Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Triálpark?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
99 hozzászólás a témában

#81
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hol van ez a XI. kerületben ? ? ? Csakhogy messze van-e onnan görgetni a kábldobot ? ? ? Szerintem ha adunk egy százast az egyik srácnak simán adnak!!! Szóval maj mennyünk oda!!! Amúgy ha esetleg adnának, van valakinak valami alkamatossága mivel el tudjuk szállítani ? ? ? ? ? ?  Szög meg ácsakapocs nagyon kéne!!! Vegyünk az Obi-ban!!! Összedobunk egy kis lét oszt megvan!!!!!!!!
Amúgy ha szerntem akkor is be kéne menni az önkormányzathoz, mert lehet, hogy azt mondják nem, akkor még mindíg találhatunk másik helyet, da ha megépítjük és valaki szétbarmolja, felgyújtja, szétszdi, elviszi, lefogalaja akkor szerinet magyon ki fogunk akadni, és semmit nem csanálhatunk hiszen mi vagyunk a " törvényen kívüliek"!!! Gondoljátok meg........

#82
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

Akkor valamikor össze kéne röffennünk! Vállalom a kábeldobok felkutatását a parkban, de ebben biztos 5A5A is segítene! ;D Amúgy a XI. kerben van egy "kábelraktár" ott láttam egy rakat kábeldobot, szerintetek ha szólunk nekik akkor nem adnak és szállítanak nekünk párat? Raklapból pedig valami erõsebb fajtát kéne találni! Az asztalos srác mekkora fákat tud adni? Az összeszereléshez meg kellenének szögek v. ácskapcsok! Az önkormányzathoz meg azért gáz bemenni, mert mi van ha azt mondják, hogy NEM!?!? A másik félõ, hogy a csövik biztos elviszik a cuccost, ezért javaslom a kerítés áramosítását! ;D

Sekee

#83
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ja!!!!!!! És akkor ott tuti nem fog balhézni senki ? ? ? Lehet, hogy tényleg be kéne menni a II. kerületi pogármesteri hivatalban valami kész tervel, meg minden!!! Próbáljuk meg! Mit szóltok ? ? ?

#84
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Király!!!!! Akkor van kábeldob és fa is!!!!!!  ;D ;D ;D ;D

Andix:
Ki kéne rá tenni egy cetlit (mármint a dobra), hogy  elvinnénk, vagy akár meg is vennénk ócsón, és hívjanak fel, ha valakié!!!!! Ha senki nem ír, akkor 2 héten belül elhozzuk oszt kész!!!!

YOci:
Hol van a haverod boltja, vagy hol dolgozik ? ? ? Szóval honnan hozhatjuk el a fákat helyileg ? ? ?

5A5A:
Mit szólnál, ha hozzátok raknánk be a fákat, raklapokat, dobokat, addig amíg nem kezdünk építani!!! OK ? ? ?

Mindenki:
Akkor hány pólót hozzak kinek, és mien méretben ? ? ?

NOMEG 1 FONTOS KÉRDÉS:
Mi legyen a pálya neve ? ? ?

#85
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Skacok az eggyik haverom asztalos,emlitettem neki a dolgot és azt mondta tud egy rakás fát amiböl + épithetünk akármit.


#86
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Nos, tudjátok, a fogas mellett van egy park. Na ott van hátul egészen a fogas felõl, na ottvan van 2db kábeldob. Valószínûleg az is valakié (valami triálosoké??), de nem tudom pontosan. Ma voltam a fogasnál, mire leesett, hogy nem jár, úgyhogy tekeregtünk a parkban, aztán láttuk ezeket.
Használjátok egészséggel  ;D .

#87
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Ja megnéztem a pólót! Frankó...

