Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3755 hozzászólás a témában

#3661
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Bükk Pályabejárás! nélkülem?? :o

Hát ki ne találjátok már!!!??

Ha valaki, akkor én tudom az utat!

Elvégre tavaly 3x vágtam neki Zöldfülûvel!  ;D

+1x élesben is teljesítettem!


Egyeztetünk, és mehetünk!


De addig is holnap még vár rám 1 100Km a Pilisben!

DUNA MARATON!!

Maratons forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  8) 8) 8)

Üdv,

Baliba

#3662
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Igaza van Misinek.
Akinek nem tetszik az ne olvassa, nem kötelezõ. :P

#3663
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Bocsi zOrg, és Para, de nem bírtam visszatartani magam.


Camaro!!!

Itt valaki szivélyesen invitált, hogy ha van kedved csatlakozz (nem muszály!!!!), erre te így reagálsz? Nem munkatáborba hívatk csak kerózni. Most legszivesebben véleményt alkotnék róllad, de nem teszem, mert nem ismerlek. Képzeld rajtad kívül még nagyon sokan hallgatnak rock zenét (többek közt én is szeretem), de ök nem viselkednek úgy, mint Te (mint egy tahó). Ja, hogy most én is bunkó vagyok, mert ilyet mertem írni Rólad? Leszarom, mert én meg punk vagyok.  :P


Have a nice day  8)


Zip, és Gyalogkakukk:
Akkor benne vagytok a Bükk pálya bejárásában? Fel kéne menni egy párszor. Csak elõtte egyeztessünk, mert mostmár dolgozok (megint :'( kell a pénz...). Szóljatok, hogy mikorra értek rá, és akkora én is csinálok szabadidõt. Ja, és szólni kéne Nagy Ádámnak is (nekem nincs meg a száma :().




#3664
camaro

camaro

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Hai mindenkinek!
Szabi ha már ilyen kedvesen megszólítattál ,akkor álljom most itt egy rövid eme témára igencsak érdektelen ember rövid véleménye:Biztos t?lem is elvárod,mint t?zsdgyökeres(ezt rosszul írtam) debrecenit?l,hogy aktívan részt vegyek biciklis mozgalmadon,de LESZAROM!Rocker vagyok vállalom,ezt az egészet meg leszarom.(Ez rímelt is!¦1 költ? veszett el bennem  >:(

#3665
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
Jeti: nagggyon tetszik a képed  ;D ;D ;D
nem tudsz kölcsönkérni 1 kerót, amivel kimész a kertbe??? Nehogymá 1 napig ne kerózz!!!  8)

A hétvégére nekem sincs panasz: házibuli, szülinap ,névnap, miegymás (csendes kis beszélgetõs bulik...  ;D ;D)

#3666
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Jelentem a szombat megvolt. Bruce-al mentunk ketten. Nem hajtottuk angyon magunkat (megaltunk egy csomoszor), de legalabb lementunk 55-ot. Aztan Bruce hazament, en meg levezetesnek mentem egy 10-est.
De jo volt a vasarnap is. Csak egy laza 10-et akartam menni, de ehelyett 45-ot tekertem le, mert mindig osszefutottam valakivel. (Ugye milyen jo, ha sok keros ismerosod van?) Bar ez meg a szombatinal is lazabb volt.
Szoval eleg jo volt a hetvegem. Barcsak mindegyik ilyen lenne...

Ui: Nem tudm mikor tudok net-kozelbe kerulni. Szal, ha barki el akarna erni: 06/70/219/4612.
Ui2: Azert kerozni meg fogok  ;D ;D ;D
ui3: Nem tud valaki nyari munkat??? Igazan a keros futar munkakor fekudne a legjobban, de ha barmi mast tudtok...

#3667
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
 És most közlekedési híreink:
 kinn feledtem a kerótároló kulcsát a kertbe ... >:( >:(igy hát elég nehezen tudok ma kerózgatni...
((camaroo büdös neked ez a lap???)) >:( >:(


#3668
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
én két gumicsónakor kérek, egyik felülre másik alulra :)

#3669
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
most 1/2órán belül a nagytemplomnál ....(én gumicsónakkal megyek...)
;D ;D ;D ;D

#3670
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
neked sincs jobb dolgod mi éjfélkor mint netezni ... ;D ;D ;D

#3671
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
már szombat van :D

szóval akkor mikor/hol?


