Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teló tuning

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
986 hozzászólás a témában

#821
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Melyik évjáratú Judy? 2001?

#822
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
hût 63ból 100ast tutira nem fogsz csinálni...

sztem max 80an

#823
spinny

spinny

    vendég

  • fórumtag
  • 158 hozzászólás
Hi! Én a Rock Shox Judy SL-emet akarom 63mm-rõl 100-ra tuningolni. Rugó kell hosszabb, de nem akarok Rock Shox-ot venni, mert az gondolom drága. Ki tud nekem valami jó 100-as rugót ajánlani, meg hol lehet venni, mennyiért? ???

#824
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
egy csonel erosebb lehet egy masik!!!
ezzel csak arra probalok ravilagitani, hogy hulyeseget mondtal! mi az, hogy nagyon keves cso alkalmas arra, hogy becsuszo legyen?! mi van???
http://blecha.at/a/a-rohre-rund2.htm
itt talalsz megfelelot, a kulso feluletet nem is fontos esztergalni a felulet szempontjabol, mert huzasnal azert van feluleti minoseg (H6-H7) esetleg a meret az ami nem lehet jo!

de ha idegenkedsz tole az aproban irdet vki becsuszot vallal (CrMO).

#825
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Ras, a legnagyobb gond, hogy csak nagyon kevés csõ elég erõs ahhoz, hogy becsúszó készüljön belõle. Persze az esztergályos bácsi majd rávágja, hogy ááááá jau lösz az oda - de ez veszélyes játék és az arcplasztika sokkal drágább még a legjobb telónál is.

#826
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
es nem is fontos teflon kemeny elox is megteszi!
a becsuszo pedig nem nagy tudomany!
a 6060-as anyagbol megoldhato!
tehat...

#827
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
teflonoztatni is lehet... lásd becsúszók bevonatok topik...
csak nem olcsó...

#828
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Khmm... Ras

Tudod ez az a szitu, amikor ha csendben maradtál volna.... ;)

A teflonbevonatot is az esztergályos teszi majd fel?

#829
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
csavaros vállhoz becsúszó: szerintem egy jó esztergályos csinál jóféle anyagból jópénzért jót... vagy tévednék?

#830
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
elasztomert tud nekem valaki adni?

#831
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Igen azt tudom, hogy van ragasztott váll+ nyak de nekem csavaros vállhoz kéne majd becsuszó de úgy látszika hhoz nem lehet kapni.

#832
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
máliban vállal együtt... bár attól függ melyikhez... asszem egy 20as körül van az ára de nem bizti... tamaska jobban tudja ;)

#833
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e régi Marzo-hoz, új becsuszószárat szeretni??? Ha igen mennyiért??? Elõre is kössz minden infót!!

#834
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 hozzászólás
Úgy t'om, hogy a Tornóból kettõ féle van, az egyik 63mm, a másik 89mm úttal. ::)

#835
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Bocs Kean,de nem vágom,hogy a hosszabb alátétnek és csavarnak mit javít azon,hogy a becsúszó nem ér bele az alsó perselybe? :-\

#836
kean

kean

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
79mm-t mozog? hmm, haveromnak a 100mmes omegajaba van torno egyik oldalon es jol muxik, amugy az also perselybe nem er bele, ezert irtam, hogy kell hosszabb csavar, meg femcso alatetnek

#837
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Most burkoltam szidom az RST-t, de általában azokat a telókat tunningolják, amik rosszak. Nekem 8centit mozog a Judy Cm, de még eszemben sem jutott, hogy hozzányúljak. Pedig ez sem az a "drága" teló kategóriába tartozó holmi.

#838
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Egy: a Torno csak 79 mm-t tud.
Kettõ: Ha 3 cm-t kihúzod a villából a becsúszót, akkor beleér még az alsó perselybe? ;) Szerintem nem.

#839
kean

kean

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Csa, az RST telok ahogy nezem, nagyon tuning baratok, az RST Gilamon meg kb 3 cmt tudok huzni, csak egy hosszabb caskvar + 3cm femcso alatetnek es egy hosszabb rugo kell es maris 12cm-t mozog :) Tenyleg, nem tudjatok, hol lehet rugot venni? Ha nem, akkor mindket oldalra Tornot teszek :)

#840
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Nem tudjátok mennyi a Mozo rm500 pontos súlya?
THX!