Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Triálpark?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
99 hozzászólás a témában

#21
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hajráhahrá!!!!
Csak az a rossz, hogy jön a tél !!!  :(

Lessz ebbõl még idén valami ? ? ?
Vagy inkább tavasszal ?

#22
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
HELYES!!!!!!!!!!!!

#23
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Ajaj srácok! Lecsúsztunk a fõoldalról. :(

Most elutazom, de jövõhét kedden jövök, és folytatjuk a harcot!

#24
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Az az igazi, amikor srácokat látok lejönni lépcsõkön montival. AZ emberek mindig paráznak, meg mindenki azt figyeli mikor esnek el. Szerintem ez poénos  ;D (csak nem kell elesni  ;D )

#25
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
Igazatok van engm is rengetegszer megbámulnak az utcán, ha ugrálok, vagy gurulok valahol-valahova. néha megszólnak, ha felugrok egy padra, vagy -2centire lavírozok az emberek között, de szarok bele.
Szerintem semmi különös nincs benne, 10 éve ugyanígy megbámulták a gördeszkásokat...majd megszoknak minket is... :-))))
Ennyi: CSÁ !

#26
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Jorus:  Már hogy a viharba ne kellenének?? Csak merre van az az 'arrafele' ?

#27
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Hááát, ja az elõítéletek mindenhol jelen vannak.

Megfigyeltem, hogy velem szemben is bizalmatlanok, akik nem ismernek. A múltkor is, a leendõ triál-pályán a lány akkora kutyával jött, mint egy borjú, mégis, mikor meglátott úgy húzta el a csíkot, hogy öröm volt nézni. Csak azért, mert az ember 100 kg, 47-es a karja és kendõ van a fején???
Ennyi? ;D ;D ;D

Heh!

Más: errefelé vannak ilyenek, hogy régi (doboz alakú) mosógép, persze rozsdás, meg szekrények, amiket kivágtak. Ilyenek kellenek?

#28
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

5A5A ma felhívott, hogy látott egy csomó raklapot a pályához közel egy építkezésen, amik valószínü nem kellenek a tulajnak. Jó kis MÁVos raklapok! Több se kellet felkerekedtünk és elkerekeztünk a fent említett helyre! Be is csöngettünk, de a tulaj anyukájával tudtunk beszélni, aki nem illetékes az ügyben. Szóval ide még vissza kell mennünk, de szerintem innen tudunk szerezni párat, de ezt még nem akarom elkiabálni. Nagyon belelkesedtünk és 5A5A-val és Daciddal körbenéztünk a környéken. Benéztünk udvarokra, megkérdeztünk boltosokat, de nem jártunk sok sikerrel. Pár házhoz még majd visszamegyünk hátha odaadják azt a pár darabot ami ott rohad az udvarokon! A környéken van egy lovarda, oda is benéztünk. Szépen begurultunk én kicsit beljebb mentem hátha találok valakit, de egy csaj loról ilyet szól:"Takarodj innen azzal a SZARRAL! Nem látod, hogy edzés van?" Na nem is kell mondanom, hogy ide az életbe nem megyek vissza! Ezek után megyünk továbba, a lovarda mellett mindt késõb kiderült van valami HONVÉDELMI MINISZTÉRIUM. 5A5A és Dacid benézett a hátsó kapuján, de be se mentek és arra lettünk figyelmesek, hogy záródik az autómatikus kapu. A kapu bezáródott és erre kijön egy töpszli PARASZT! Elkezd szövegelni, hogy: "Menyjünk innen ez nem játszótér" Nem nyagyon értettük, hogy ezt miért mondta, az épület elõtti parkolón gurultunk át, semmivel nem volt lezárva, semmi tábla nem figyelmeztetett, hogy oda nem szabad bemenni! De fel se merült bennünk, mert olyan szitu volt mindha a járdáról zavart volna le minket a PARASZT! Ja a PARASZT kegyetlenül hadart 5A5A mondta is neki, hogy kicsit lassabban, mert nem értjük. PARASZTkánk meg iyleneket mond: "Örüljenek, hogy nem vitetem el magukat", "Zavarjáka biztonsági rendszert"(Biztos a monitor elõtt alvó emberre gondolt ;D). Na még párat beszoltunk neki és elmentük! El is ment a kedvünk az egésztõl, úgyhogy haza is húztunk! Tanulság, a rendes emberekkel is úgy bánnak mint a bûnözõkkel! Azért mert az ember biciklivel van nem azért megy oda, hogy lopjon! Még azt mondanám, ha valami bûnözõ képünk lett volna! És szinte mindenhol úgy néztek ránk mint a nem is tudom mikre! Szal ennyi jött most ki belõlem!

