Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2151 hozzászólás a témában

#2101
Tiberius

Tiberius

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Látta már valaki a 2004-es Kelly's modelleket?

Vélemények?

#2102
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Ha nem lenne meg a highlander-em, tuti beruháznék minimum egy imagine-re. mondjul eladhatnám bagóért is...
de nem adom.
"mert hülye azért nem vagyok" ;)

#2103
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
mármint az írország-skócilya... ;D

#2104
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Hát na. Jól hangzik... ::)

#2105
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Xian: Végül is más nem történhet, minthogy így végül ugyanabban az árban lesz neki, és még sz@rakodott is egy csomót vele... ;D

#2106
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Hát nemtom. Most az LRS Speed '03 199.000 HUF.

#2107
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Na mindegy, holnap megyek Pestre, megnézek pár boltot, hogy állnak Kellysekkel. Valamelyik Cross érdekelne. Aztán késõbb dobnék rá sárvédõt meg csomagtartót oszt jövõnyáron nyakamba veszem a ...
Magyarországot és a közeli országok valamelyikét. Esetleg Írországot, vagy Skóciát ;D

#2108
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Mondjuk én bírom azt is, mikó' valaki azt mondja, hogy pl. a Merida király, a GT meg f.o.s., pedig max. a váz más, szettben meg minden gyártó a Shimano-t nyomja...
De ha veszel egy Kelly's-t, még mindig kidobhatod a vázat a gané'domb mellé (persze én nem hiszem hogy érdemes volna) és átszerelheted az egészet egy akármilyen vázra. Talán még az is jól jár, aki így tesz...

#2109
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Hát szerintem az LRS vázak pont hogy jó drágák!
Nem olyan olcsó az...
Vagy én nem vagyok jól informált?

#2110
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Jut eszembe, a Merida is így járt az LRS-ekkel. Mindenki tudja, hogy jó, de kétkednek, mer' a bicó nem 800.000 HUF...

#2111
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
De ennyire??? Nézzétek meg a Mysteryt a maga 235 ezer ft-os árával, és hasonlítsátok össze más márka hasonló árban lévõ bicajával! Hatalmas a különbség! Azért néhány más betû csak nem ér meg mindenkinek több 10 ezer ft-ot! Vagy ha meg igen, akkor miért sír a magyar bicajos társadalom, hogy nincs pénze jó cuccokra, meg hogy milyen drága minden alkatrész?

#2112
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
lya. a jelexerint a többi márkánál sokat nyom a latban az is, hogy mi van a vázra írva...

#2113
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Akkor miért nincs sok Kelly's az országban? Ár-érték arányban veri a többi magyarországi márkát kb. 30-50 ezer forinttal! Kiszámoltam! ;D Akkor miért nem veszik õket annyira? Mindenki a saját pénzének az ellensége?! Na ezt mondjátok meg nekem!

#2114
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Szerintem jól beszél Tiberius! :D

#2115
Tiberius

Tiberius

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Hi!

Én a gyakorlatban is használok egy Kelly's-t (3 hónapja) kemény terepeken hegyekben, nem kímélve és eddig még semmi bajom vele, minden tökéletesen mûködik.
Úgyhogy szerintem nincs semmi susmus az ár/érték arányban, egyszerûen csak ismertebbé akarnak válni a piacon (és gondolom elismertebbekké is), ezért olcsóbbak. Ha olyanokká válnak, mint a Merida stb., lehet drágábbak lesznek.
Úgyhogy most kell Kelly's-t venni! ;D

#2116
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
A Kelly's Szlovák cég, csak jól nyomják a marketinget és a tengeren túlra is nyomják a bringáikat...

#2117
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Most ez a Kelly's szlovák v. amerikai cég? A honlapjukon amerikai cím van megadva, de a bikemagban folyamatosan szlovák a gyártó a tesztekknél. :o :o

#2118
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Tehát ebben az aspektusban a lánc csak lánc, a fogaskeréksor meg csak fogaskeréksor... ;)

#2119
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Visszatérve a fogsor témára, nem egy gyártónál megfigyelhetõ, hogy a középkategóriában a Sram 5.0 fogsorát használják x.y lánccal (pl kmc) a shimano váltásrendszerével (pl alivio, acera). Nyilván az ár-érték arány miatt.
A Sram fogsorok szuperek és hibátlanul mûködnek együtt a Shimano váltóival, persze minden inkább a lánc-fogsor kapcsolaton múlik, mint a váltó-fogsoron...
Tehát pl Sram fogsor-Sram lánccal és tökmindegy, milyen váltótb raksz oda, csak arra kell figyelni, hogy 8-as vagy 9-es. Ugyanez fordítva is igaz sztem, tehát a Sram váltói is szépen elmennének Shimano fogsor-Shimano lánc párosítással.
Na. ;D

#2120
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Nocsak. Kezd engem is érdekelni a dolog...Tegnap néztem a neten, még nincsenek fent a 2004-es modellek.