Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sram 9.0

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
262 hozzászólás a témában

#81
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Nem is arra írtam...csak úgy általában.

#82
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
IMRE: én se így gondoltam, ennyire azért még nem vagyok szõke! Pont arra akartam én is rámutatni, hogy hiába X szponzorálja, lehet Y is a bringáján. De ez szerintem mindenkinek tiszta.

UFF

#83
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Vagy pedig siman csak LadaMotors lenne.
;D ;D ;D ;D;D ;D ;D ;D ;D ;D

#84
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
A 188-as rekord egy régebbi esemény volt.Az meg hogy agy cég egy versenyzõt szponzorál,még nem jelenti azt hogy a szériadarabok vannak az illetõ gépén.Esetleg csak úgy néz ki....ettõl aztán mindenki õrült vásárlási lázat érez a fent nevezett darab iránt.Ezalól talán kivétel Indián H:A telója ;D.
Annakidején a Dakaron indult egy Lada Samara is ;D.....és végig is jutott!!! Ha ez pl. szériamodell lett volna most valószínûleg vörös zászló lobogna a GM irodaháza felett....

#85
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
1ébként meg nem túl hihetõ... De én nem is akarok sebesség-csúcsokat döntögetni...Mind1!

#86
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Föllapozva a BikkMakkot a Taillefer bácsi tárcsáját szívesen megnézném, ugyanis a 200 fölötti tempó elérése utáni megálláshoz karbon pofákat használt karbon tárcsán! SRAM karbon tárcsafék, biztos jó olcsó...  ;D ;D ;D

Mike

#87
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Na ja, de azt még elhiszem, hogy Mr. Peat XT-t használ, de hogy Taillefer SRAM-ot, azt már furcsálom, mert az SRAM-nak elvileg idéntõl van tárcsaféke, tehát még ha SRAM is volt, nem az amit megvehetsz a boltban.

#88
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát igen!!!

Amúgy a Shimano is dicsekszik hogy Steav Peat XT tárcsával nyomja!!! Látta már valaki fékezni ? ? ? ? Mert én nem!!!

#89
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Én inkább utána !  :o
Lehet végig fékezett ! Hupsz !  :-X


#90
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
A Paris-Dakar rallyt meg sorozatban nyerték a Mitshubishi Pajerók.
Vegyél egyet aztán indulhatsz Te is a Dakaron ;D...az elsõ szakaszon meghalna.
Megnézném a csávó arcát 188-nál egy széria SRAM-mal ;D.

#91
emberke

emberke

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Kicsit más:
Nézegettem az SRAM oldalát, és nagyon ari, hogy leírják:"Christian Taillefer a 188-as sebességi csúcs
felállításakor SRAM tárcsaféket használt. :)
(Száguldáshoz nem kell fék, azt meg nem írták, hogy a fék állította meg... :P ;) ;D ;D)

#92
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Én régebben használtam úgy egy LX sort 7esen hogy ki volt belõle véve egy fogaskerék!!!!! (Mármint amikor még 8es volt sz LX!!!) Ha jól tudom ezt minden Shimano sottal meg lehet mûvelni, de a SRAMokkal tuti nem!!!!!!!!!!

Nincs jobb ötletem!!!

#93
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
STX-RC... pölö...  :-X

Tényleg nagy kár, hogy nincs 8-as sor...

Pf...

#94
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
ejj elkeserítõ...nincs "kedvem"  a fél bringát lecserélni csak azért hogy 9es rendszer legyen  >:(
van esetleg más alternatíva 8as sorra ?

#95
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
A 8-as az 5.0

#96
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
2001-ben már csak az 5.0 8 fokozatú.
Egyébként Manitou 3 a teló. Összehasonlítottam a 9.0-t más V-fékekkel, és oldalról sokkal szélesebb, ezért nem fér el.  

#97
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Tudtommal 7.0-ban csak 9-es sor van:

#98
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Sajna a 9.0 sor az csak 9es! Ez tuti!!! És ha jól tudom csak az 5.0ból van 8as bár lehet hogy a 7.0ból is!!! De ebben nem vagyob biztos!!!

#99
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
9.0 ban van 8as sor ? vagy milyen sram 8as sorok léteznek ? nemsokára lánc és sor csere lesz aktuális és sramra térnék át. A láncban a pattentszem überelhetetlen   ;)

#100
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Viszonz megdöbbenve tapasztaltam, hogy 9.0 csak 31.6-os bilinccsel van, nekem pedig 34.9-es kell a vázamra, ha jól tévedek. 34.9-esben meg csak 5.0 van, de állítólag ugyanolyan, mint a 9.0.