Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2151 hozzászólás a témában

#2121
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
"felszereltségükben egy szinttel feljebb, árukban pedig egy szinttellejjebb lesznek" !!!

Na ez már tényleg érdekes! Hogy lehet ilyen alacsony árakat tartani? Min spórolnak és hol? Azon, hogy nincs márkabolt?
Várjuk az infókat, Bagi!

#2122
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás

... azért egy fogaskeréksor nem olyan bonyolult mint egy váltó, ahol a bowdenhúzás aránya más a két cég váltóinál, a fogsoron csak fogak vannak...


Na azért ez mégsem igaz így a nyers valójában... Igaz, hogy a váltókarok bowdenhúzási arányában tér el legszembetûnõbb módon a két cég, meg a váltóik is sokmindenben különböznek, de hogy a fogsoron "csak fogak vannak", na ez nem ilyen egyszerû. Nagyonis sokat számít, hogy azok a "csak fogak" milyenek, milyenek a váltáskönnyítõ szemek, milyen anyagból vannak... A váltás minõsége nagymértékben függ a fogaskeréksor-lánc párosítástól...

Ha Te úgy értetted, hogy a váltócseréhez képest nem akkora cucc egy fogaskeréksor csere, akkor nem szóltam ;)

#2123
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Sziasztok!

Még az elsõ oldalon volt egy hozzászólás, hogy nem jó az emailcímük. Nos engem is érdekelnek ezek a bringák és miután többször visszadobta a Mailer Daemon a nekik küldött levelet, felhívtam a forgalmazót. Azt mondta, hogy nincs márkaboltjuk, csak a meegjelölt viszonteladóknál lehet megnézni a Kellyseket, de a készlet nagy része már elfogyott. Viszont e hónap közepe táján jön a 2004-es gallery és azok "felszereltségükben egy szinttel feljebb, árukban pedig egy szinttellejjebb lesznek" !!!
Na erre varrjatok gombot...
Ha ez igaz..., akkor itt már tényleg van valami suspus. ;D
na mindegy, két hét múlva visszahívom a manust és majd szólok mi van, ha érdekel valakit.


Üdv!

#2124
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Szerintetek hogy tud a Kelly's ilyen olcsó bicajokat összerakni? Mibõl faragja le az árakat? Nekem egy picit már gyanús ez a nagy olcsóság! És miért nem lett akkor tömegcikk? Miért van sokkal több Kona, Merida, Magellan, Trek? Na ezeket nem értem!

#2125
vendég__*

vendég__*
  • vendég
nem, semmi problémát nem okoz. azért egy fogaskeréksor nem olyan bonyolult mint egy váltó, ahol a bowdenhúzás aránya más a két cég váltóinál, a fogsoron csak fogak vannak... egyébként abban van vmi hogy sh. fogsor sh lánc, sram fogsor sram lánc és én az utóbbira szavazok. vmiért ebben sokkal jobb a sram és az ára is kedvezõbb.

#2126
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Nem vagyok technikailag elég képzett, már ami a bicajokat illeti :(, ezért kérdezem meg, hogy nem okoz-e kompatibilis (milyen szép szó, és magyar >:() problémát a Mobsternél a Sram fogaskeréksor? Én eddig úgy tudtam, hogy a két alkatrészcsaládot nem igazán jó párosítani, fõleg nem a váltás terén, itt meg azt látom, hogy mégis. Na akkor hogy is van ez?

#2127
vendég__*

vendég__*
  • vendég

Fruitfly:

Nekem a Kelly's Majestic alkatrészei vannak egy Kelly's Sabotage vázra szerelve, és egy hetes kemény erdélyi túra és a DM után mondhatom, hogy tökéletesen bevált.
Lehet, hogy a Tektro fékek nem a legjobbak, de mindenki gondolja meg, hogy féket cserél vagy telót!


hát nem tom, nekem fontosabb egy jó fék mint egy jobb teló. egyébként ezt most ne vegyétek újabb fikázásnak, de azért az axel árában vannák már jobb nyilt olajos villák is -RS PILOT C- de az tény, hogy nem egy rossz darab. ez a mobster amugy tényleg jó és már LX fék van rajta ;) a skareb telórol már ne is beszéljünk, nyamm nyamm. kelly'sék tudják, hogy verseny cc villához nem jó a pizza. mondjuk szvsz ezzel a bicóval sokat javítottak az imageükön, egész fincsi darab lett. talán itt már jól jöttek volna az easton csövek ;D ;D viszont az kár, hogy csak most lehet venni, bár az ára az biztos benne van a dolgoban...

