Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teló tuning

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
986 hozzászólás a témában

#841
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Van nekem egy RST Zeta EL teleszkópom ami elvileg állítható valami naggyobb útra is!!! Nos a kérdésem hogy hogyan ? ? ? Csak mert az egyetlen ötleem az volt, hogy ha lábak aljában lévõ mûanyag darabokat kiveszm és így megnõ az út!!! De ezek nagyon nem akartak kijönni a perselytõl... :-\ Érdekes!!! Szóval mit tegyek ? ? ?

ML: Te is arhetnál valamit mert a te telód volt!!!

#842
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Azt szeretném megkérdezni, hogy tud-e vki adni nekem elasztomert, olyat ami rugó után való, esetleg olyat ami a nyomórúd vége és a szár kupakja közé kell, hogy visszafele csillapítson?

#843
Serviceman

Serviceman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Jó, elviszem.Köszi!!!!
És a másik kérdésem? Mit ajánlotok stoppiehoz?

#844
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Serviceman

Lehet, hogy ha én most itt instrukciókat adnék, ki tudnád venni a perselyeket, de célszerszám hiányában (van perselykihúzó!) úgy tönkretennéd, hogy nem tudnád visszaépíteni. Akkor meg mi értelme? Szóval vidd el szervizbe.

#845
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
azért mondtam, hogy vidd a szervízbe, mert úgysincs olyan szerszámod, amivel ki tudod venni a perselyeket. Vagy tévednék? Ha kotyog, akkor valami kikopott benne, nem biztos, hogy otthon kellene "kókánykodni" vele... ::) persze, ahogy érzed.

#846
Serviceman

Serviceman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Hasznos tanácsra, ötletre, esetleg hasonló témában szerzett tapasztalatra gondoltam...... A szervízben már voltam, ott se mondtak semmi okosat. Ja,tudtok olyan telót, ami hosszútávon is elviseli ha elsõkeréken gurulok vele?Vagy vegyek merevvillát?

#847
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
mégis milyen márkájú? És mit akarsz tuningolni? Az RST-kbe lehet kapni levegõs csillapító egységet, de nem tudom, hogy az mennyire kompatibilis más villákkal. A rugóút-hosszabbítást én személyszerint nem erõltetném egy sima rugó-elasztomer kombós telónál, az valszeg alacsonyabb kategória, és nem feltétlenül esik jól neki...

#848
Sempyer

Sempyer

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Szerintetek egy rÚgó-elasztomer rendszerû telót hogyan lehetne tuningolni?Lehet hozá venni valami alkatrészt?Valami csillapítást beleépíteni?

#849
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
vugyed el egy szervízbe jól! ;)

#850
Serviceman

Serviceman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Hello!

Tudtok valami tippet arra az esetre,hogy a Suntour MG91 telómnak kicsit mintha sok lenne a kotyogása? Hallottam olyat,hogy ki lehet hézagolni a perselyek és a külsõ láb között, így állítólag nem fog lötyögni.Viszont a perselyeket se tudom kivenni,eddig... Szóval nem tudom mit és hogyan lehetne csinálni vele....

Elõre is kösz!

#851
White_Rabbit

White_Rabbit

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Császtok emberek!
Kérdésem, hogy ismeri-e valaki a SOUNTOUR ULR telót, az on kívül amit a múlt havi Bikemag.-ben olvastam róla?
Ha tudtok róla valamit akkor lökjétek!
Köszi!!
"Csõváz&hátszél" ahogy Paraferee mondaná!!!!


#852
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Na, elkûttem mélben a címet. Megkaptad?

#853
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hát nagyon örülnék Gyaci ha felvilágosítanál hol láttad ugyanis már vagy egy fél éve keresek olyat elég kevés sikerrel.....
Az életemet mentenéd meg.....

:o

#854
vendég__*

vendég__*
  • vendég
;D ;D ;D ;D

Valóban???!!!
HOL?
Egyébként tényleg kétfajta van: magn. és alu.
A magnézium az piros, az alu az fekete....

::) ::)

#855
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Csak hogy elcsöppenj Gejza: épp nemrég láttam egyet az egyik helyi boltban, még be se volt árazva olyan friss volt. Valamint már láttam beépítve itt egy srácnak. Bár én úgy tudom hogy magnézium a lába nekije. Vagy kétfajta van? ???

#856
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hello! ;D
Világosítsatok már fel légyszives, hogy a T. BikeMag-osok honnan szereztek Ballistic Blade Alu telot, ugyanis én már elég régen keresem, és bár a Mali forgalmazza náluk mégsincsen....  ::)

#857
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
A súlycsökkentés ide tartozik ?  ;D

Judy XC teló lett cserélve Hungary:A center x-re

Elõbbi 2130 gramm, utóbbi 1380 méretre vágott nyakkal leszerelt féktüskékkel (tárcsadapterrel)

Súlycsökkenés durván 600gramm, a teló állat módon mûkszik nagyon patent minden, szerintem az RS SID elbújhat a sunyiba ... Az RST Aerosakat nem ismerem, de nincs mindig _kedvem_ mindent kipróbálni ;-)

Az XT tárcsafék, a judyval nem fogott valami határozottan, csere után ez is meglepõen jobb lett.

#858
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Kipróbáltam egy rugóval de nem az igazi  ;D

Asszem nem bírná, meg a csillapítás elkezdte köpni az olajat... marad ahog volt és várok hátha egyszer kapható lesz rugõ hozzá.

#859
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Sziasztok!

Hol lehet utánanézni a régebbi Suntour modellek mûszaki leírásának? Nagyon érdekelne, mert a honlapjukon csak az idei modelleket találtam. Egyébként egy Suntour DC7600-ról szeretnék minnél többet kideríteni.

Kislust
::)

#860
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Valaki nem használ köztetek levegõs telót? ::) Itt most spec. a SID több válfajára gondolok. Külföldi honlapokon néha nagyon lehúzzák, hogy ereszt/kidurran/kikopik (5 cm persely) kiugrik a tömítés (utóbbit azért nem hinném! :-/).
A SID Race-n kívül a többinek is ekkora a perselye, és eresztenek? Tapasztalatok?
Kösssszzzi ;D