Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3755 hozzászólás a témában

#3681
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Ja és Bruce! Hívj nyugodtan bárkit. Nem baj, ha nem fórumos. Ha már minimum 2 kereke van jöhet (Az IFA kivételt képez ;D ;D ;D)

#3682
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Szeva!
Ma reggel rájöttem, hogy anya miért sütött tegnap tortát. Éppen a tus alatt álltam, és hallgattam a rádiót, mikor mondják, hogy László nap van. => Apám, és tesóm névnapja. Tusolás után rögtön kérdeztem anyát, hogy mikor lessz a party, mire is azt a választ kaptam, hogy 5-tõl. Napármost. Ha sikerül elszabadulnom, akkor veletek tartok. Ha pedig nem sikerülne eljönnöm bosszúbol megiszom az összes pezsgõt, és egyéb ajándék piát, amit apámnak vettek ;D ;D ;D. Csak, hogy jól érezzem magam.


Ui: bódog Lászlónapot mindenkinek.

#3683
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
na hali mindenkinek!!!
a vekkkkeri tavi fesztivál leszivta az erõmet (mást is..... ;D ;D,mást is.....)
(több 100 kotttontosztogattam szét igaz Bruss Li? ;D :-* ;)
-én csak max kinézni tudok holnap....(sajna?!?)
egyébként a vekeri tavi összeröfffenést is egy GT rukuszos srác szervezte...(jó a névmemom mi?,de arra emlékszem miket itunk meg vele a0. napon... ;D ;D ;D)

#3684
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
CSÜTÖRTÖK 18.45 (jún.27), A VOLT KLTE ELÕTT (fõépülettel és a szökõkút között), GYERTEK SOKAN, HÍVJATOK MINDENKIT!!

#3685
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
na ez királyság útvonal, igyekezzetek jönni!!
én mindenképp megpróbálok ott lenni...

misi: nehogy má vekerire el tudj menni tegnap (vagy nemtom mikor), és csütörtökön meg nem tudsz jönni ?!

és nemtom mennyire gáz (sztem nem), de hívtam egy haverom, aki ugyan nem fórumozik, de bringázik (idõnként ;) )...

#3686
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Csütörtök 27-e!

A Bruce által ismert pallag, bodaszõlõ, Józsa Debrecen party??

Meeting: Debreceni egyetem, fõépület, szökõkúttal szemben 18óra 45perc! +,- 10, de ez csak rám vonatkozik!!  ;D

Ez egy konkrét idõpont, és hely!

Menetidõ kb 1óra!

Üdv: Baliba

mobil:20-320-5735

#3687
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Elhívtam. Most már csak reménykedni tudunk.

#3688
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Mit találtam?

Álnevek és emberek

gida:Szigethy Margit

Debrecen  

Nem invitáljuk? Mit hallok? Hogy igen? Akkor hívom.


#3689
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
A Duna-Maratonon 95 (elit) a rajtszámom, ha jöttök, ott találkozhatnánk.

#3690
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Bruce: szerintem még mindíg én aludtam kevesebbet. És nem csak a koncertek miatt, hanem az új barátnõ miatt is (Fesztivál RULEZ!!! ;D ;D ;D). Szóval akkor csütörtökre nem szervezek semmit.

ZIP: hívtalak tegnap, de nem voltál otthon, így egyedül mentem a Vekerire. Ki is hoztam egy jó kis 29,8-as atlagot kifele (várossal együtt). De aztán jött a szembeszél... Nehéz gumik + szembeszél  :P. A végén örültem, ha a 28-at bírtam tartani  :P. Egyébként ha megvetted a mobilt csörögj rám :06/70/219/46/12

Mindenkinek: Írjatok nyugodtan idõpontokat. Ha valaki netközelben van, és tekerni akar az elmegy. Én speciel Jún 30 után nem igen leszek netközelben, mert nem fogok a könyvtárban dolgozni :P. De azért majd megpróbálok néha napján ránézni a netre.

#3691
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
de, ki tudnánk találni...
mondjuk nekem aug.-ig vagy 3 hétvégi nap, ha jó, de ha sok embernek jobb a hétvége, akkor... akkor többség dönt, egység ;) :-/

akkor a csüt. a többségnek jó, vagy rossz??

#3692
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Jó a csütörtök de én hatig dolgozok. Pont csütörtökön van hosszú nap a hivatalban.
Esetleg hétvégi idõpontot nem tudok kitalálni.
Üdv minden debreceninek.

#3693
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Misi: inkább ne panaszkodj, mert te tudtál aludni elsõ nap után, én viszont mentem az OBre :)

szal akkor ugye jössz csüt.?

#3694
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Addig megpróbálom mozgósítani magam.
Hátha addig felébredek.


Ui: Fesztívál RULEZ!!!!!!

#3695
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
Hali!

A csütörtök 5 óra az nagyon barátian hangzik. :D Most délelott keróztam és tok Hawaii az idõ csak a szél ne fújna. >:( Remélem Szilárd holnapra és holnaputánra elintézi hogy a szél visszafogja magát ;D ;D

Baliba: A csütörtöki mókázáskor megmutogatod azokat a fincsi helyeket amiket írtál vagy az egy nagyobb túra lesz?

Csákó:Zip

#3696
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
akkor csütörtök 5kor nagytemplom vagy egyetem elõtt jó mindenkinek??

#3697
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
BRUCE: sajna nem tudtam menni, közbejött 1 jó kis családi buli...  :'( :'( :'(
Fényképeket nem csinált vk-i ???

Nekem szerda nem jó, (max este, kb 8-9 körül), inkább csütörtök lenne OK. Vagy péntek. Vagy kedd, de az holnap van, addig úgyse lehet mexervezni. ;D

#3698
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Jééé... most néztem az "álnevek és emberek" topicba, és rájöttem, hogy Lamapunk az évfolyamtársam :D
legalábbis én nagyon azt hiszem...
gergõ: FMG, igaz?

srácok menjünk már bringázni, toljátok már az idõpontokat!!

#3699
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Gecó, ha haza költözök, majd én is csatlakoznék a társasághoz! Már alig várom. Remélem azon a környéken is sikerül majd valamilyen bicajos életet szervezni.

#3700
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Hali!

Én voltam az OBn... és te Gyalogkakukk?? Nem láttalak sehol...
Kb. fél tízre mentem, aztán dél körül haza, majd fél négyre vissza, az elitre... Az elites emberek nem semmi, miket tudnak mûvelni. Verseny után Örs még egy kb. 7m-es szakadékot ugrott át, úgy, hogy ahonnan ugrott kb 10cm széles volt, és a túloldal kb. 2m-re volt... miután átugrotta, azt mondta, hogy "kicsit meleg volt" :P (csak nézni is...)

Jetinek úgytom hét eleje nem jó, de sztem szerda körül mehetnénk!!

Nekem ez a hét teljesen jó bármikor, aztán még júl.7-15, és ezután meg augusztus... Szal jövõhéten bringázzunk má' együtt!!
Ja és este is!! 8)

BRUCE