#3672
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
-már csk pár perc van szombazig....
de mindenki ott legyen ám..., és idõben...!!!!

#3673
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
Én is csak a www.bukkmaraton.hu-rol tudom hogy kell nevezni postán:

Nevezési díj:
1, csekken befizeted a Nagy SE címére (Nagy Sport Egyesület  3300 Eger, Pacsirta út 13.)), majd a csekk fénymásolatát elküldöd levélben ugyanerre a címre
2, banki átutalással (10403507-35002842-00000000), és elküldesz valami bizonylatot, de szerintem ezt inkább hanyagold...  :D ;)

Nevezési lap (adatok, stb):
1, interneten kitöltöd a bukkmaraton.hu-n, azt elküldi e-levélben (e-mail 8))
2, bemész vm-lyik kerós boltba, kérsz nevezési lapot (piros lap), kitöltöd, postára adod.

Vagy ideadod nekem a kitöltött nevezési lapot + pénzt és jövõ hét szombaton benevezlek.

Röviden ennyi. ;D ;D

#3674
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Ha el tudod mondani, hogy postán hogy kell nevezni, akkor postán...

Ellenkezõ esetben téged kérnélek meg...
Az a szombat igaz nem most szombat ?!

#3675
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
BRUCE: akkor a Bükk maraton nevezéssel mi lesz???
Feladod postán, vagy vigyem szombaton??

#3676
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Nem mnég nem. Majd egyeztetünk Balibával.

#3677
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Hali!

Igen Misi, te értél ide hamarabb... többet én nem fûznék hozzám, mert ugyanazt mondanám, mint te.

Viszont: meg lett már beszélve, hogy szombaton mikor??

BRUCE

#3678
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Hali mindenkinek!

Úgy látszik megint én értem ide leghamarabb. Szerintem Cool volt. Edzésnek elment. Bár, ah még egy kicsit hosszabb lett volna annak jobban örülök, de azért nem vagyok telhetetlen. Szóval elég jó volt. A táv (asszem) kb. felénél meglógtunk Bruce-al, és tekertünk egy jót. A többiek addig hátramaradtak. Mint késõbb kiderült nem azért mert lassúak voltak, hanem mert Baliba (kinek neve Attila (vagy Atilla?)) defektet kapott. Pedig már kezdtem örülni, hogy egész jó formában vagyok  :-/ :-/ :-/.
Na mindegy.
A következõ tekerésre is szívesen látunk mindenkit. Aki tud az jöjjön el.
Egyébként szombatra megint tervezünk egy kis tekerést. Bõvebbinfóért keresd Balibát. Egyenlõre csak annyit tudni, hogy olyan 65/68 km-es kis kört fogunk megtenni (természetesen nem betonon).
Aki tud az jöjjön el.

#3679
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
Én is szivesen mennék de nagy valséggel családi bevásárlás lesz a dologból :( Ráadásként én is voltam Kakukkal Egerben és a fekete kerómon (váltó, felni, fék, agyak, sor, lánc (az utolsó 2 nem fekete)) olyan retkesek hogy bármelyik zöldséges megirigyelné (és ráadásul frissek is :D) Lesz egy jó kerófürdtésem is. Ha tudok akkor én is kinézek.

#3680
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
Üdv mindenkinek!

Sajnos én is csak kinézni tudok, mivel tegnap lenyomtuk a Bükk mararaton 50 km-es útvonalát, és egy kicsit destruktívan hatott a testem állapotára. (közelebbrõl megismerkedtem egy traktornyommal, ami mint késõbb kiderült nem is esik bele a maraton útvonalába -> eltévedés rulz ;D)

BRUCE: sztem mindenki nyugodtan hozhat bárkit (na ez elég általános lett ;)), csak biciklis legyen!!!!