#88
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Bocs, egy ideig nem voltam internet közelben, de Sekee kézbe vete szerencsére az ügyeket!  ;)

Az önlormányzat azért szerintem túlzás. Ha valami futballista feljelentene minket, (amire nagy esélyt nem látok) vagy felgyújtaná az egészet  :) csak akkor lenne bibi. De míg nincs semmi, kár ilyeneken gondolkodni! 8)

Az egyesületi fórumot most nem olvastam el, de ha kapunk valami frankó mezt, természetesen ott a helyünk  ;D

#89
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy kábeldobot honnan lehet szerezni? Ha lehet akkor a környékrõl kéne! ;D Kéne raklap, kábeldob, és valamiféle gerendák. Szerintem fán ideális gyakorolni, az annyira nem zúzza szét a gépet, meg könnyebb is mint a kõ! Az önkormányzattól nem kéne valami beleeggyezést kérni, hogy ne legyen gubanc? Mondjuk ha a sok szemét, meg sz*r nem zavarja õket akkor ez sem fogja!

Sekee

#90
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Sziasztok!

Örömömre szolgálna ha segítkezhetnék.Én se a vagyok a trial ördöge ,de hát gyakorlás a tudás annya.
Hétközbe hatig dolgozok ezért a hétvégén érek rá bár néha szombat délelõtt is dolgozok,de utánna szabad vagyok mint a madár.+ha kell még erõsités szólok a haveroknak.


#91
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Akkor jó!!  ;D Fújjatok általános riadót a II. és XII. kerületi triál és egyéb kétkerekû banditáknak!!!!

Más:
A BMFT-nek (BikeMag Fórum Team) nincs még triálos tagaj! Nem akarjátok szineinket trálban képviselni ? ? ? Bõvebbet
http://www.bikemagaz...9894545&start=0 itten!!!!!!! Örömmel fogadnánk titeket!  ;D

#92
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Szia Major!

Igazság szerint még kezdõk vagyunk, de az alpok már mennek! Azért 5A5A-tól sokat tanulhatsz!!! Tegnap megnéztem a pályát és szerintem focira alkalmatlan az a hely. Csak 1 kapu van és óriási gödrök, a sarokban meg illemhely.
Nekem a jövõ hét jónak tûnik, kivéve a szombat, akkor elkezdhetnénk a munkálatokat. János korháznál lattam kiszedett talpfákat, csak hát ember legyen a talpán aki azt megmozgatja! ;D

Sekee

#93
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Alakul a csapat!  ;D Amúgy ti ugye jók vagytok, mert én nagyon nem vagyok triálos, de érdekel a téma!!!! Szóval oktattok majd ugye ? ? ? ? ? ? ? Szerintem valamikor jövõhét hétvégén hozzá kezdhetnénk mit szóltok ? ? ? ? Amúgy tényleg nem csinálnak ott azon a pályán semmit soha ? ? ?

#94
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

én is segítek!!! Akkor mikor csináljuk?

Sekee

#95
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
OK!!!!!!!!!!! Próbáljuk ki!!! Biztos jó lesz!  ;D

#96
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Köszi, nemis rossz 5let. Arra gondoltam, hogy odaláncolnánk a ketrechez mindent ha elmegyünk, amúgyis odalátok a lakásból. Fény nemnagyon van, de van itthon reflektor és hosszabítóval megoldható...

#97
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Én tudam melyik az a hely, de ott szoktak focizni néha!!! Én legalábbis láttam ár ott embereket! Csak nehogy verekedés legyen a vége!!!!
Amúgy szívesen segítenék, bár távol átt tõlem a trial, d nem ártana megtanutni néhány dolot, mert hasznát vehetném a hegyen is (nem egy olyan pálya van!) !!!
Szóval a János k.-nál lácó Plusszból kéne raklapot, meg ilyeneket kérni! Ott biztos adnak!!!! É nincs is messze!

#98
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Ja, persze, csak kéne vegyek egy rendes küllõkulcsot :(

Valahonnan raklapokat kéne szerezni!

#99
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Szia 5A5A!!!

Én benne vagyok!!! Mikor megyünk bicózni legközelebb? Kicsit lelazultak a küllõim! Tudsz segíteni?

Sekee

#100
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
HöHö a cím kicsit fölvágós, de arra gondoltam, hogy a házunk elõtt lévõ (II. Budagyöngye környéke) másfél teniszpálya méretû aszfaltozott, senki által sem használt focipályára valamiféle 'elemeket' hurcoljak. Az egész pálya 2m magas ketereccel van körülvéve, és körbe van nõve sûrû bokrokkal. Ha van valami ötletetek, ÍRJATOK!