Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Triálpark?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
99 hozzászólás a témában

#41
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
5A5A aszonta, hogy eltuggya helyezni a cuccokat, már amelyiket el kell.Mondjuk egy rozsdás hûtõszekrény (lásd fenntebb) szentem nem igényel különösebb törõdést még télvíz idején sem... ;D

Telcsi szám, ha nem lenne meg: 06 70 315 0840.

#42
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Naszóval!!! A keríés heggesztett vas!!! Elég jó drótvágó kéne hozzá, hogy azt átvágjuk!!!   ;) De ha jól láttam vannak benne csavarok, csak eléggé (hát ez elég enyhe kifejezés!) be vannak rozsdásodva, szóval nemtom mi lesz!!! De megoldjuk!  ;D Én elég ritkán találkozom trálosokal, fõleg az örsékkel, szóval, ha valaki látja õket gyorsan apja le sok sok infóra!!!!!!!!!!! ;D

De változatlanul mi lesz télen ? ? ? ?  :(

#43
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
1.5" pompás ötlet! Mármint, hogy Tomékat kéne kérdezni, bár nem elképzelhetetlen, hogy õk használtan veszik 500ft körül.

A drótot nem lehet elvágni, centi vastag 'börtönrács'.

Major: Mivel a placctól 5 lépésre lakom, szétszedve a pincébe, padlásra lehetne hurcolni.

Holnap péntek, és semmi konkrétum nincs még, szóval bizonytalan idõre elhalasztom a dolgot. De bárki bármikor hozhat alapanagot, és elraktározom! Csak hívjatok: 0630 3882225

#44
1.5col

1.5col

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Hi
Na én még csak most kapcsolok hogy építési lehetõség van! ;D ;D
Szerintem a kerítés ügyet úgy a legegyszerûbb megoldani hogy elvágjátok a drótokat a szélén (mint azokban a kommandós filmekben) majd összedrótozzátok.
A fa pedig:az erdõkbõl lehet lopkodni ezeket a kivágott
fatörzseket amik egymás hegyén hátán állnak.
Meg kérdezzétek meg az Ardó Tomot vagy egyéb
embereket akik építik versenyre a pályákat hogy honnan
szerzik a cuccot. Lehet ezekrõl a roncstelepekrõl autót
hûtõszekrényt meg minden szart szerezni.
Azt mondta hogy kipaterolták az Örséket az edzõtermükböl,
tölük is lehet infót lopni.

Csáááá!!!

#45
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Srácok!!! Az tök ok, hogy összerakjuk a pályát meg minden de mi lesz vele télen ? ? ? Hó víz, esõ stb....... Szóval mi az 5let ? ? ? ? ? ?

#46
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
YOci: nekem a hétfõ-kedd nem jó, de szerintem, ha meglesz a cucc (fa, mittomén) elviszed a terepre, ahol már jó helyen van... ;D, s akkor a helyi erõk (Sekee, 5A5A rulez  ;D) már szabadidõben is csinosítgathatják a pályát.

Esetleg a jövõhét vége jó nekem, de szentem addigra már elég gány lesz az idõ... :-/


#47
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Na mint megigértem tudok fát hozni,csak még a sráccal kell eggyeztetni.Sajna én ezen a héten délutános vagyok ami azért gáz mert még szombaton is dolgozok,vasárnapra eligérkeztem,de hétfõn és kedden ráérek akkor össze futhatnánk és megbeszélhetjük a dolgokat.
Jó valakinek a hétfõ vagy a kedd?

#48
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát én nem nagyon érek rá mostanában!!!  :-/ Sajana!!! De talán jövõ hétvégén......... Addig is jó munkát!!!!! Ha mégis rá érnék írok!!!!

#49
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ja, és szombaton egész nap okés. Úgyértem a program: tekerés, szal semmi kötöttség. ;D

#50
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Na Hi!

Én pénteken délig dolgozom, szal fél egy körül ott tok lenni a "készleteimmel". ;D

Kérdés, hogy lesz-e mit összeszögelni... ::) Szal, hogy lesz-e fa, vagy bármi, amivel lehet valamit kezdeni.

Sekee, YOci, MAjor?

