Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3755 hozzászólás a témában

#3721
Snoopy

Snoopy

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Szeva mindenki! Csatlakoznék ehez a Össznépihez én is! Remélem el tudok menni!  ;D ;D ;D Király lesz hogy a baráti társaságok össze tudnak imerkedni!

#3722
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
ÁÁÁ anyám ma mondta meg hogy vagy szerdán vagy csütörtökön mennénk 1 hétre a családi nyaralásra:-(( Remélem még eltudok menni veletek!
Látóképre szavazok mert ott még csak kocsival és gyalog jártam!

#3723
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
-mondjuk korai a 14 óra ;D ???, vagy a vekeri tó és környéke vagy a látóképi???(erdõ+ némi homok vagy szántóföldekközti döngölt út....) ??? ;D ;D 8) ::)

#3724
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Hali!

Jövõhét szerda (ami talán 19edike) nekem jó.
Akkor hol/mikor/kik/hányan/road vagy offroad?

BRC

#3725
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Jeti a szerdai tekerés nekem is ok és szólok még másoknak is akik nem fórumosok!Csak mond hogy hánykor és hol!Remélem felépülsz!Ha nem akkor enyém a Ruckus-od ,kell egy pót váz! ;D

#3726
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
jeti: mivan?? elütöttek?? remélem csak viccelsz...  ???

Jövõhét szerda nekem OK, mikorhol talaálkozzunk??? Ja. és városi tekergés vagy offroad lesz?
;)
Gyk

#3727
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
ja 1 órája ütöttek el... ::) :-[ ;D ;D ;D 8)

#3728
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
Jövö7 szerda egy össz népi kerózás?


#3729
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kösz a biztatást!
Remélem jol fog sikerülni, az írásbelivel nem volt gond...
Kezemet nem szeretném törni így marad a küllõ, majd ha vége lesz az egész cécónak  :D


#3730
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Ja! De inkább kéztörést (azért fizet a biztosító. a küllõ árát meg neked kell kiperkálnod  :D)

#3731
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
Kéz és külllõ törést az érettségidhez TCS!
       :o :o 8) 8) ;)

#3732
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Üdv mindenkinek!

A bejeltkezésem módosult  Mail Python-ra :)
HELP!
Kellene egy 30-as nyeregcsõ haverom Meridájába, ha az is meglesz akkor semmi akadálya a kerózásnak :)
Még lesz 19-én szóbeli érettségi de a tanulás és a kerózás megfér egymás mellett :)))
Üdv Tcs

#3733
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
Scottos_Misi és én ott voltunk 18:06ra gyalogosan,aztánátugrottunk a kerókért és vissza...-sehol senki 18:12, ??? ???aztán a nagyerdõbe át és sehol senki csak a nyomok.... :o
szerintem közös kerózáshoz vagy 4 nappal hamarabb idõpontot kéne írni. ::)
én melóból hazafele szoktam megállni a templomkertbe... (van vagy 2állandó CC-s a körükbe aki mindig ott gubbbaszt,és van pár hasonszõrü aki csak úgy leteker(20-25km/h átlaggal 30-60km-t)
valamint "X-faktoros banda" Tibike DH,többiek triál... de azért elég sok arc leáll dumálni(or.utisok is...) nagyából ennyike....

#3734
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Na írkálok mán én is ide egy kicsit.
Szóval mint nevembõl is látjátok egy Scottom van (Scott comp race ;D). Már távolról felismerhetõ gyönyörû fekete-piros festésérõl, és elöl nnnnaaagggyyyoooonnn kék Rock-Shock SID telójáról ;D. Szóval ha valaki lát közületek, akkor aktívan kiáltson utánnam.
Egyébként ha bárkinek kerózni támadna kedve nyugodtan szóljon.
Ami pedig a templomkertet illeti néha én is lenézek oda. Van ott egy két jó fej, de aki igazán teker az csak 1-2 (Inkább csak 1. Bár ha én is lenézek oda, akkor már 2 ;D). Ezzel nem akarok leszólni senkit (ezért is nem írtam neveket), csak tényt közlök. Akik ott igazán használják a kerójukat leginkább a triálosok, ami elég nagy szégyen a cc-seknek.

Egy ötlet: írja ide minden debreceni (és Debrecen környéki) kerós a nevét, és telefonszámát. Létrehozva ezzel egy kis információs közpotot. Mert tudjátok egyedül tekerni szar. (A gruppen sexben is az a legjobb, hogy sokan vannak ;D)

Akkor kezdeném is a sort: Mercs Mihály 06/70/219/46/12

Szóval ha tekerni támadna kedved csak csörögj rám. Ha nem tanulok, és nem dolgozok akkor tutira ráérek  ;D

Ui: így utólag visszaolvasva elég nagy a pofám (látsd:templomkert), pedig nem vagyok profi, és vannak nállam sokkal jobbak is. Csak van véleményem, és tudom, hogy még baromi sokat kéne fejlõdnöm. Talán ezért vagyok kritikus másokkal szemben is.

#3735
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Akik a templomkertbe ülnek közülük csak vagy 2 embert ismerek majd megkérdem hogy szoktak-e kerózni kicsit hardosabban is?Azért néha jó leülni vhol de az nem okés hogy állandóan ott partyznak és azért nem occsó tesco bike-ok vannak ott!

#3736
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Igaz 20 percet késtem (magamhoz képest), de ott voltam.
Bár egyedül, de ez nem volt akadály!  :-[

A 7végén nekem is programom lesz, (Pozsonyi Repülõnap) de jöv héten aktívan edzek a Rákóczi teljesítménytúrára!

Más:
Valaki közületek ott szoktak lenni a Nagytemplom mögött a templomkertben?

Akik ott vannak azok tekernek is, vagy csak divat és kerékpárbemutatót tartanak maguknak?

Üdv: Baliba


#3737
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Nah ez tényleg jó ötlet hogy már konkré idõpontokat írogattok!Következõre mindenképp el akarok menni bár most hétvégén nem leszek itthon de utánna nem lehet megállítani hogy menjek!És minden fórumos hozzon magával legalább még egy embert mert sokan leszünk de nem elegen!Jajj ez kicsit politikai beszólás lett!Senki ne értse félre! ;)

#3738
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Na bazze... 18.13kor értem oda... Senki nem volt ott...

Gondoltam valamerre Pallag felé kerültök, mentem arra, sehol senki.
Közben láttam bringás nyomokat, gondoltam követem õket.

Végül kerültem egyet Bodaszõlõ felé...
Jó volt, de kár, hogy csak egyedül mentem. :-/

Remélem legközelebb leszünk vagy 20an, 30an!! :D

BRUCE

#3739
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
az 1etemen poshadok épp 16:51 van.-,szar az idõ de meglátjuk még...
::) ::) ??? ??? ??? ;D

#3740
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Én megyek!!  ;D ;D
Legalábbis próbálok... lehet, hogy egy kis csúszás lesz... ::)


Jeti: naná ;) simán.... :P amikor megvettem elsõ dolgom az volt otthon :D
És most már nagyon sirályság ;)