz a Reki-ben! Méghozzá két zenekaros buli. Nem tudom, hogy milyen lesz, de megpróbálom felcsábítani az asszonyt és a fiamat. ;)

Kár lenne kihagyni! Bár az is igaz, hogy bringával minden sokkal egyszerûbb...

Vagy mégsem? :D

Ugyanis azért esõben nem szeretek tekerni!

Lusta Pista jeligére!
:D :D :D

#9
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Majd indítványozom Laciéknak! Eddig nem jutott az eszembe! ;)

Egyszerûen cska látom a hely fejlõdését és ezt írom le ilyenkor. nagyon jó tekerni, sörözni, beszélgetni. Na és persze ehhez van társam is! Bike-os társam. :D

Méghozzá nagyon jó fej! :D

Sõt többen is vagynak, kik velem egy várost hátra hagynak! Tekernek a hegyre. A Reki felé, egyre! Aztán ülnek a padra, kedvük ettõl el nem apad. Na! persze isszák a sörüket, pörgetik nyelvüket. Kedvük el nem apad, míg folyik a csap...

Ez egy jó csapat!
;D

Na nem kötekedés képpen, de már kikivánkozik belölem, Te a forgalom után százalékot kapsz? ;)



#10
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Na nem kötekedés képpen, de már kikivánkozik belölem, Te a forgalom után százalékot kapsz? ;)

#11
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Új sörös poharak, új sörcsap, szép Dreher reklám. Jó idõ. Napsütés. Mi kell még?

Miért nem jöttök a hegyre? A Reki mindenkit vár!!!

Csodajó a hegyen tekerni! Meseszép a zöld út. Na és a Reki? Hát, mit is mondjak? Olyan kellemes a kandalló mellett üldögélni, melegedni!

;D ;D ;D

#12
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Pixel!

Nem feledkeztem meg rólad sem! Nagyon örültem, hogy végre - megint - együtt tekertünk! Most igaz, hogy csak lefelé, de remélem majd jövõ héten rá fogsz érni és megyünk jópár felfelét is!

Addig is Köszönöm!
;)

:) :) :)

#13
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Csodálatos idõ volt ma! Hétágra sütött a nap, cirógatta az embert. Olyan érzésem volt, mintha tavasz lenne! Mit tavasz? Igazi ropogós kikelet!

Éppen ezért nem bírtam magammal és kitekertem a rétre. Persze nem egyedül, hanem társaságban! Flame is velem tartott! Olyan jó érzés, mikor együtt tekerünk. Mintha nem is ugyanazon az úton mennék. Mintha nem is járnának arra büdös kocsik! Valahogy egészen feldob a közös tekerés. Elragadó, mámorító. Na és persze kikapcsol, ellazít, pihentet!

Igazán kellemes dolog. Na nem mentünk sokat, csak éppen gurultunk nagyokat. Na de nem is a rétre, hanem fel a messzeségbe. A zöldön haladtunk, ropogott az avar alattunk. Felmentünk a hegyre a HHH-ra egybe! Ott betértünk a Reki-be. Ivornyáztunk. Hallgattuk a zenét, a Swing mámorító szavát, és beszélgettünk... Ó, hogy adhatom át?

Sehogy sem lehet. Ezt ott kel élvezned! Kellemesen, lágyan a Rekettyésben páran!

Gyere el Te is! Tekerj egy nagyot. Gondolat'id, hagyják lent a gondod és bajod! Élvezd a hegyet, ahogy haladsz felfelé, 's nézd az eget, hogy hatolsz belé!

Lágy szellõ símogat, susogása hallik, kedves szusszanata a Dunáig zajlik!

:) :) :)

Boldogságom határtalan!

#14
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Ma délután egy röpke kör?
Jó lenne még sötétedés elõtt, próbálom ezerrel darálni a melót...

#15
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Friss, csapolt sört ittunk a Reki-ben! Mily csodálatos volt...

;)

Nem tudjátok? Nem izleltétek? Miért nem tekertek fel?

Szinte alig volt kerekes a hegyen. BeGa, Flame és én voltunk csak. Még lefelé sem találkoztunk senkivel. Mit csináltok? Ki, hol pihen?

;) ;) ;)

#16
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ma 3-asban tekertünk egy csodálatosat. Nem volt nagy a gurulás, de a hangulat annál jobb volt. Na és persze megint a Reki-ben kötöttünk ki.

Harang úr betett egy nagyon jó CD-t. Nem tudom, ki mit szeret. Én a Swing-et is. Sõt azt kicsit jobban, mint a többit. Éppen ezért nagyon jól esett ez a zene.

Kellemes, hangulatos zene, jó és friss sör, szép fények, na és persze a társaság...

Sajnálom, hogy nem jöttek többen fel a Reki-be! Pedig ideális idõben élvezet volt tekerni!

#17
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Jövõhéten kereslek, ha megyek. OKé?
:)

Hahó, valakinek van kedve ma 6-7 körül feltekerni?
HA igen, SMS-t kérek: 70 212 70 55



#18
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Sajnos hétfõig nem érek rá. Pedig szívesen mennék. Most viszont 3 nap kimarad... Szörnyû. Ugye?
;)

Hahó, valakinek van kedve ma 6-7 körül feltekerni?
HA igen, SMS-t kérek: 70 212 70 55



#19
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Hahó, valakinek van kedve ma 6-7 körül feltekerni?
HA igen, SMS-t kérek: 70 212 70 55

#20
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ma elkerültük a Reki-t! Nem volt idõnk beülni. Inkább tekertünk. Arra viszont nagyon jó volt az idõ...
:)