#2128
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
beast rox.

#2129
ambro23

ambro23

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
a szeptemberi bikemag hatuljan van egy kelly's mobster hirdetes. szerintem megerne, nagyon gondolkozom rajta, masik opciom a kona caldera 250e-ert... ha jol emlekszem tavaly is volt ilyen kelly's akcio, hogy osszel megrendeled, tavasszal megkapod. ha valaki vett mar igy bringat, az legyszi irja le, hogy neki mennyire jott be a dolog! a masik: ez a nyilatkozat, hogy legalabb 3 versenyen reszt kell venni, ez ugye nem komoly? mi van, ha leserulok vagy nem azt a ruhat veszem fel?

#2130
Tiberius

Tiberius

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Fruitfly:

Nekem a Kelly's Majestic alkatrészei vannak egy Kelly's Sabotage vázra szerelve, és egy hetes kemény erdélyi túra és a DM után mondhatom, hogy tökéletesen bevált.
Lehet, hogy a Tektro fékek nem a legjobbak, de mindenki gondolja meg, hogy féket cserél vagy telót! ;D

#2131
vendég__*

vendég__*
  • vendég
sztem meg egyszerüen röhej, h egy 180 rugos bringán alap tektro fékek vannak. aki majesticet akar venni, sztem fontolja meg a kona nunut, szar telóval, vagy pedig a gt avalanche 3.0át, hasonló árban vannak és nem kelly's ek ;D

#2132
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
http://www.kellys-bicycles.com/

Nekem azért nem tetszenek, mert az alu varrás gyanusan vastag, szerintem ez már csak szemfényvesztés.

#2133
Jupiter

Jupiter

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Szerintem 180 ezerért teljesen megéri. És jól is néz ki. Meg legalább nem rst van rajta. A barátnõmnek is Spider van. A havernak meg Magnus.
Nekem sem volt vele bajom, bár a telót eltörtem. De az talán az én hibám volt.

#2134
Tiberius

Tiberius

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Csak kíváncsi lettem volna a véleményére, bár nem hiszem hogy gond lenne vele, nekem bejött! :D
Már egy pár haverom is vett (Magnus, Quartz, Spider) , és nem volt gond velük! Jól összerakott brinyók ezek, gratulálok a választáshoz! ;D ;D ;D

Üdv!

#2135
Jupiter

Jupiter

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás

Jupiter: Esetleg haverjaid közül valakinek van Majestic?


Nincsen, de még lehet. Egy haver most akar/akart venni biciklit. De õ szerintem Magic-et vett.
Miért?

#2136
Tiberius

Tiberius

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Jupiter: Esetleg haverjaid közül valakinek van Majestic?

#2137
Jupiter

Jupiter

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Helló!

Hát nekem is van egy Kelly's Imagine-em. Idén januárban vettem. Azóta kábé 3000 km-t mentem vele, és még semmi panasz vagy probléma. Csak az elsõ kereket kellett cserélni, mert kicsit elütettem magam egy autóval :-( De ez nem konstrukciós hiba.
A barátnõmnek is Kelly's van, meg haveréknak is. Én még nem túl sokat láttam utakon, de ezek szerint vagyunk még.

#2138
Tiberius

Tiberius

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Vagy mégsem vagyunk? ??? ??? ???

#2139
Tiberius

Tiberius

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Hi!

Nekem egy Kelly's Sabotage vázra szerelt Kelly's Majesticem van, kb. 3 hete vettem, most volt az elsõ versenye (DM), és tökéletesen meg vagyok elégedve vele, simán futott minden!
Sokat vacakoltam a vétellel, elsõsorban az zavart, hogy nem tudtam sok véleményt/tapasztalatot begyûjteni róla, de az ár/érték arány meggyõzött!
A versenyen én is láttam néhányat... jó érzés volt!

Na, csak vagyunk néhányan a Kellys családban! ;D ;D ;D

#2140
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Akkor gratula! Gondolkodtam egy hider-imagine cserén, de szerintem a caprine-ért nem kapnék semmit se, nagyon bele kellene pótolni. Pedig a kelly's azé' full deore...