#51
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Bocs, most kicsit ki vagyok esve az idõbõl, szóval hogy idõben szólok :) De ma már szerda este van, és péntekre tûztem ki. Na mind1. Írjatok, hogy ráértek-e.

#52
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Hello!

Tegnap (kedden) éjszaka érkeztem meg az utazásomról. Mindenkinek köszönöm amit eddig próbált tenni, látom mindenki nagyon lelkes. Mint az ötletgyazdának kötelességemnek érzem összefogni a csapatot, ezért mindenekelõtt megküldöm nektek a mobilszámomat e-mailban, vagy message-ben, hogy ha bármi van itt tudjatok elérni, és remélem tiis megteszitek fordítva. Senki ne csüggedjen, ezen a hétvégén újra megpróbálok összeszervezni valamit, végre az én irányításom alatt :) így megpróbálok mindenkit egy IDÕBEN a helyszínre szervezni!

Tehát a fõ kérdés az alapanyag, amire YOci -tól kaptunk ígéretet. "ha fa van, minden van!" Szóval bármely napon idehozhatod ami neked jó, mert el tudom raktározni! A raklapok tényleg elég drágák, de vannak helyek, ahol örülnek ha megszabadulnak tõlük, csak meg kall találni!

Szerszámok, egyéb anyagok: Nálam van minden, de azért Jorus se hagyja otthon a készleteit, mert "minél több annál jobb"

Szóval én most péntekre gondoltam, de akinek valmi ellenvetése van, írjon!




#53
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Srácok az alap gond a FA!!!!!!!!!!!!!!!  :o
Úgy látszik sokan ott voltunk, csak hol volt az alapanyag ? ? ?

YOci! Hova lettetek ? ? ? Úgy volt, hogy szombat, kocsi, fa, ócsakavas, satöbbi!!!!!!! Mi történt ? ? ?

#54
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Na Hyez!

Major: én ott voltam kalapáccsal, és hajnalban vásárolt 3 zsák szöggel, meg egy csomó ásványvízzel a pályán fél egy után pár perctõl egy húszig. Eközben a csövik néha megfordultak, mocorogtak, jött egy lány egy rotival, de amint meglátott, hogy kendõvel a fejemen a vaskapun gunnyasztok, jobbnak látta továbbálni... ;D (Vajon miért???) Szal egy húszig vártam, és baromi hülyének éreztem magam. Természetesen a szögek még megvannak, meg a kalapács is. (A vizet megittam, mert bosszúból tekrtem egy jóízût az erdõben.  ::))

Szal én benne vagyok az építésben, már azt is tom hova kell menni, ha kell a segíccség hívjatok: 06 70 315 0840

Szombat nem lesz jó, de holnap ismét ráérek.
Tehát?

#55
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

Én igaz 18:00 után ígértem, de elõbb szabadultam és 15:30-ra ott voltam! Jött öcsém és bátyám is, de sehol senki! Vártunk egy fél órát és eljöttünk! Találkoztunk Kislustal is! Na szóval, kéne valami fixet megbeszélni, pl: telefonszám, hogy könnyebben elérjük egymást!

Sekee

#56
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát ezt nem értem!!!  :-/ú
Ma ugyebár szombat van, és úgy volt ma elkezdjük építani a pályát!!! Ugye ? ? ? Szóval a boka sérülésem ellenére le mentem megnézni 1 körül tudok e segíteni, de nem volt ott senki !!!  :( Szóval mi van akkor most ? ? ? Hol vagytok ? Én mentem rossz helyre, vagy ti ? ? ? Nem tom most mi van!  :-X
Szóval akkor mi lesz ? ? ? ? ? ? ? ?  ???

#57
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Jorus:
Itt olsaggathatsz róla!:
http://www.bikemagaz...9894545&start=0 !!!  ;D

#58
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

Holnap csak 18:00 után tudok menni. Lesz ott még valaki olyankor? Addig építsetek szép pályát! ;D

Sekee



#59
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Hûûû, és azt mivel lehet kiérdemelni?
:P
Nekem nincs, igaz nem is vagyok tag.  :o

Én egyre ott leszek, de mit vigyek???

#60
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
JAJAJ!!! Hozzak valakinek BMF-TEAM Pólót ? ? ? Avatunk team tagot holnap ? ? ?  ;)