Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2151 hozzászólás a témában

#2141
Hagymas_noveny

Hagymas_noveny

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
En egy Imagine-s tulajdonosa vagyok. Tenyleg ugy szerelik, ahogy a gyari lapon le van irva.
Tokeletesen elegedett vagyok a bringaval (igaz, meg csak 300 km-t tettem bele), ilyesmire szamitottam.

#2142
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Valóban érdekes...Én az idei Imagine-t nézegettem, és ha valóban úgy szerelik, ahogy azt a honlapon leírják, akkor ez 30-40 ezerrel olcsóbb, mint kéne. Mellesleg májusban Szilváson láttam egyet-kettõt...

#2143
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Csak azért írok, hogy visszakerüljön az elsõ oldalra. Kész talány ez a Kelly's. :-\ :-\ :-\ Hallom, hogy veszegetik a bicajokat, viszont vélemény nincs róluk, illetve nehéz olyan boltot találni, ahol meg lehet élõben is nézni valamelyiket. Kamu ez a márka, vagy még csak most vezetik be Magyarországon? És honna jön? A BikeMagban származási helynek Szlovákia van megadva, de a Kelly's honlapján (http://www.kellys.hu/hungary/cim.htm egy USA cím olvasható. Na akkor? És állítólag a magyarországi forgalmazó e-mail címe nem létezik. Na erre varjatok gombot! >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

#2144
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Hali !
Szerintem nézz utána a kerskedõnél, mert váz és váz között különbségek vannak!
eggyik márkából lehet hogy jó a 19-es, de másból viszont lehet, hogy 21-es kell! Ugyanis minden vázgyártó más és más vázszögeket és csõhosszokat használ.
Üdv

#2145
Tiberius

Tiberius

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Esetleg nem tudjátok, hogyan számolják a testamassághoz megfelelõ vázat?


#2146
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
szerintem még a 20" as váz is jó lehet én a 187 cm-emmel ezt használom, és idõnként elgondolkodomj, hogy lehet elég lett volna egy 19"-es is. ;)

#2147
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
azért ne vagyél rá mérget, hogy neked nem felelne meg egy 20-as, vagy neaggyisten 19,5-ös váz, van pár ismerõsöm, aki ilyennel nyomja, s egy magasságban vagytok

#2148
Tiberius

Tiberius

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Hi!

Ha van valakinek Kelly's montija, vagy esetleg tud róla valami hasznos infót mondani, az ossza már meg velem legyen szíves!
Én mostanában tervezek venni egy Majestic-et, de nem találtam róla teszteket vagy leírásokat.

Igazából csak azért esett erre a márkára a választásom, mert 198cm magas vagyok, és nem gyártanak megfelelõ vázat más gyártók.
Vagy tud valaki 22"-es vázméretben kerót?

Köszi mindent!

#2149
pesta

pesta

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
szíjjeltörni tudnak...jó hamar.

#2150
kope

kope

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Nekem 1997 márc. óta van egy Kelly's-em, azóta van benne két Ausztria és egy Olaszország túra, kb. 5000 kilométer, és egyszer sem kellett még akár csak a váltót is állítanom, halál komoly. Szóval a Kelly's tapasztalataim szerint elsõsorban strapabíró, és csak utána csingilingi, ha új cangám lesz, maradok a márkánál. 8)

#2151
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Én csak annyit tudok róluk, hogy 1 haverom az orrom elõtt tört el egyet! De lehet, hogy csak ez az egy volt kaki! Igazából nem volt túl erõs darab, és a srác a sípályán ugratott vele! Szóval amíg ment nem volt vele baj, az újak biztos nagyon jók!!!

#2152
spangle

spangle

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Eléggé ismeretlen brinyók nálunk. De miért? Szerintem nem néznek ki rosszul. Vagy csak én nem tudok valamit?
spangle voltam