Sekee

#29
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Dacid: a vasbeton pinpongasztal mozgatását hogy tervezted? :o

Ja, az uccán hever a téma, fõleg lomtalanításkor vannak ám kafa dolgok! ;D

Még azt kellene megoldani, hogy valahogy a helyszínre juttassuk a tereptárgyakat. Van, aki ebben tudna segíteni? Mondjuk egy kölcsön kért kisteherautóval? Mennénk pakolni, a benzinpénzt meg összedobnánk. (Úgy is zuhannak a benzinárak... ;D)

#30
1.5col

1.5col

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Nállam vannak raklapok kb 5 de szar állapotban, barnák és régiek. Amugy a minap voltam kõbányán és láttam az egyik elhagyatott gyártelepen rengeteg raklapot. De a símán utcán járkálás közben is lehet találni szép dolgokat.


#31
Looser

Looser

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Hi All!

Tegnap focizás közben találtam szétszedett pingpong asztalt igaz vasbeton. Meg 2db pad háttámlát(230x3x30 cm). Hátha fellehet használni valamire.

Dacid

#32
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
5A5A!

Nálam már 48!

#33
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Tudja valaki, hogy a 'posts' -számlálóm miéert ragadt le 47-nél??

#34
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Hi, már tegnap írtam a Tomnak levelet, de egyenlõre nem válaszolt... ardotom@enternet.hu

#35
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Köszi zOrg!!!  ;D Majd írok, de ha valaki tud még írjon!!! Ha sokan írunk biztosan válszol!!!  ;D

#36
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Tudaj valaki, hogy ki építete a SportSzigeten a triált ? ? ? Az nagyon jó lett, halán tudnának tanácsot adni fa téren !!!!  :)


Ardó Tom
Nyomass mailt a [emailmagazin@bikemagazin.hu][/email] címre. Lehet, h. válaszol... ;D

#37
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
OK!!! Minden megvan, csak pont egyszerre írtuk, és mikor elküldtem a tied ott termett!!!  ;D
Szóval bevisszük hozzátok, remet!!!!  ;D

Amúgy ismeri valaki az Örséket személyesen ? ? ?

Tudaj valaki, hogy ki építete a SportSzigeten a triált ? ? ? Az nagyon jó lett, halán tudnának tanácsot adni fa téren !!!!  :)

#38
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok ÉPÍTÕBRIGÁDOSOK!

Nekem a hétvége és az ünnepek alatt jó lenne, bár most esett valami itt nálunk, de remélem ez nem lesz gond a lelkes kis csapatnak! Telefonszámom: 06-20-453-0724

Sekee

#39
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Szerintem ha lesz kábeldobunk, az átküzdés már nem fog problémát jelenteni...

Major: Olvasd el a message -emet, mert asszem elkerülte a figyelmedet, pont a tied felett!

#40
Looser

Looser

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Szia Jorus, Major, 5A5A, 1.5col!!

Én Sekee öccse vagyok. Ha mentek majd barkácsolni számítsatok rám. A mai biciklis helyzet elég gyatra triálban + BMX streetben , ezért ha nem építenek nekünk pályát, akkor egyszerûbb ha mi magunk építjük meg.
A roncstelepes ötletet én is javaslom. A pályán eddig egy csövit + 1 nagypapát láttam (unoka a kapuban). Szóval nem nagyon lesz baj, ha a focipályát szétbarkácsoljuk.
A kerítés végeit lekéne valahogy reszelni, hogy szép kis hegye legyen és aki beakar mászni annak 107 lenne a vége.
Ja a kábeldobot akár úgy is belehetne tenni, ha lesz, hogy a kötél egyik végét átdobni 1 ágon a másikat a dobra kötni majd átemelni a kerítésen. Ezt lehez hogy nehéz lesz megvalósítani ha nincs egy erõs ág a fán.
Na csak annyit akartam írni.
Byeßye
Dacid