Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sram 9.0

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
262 hozzászólás a témában

#21
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
No Major, most sikerült megtudnod, hogy milyen a Sram! Nálam is mutat ilyen bohócságokat, mint Cserko Grimecaja. No a sztori a következõ, garázsban napozott a canga háton egy kb 2 napig, majd szépen felállítottam, és meghúzva a fékkart, egészen a krományig jött, és fékerõ, az nem sok.  ;D Aztán másnap mentem megnézni, hogy mi a helyzet, akkor már jó volt.   :-X

#22
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Van ez igy. :D

#23
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Andix:
Én még nem mentem vele de már nagyon nagyon várom!!!! Majd a NAGY ÖSSZEHASONLÍTÓ TESZTben amit csinálunk a hegyen kiváncsi leszek!!!

A  Grimeca SYSTEM8ról meg csak annyit hogy a CSERKÓ bicajá lévõ szinte mindíg belevegõsödött, a 160as tárcsával pillanatok alatt túlmelegedett, ahogy mentél lefele folyamatosanbeljebb fogott a kar és egyszer Veresen úgy behullott a kormányig mintha elfolyt volna valahol az olaj, de nem folyt el! Rejtélyes!!! (Ezt LegCsáv mesélte!!!)

#24
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja es azert a legerosebb a Gustav, mert azon fiu mano van! Sokkal jobban vissza tudja nyomni a fekpofat.
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#25
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
;D ;D ;D Persze, van mindegyiken tárcsafékmanó. Nem véletlenül hívják így a Magura tárcsákat, a manókról lettek elnevezve (Juli,Lujza,Klára).  ;D  ;) ;D

#26
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Szerinted ha az olajos fek nem lenne onbeallos, akkor milyen???
Szerinted a Louise milyen?? Ey kis mano ul a fek tetejen, es visszalokdosi a fekpofat miutan elengedted a fekkart??


#27
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Ha Sramot így szidjátok, akkor meg mi a véleményetek a Grimecáról? Mert még a színük is ugyanaz! Annyira nem rossz ám, mint aminek hiszitek, persze nem is egy XT, tény. De ez végülis tök mind1, majd ha végre tavasz lesz, akkor több tapasztalat is lesz.

Imiiii, magadra vess, hogy eddig titkoltad eme kapcsolatod Sram tárcsafékekkel  ;) .
Amúgy, ha hozzámvágtok még 100eFtot, eladom a  Sramot, és veszek Hopeot!

#28
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Nana,miazhogy nem ment vele >:(...AAANDIX...na!
Az SRAM-ról még egy szó sem hangzott el ezen a site-on,amikor már a szomszédom németbõl hozott bringáján ilyen volt....tavaly júliusban!!!! Meg aztán azóta is láttunk már egykettõt...a Probike-ban is ott volt bringán...csak itt 600 méteres körzetemben van kettõ ezzel szerelt gép!Pontosabban már csak egy,mert az egyikrõl lecserélték.

#29
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy!

Természetesen nem mondtam, hogy totál ki van csukva az, hogy nem lehet normálisra beállítani...

A srác keróboltban szerelõ, így gondolom már azóta eljátszadozott vele... ;)

Pf

#30
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Az a helyzet közületek senki sem ment még a Srammal rajtam kívül, úgyhogy ne nagyon anyázzátok addig! Talán Para, de az is szarul volt beállítva. Gyulagy, aki eléggé ért a cangákhoz, szerint is egész jó. Én nem mondok semmit a Deoreról, mert még nem próbáltam. De az hogy Palmer Dhra használja csak vicc, mert asszem még nincs is összerakva a dh gépe  ;D .

#31
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Vole: hát szerintem a tavalyi Magura Louise sem "önállítós"...Pedig olajos...
Vagy lehet hogy én sem értem???
Azé "átnyálazom" mégeccer az elõzõ hozzászólásokat...



#32
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Értem!!!!!!!!!

De aszittem csak a 4 meg 4+ dugattyúsak!!! Pla L.Cs. régi (ROB új) Formula féke nem önbeállós!!!!

Ezért kérdeztem!!!!

#33
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Minden olajos fek onbeallos!!!!!!
De ez nem azt jelenti, hogy csak felrakom, aztan beallitja magat, hanem azt, hogy miutan behuztad a fekkart es a ket fekpofa hozzaer a tarcsahoz, akkor ugyanannyit huzodnak vissza, nem pedig annyit amennyit benyomodtak. / Kiveve ha a keto egyenlo/
Nem hiszem el, hogy ennyire nem ertitek!!


#34
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Morty Mike:
Szerintem igen!!! Azaz ha kibírod még akko vegyél XTt, da meg nagyon most kéne akkor Deoret! Az is nagyon nagyon jóó kis fék!!! Csak 13kg feletti gépekre (DH gépekre!!!) nem túl ajánlott, de DSre, durvulós CCre tökéletes!!! Bár Palmer DHra is ezt használja!!!

LegCsáv:
A Deore önbeállós ? ? ? Ha majd felrakom segítesz beállítani ? ? ?  ;D Nomeg felrakni!!!

#35
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Hát örülök hogy ezt nem nekem kellett leírnom....nem akartam volna megbántani a SRAM tulajokat....de hát sajna ez így igaz! Ha kibírod,inkább gyûjtögessél,jobban jársz hosszútávon! Tudom milyen az ha elkap a vírus-most rögtön kell,de AZONNAAAAL!!!! -mindig megbántam....

#36
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Na hát akkor megegyezhetünk, hogy a jobbak (XT, Héjsz, Avid, Hope) arról szólnak hogy felrakod (rendesen) és mûködik ;D ;D, ilyen egyszerû.
Különben nem tudom ki szenvedett, hogy az XT lassan kopik be, én felraktam, ugrottam 3 emlékmûvet és hazafelé már nózviliztem ;D. Vegyetek XT-t!

lcs

#37
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Na ahogy látom nagyon dicséritek a SRAM 9.0 tárcsát. Most akkor azt mondjátok meg, hogy kuporgassak össze XT-re, vagy vegyek Deore hidrát és költsek másra?

Morty "Dilemma" Mike

#38
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
OK!

#39
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hú az tuti!!!  ;D

Olyannal még nem mentem és nagyon kiváncsi vagyk!!!

#40
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
HOGY MINÕ FÉKEM VAN? AVID BOVDENES!