Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Örökhajtós bicó építése, de hogyan?

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
5023 hozzászólás a témában

#21
Balazs00

Balazs00

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás

Nincs benne a 25-ben. Nem akarnék éhen halni, vázat meg vennem kell helyette, nem? És nem vagyok hajlandó Aelle v Gara esetleg más plain gauge vázat venni.. :)

 

de nekem is erős dilemma lenne, mert nem nagyon látok 57-58as vázakat most jókat apróban. Egyedül haver Kotter Albuchja.. De az fehér, bloá

 

Ha külön érdekelne a stucni-nyeregcső, azt oda tudom adni jó áron. :) A nyeregcső polírozva lett, szóval nem a gyári zongorafényfekete.

Ennyit nem szeretnék költeni a vázra, de azért köszi. A stucni, nyeregcső viszont lehet fog majd érdekelni, de még nem most, majd megkereslek, és hátha meglesz még. :)



#22
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

A stucnit, nyeregcsövet még pluszba gondoltad hozzá, vagy benne van a 25-ben?

Nincs benne a 25-ben. Nem akarnék éhen halni, vázat meg vennem kell helyette, nem? És nem vagyok hajlandó Aelle v Gara esetleg más plain gauge vázat venni.. :)

 

de nekem is erős dilemma lenne, mert nem nagyon látok 57-58as vázakat most jókat apróban. Egyedül haver Kotter Albuchja.. De az fehér, bloá

 

Ha külön érdekelne a stucni-nyeregcső, azt oda tudom adni jó áron. :) A nyeregcső polírozva lett, szóval nem a gyári zongorafényfekete.


Vejne módosította - 2014. október 25. - 11:57


#23
Balazs00

Balazs00

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás

25ért eladom Neked a coral vázat-villát, tudok adni mellé 110es 3ttt Record 84 stucnit (3ezer) illetve 27.4-es BDW X-series nyeregcsövet (3500). :P

 

És mindkettőnk jól jár :D

A stucnit, nyeregcsövet még pluszba gondoltad hozzá, vagy benne van a 25-ben?



#24
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

25ért eladom Neked a coral vázat-villát, tudok adni mellé 110es 3ttt Record 84 stucnit (3ezer) illetve 27.4-es BDW X-series nyeregcsövet (3500). :P

 

És mindkettőnk jól jár :D



#25
Balazs00

Balazs00

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás

Nem volt célom, ezeket csak példának hoztam fel. A kovácsolt papucsot és a csőmerevítést kifejtenéd nekem egy kicsit jobban? Mert nem teljesen értem.

Igazából azt nem mondtam, de nem tekernék vele napi több tíz km-t, csak úgy 3-4-et. Időnként (havonta 1-2-szer) 25-30-at, tehát nem lenne széthajtva, így nem is akarok sokat rákölteni, csak hogy ennyire elég legyen. Persze nem akarok egy kókány géppel járkálni.


Balazs00 módosította - 2014. október 25. - 11:52


#26
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás

neha ki lehet fogni 15 korul eleg jo vazszetteket.

persze ha mindig belinkeled ide es megvarod hogy valaki megmondja neked a tutit addigra elviszik az orrod elol.

 

minimum kovetelmeny nallam egy vaznal hogy kovacsolt papucsai es csomerevitesei legyenek es legyen neve a csoszettnek.

ilyen bringakat figyelj es ha valami megtetszik esetleg linkeld be ide de azert ne arazd el veluk a forumot.


regi/hibas agyvaltokat veszek.


#27
Balazs00

Balazs00

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás

Akkor mennyiért találnék valami jobb minőségűt? És milyen márkájút, vagy hogy keressem?



#28
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás

kb ugyan olyan mint az elozo ketto.

ha meret megfelel es tenyleg csak ki akarod probalni a fixet vedd meg de hamar "kinovod" ha csak nem unod meg a fixizest fel ev utan.

 

en is igy csinaltam.osszeraktam egy fixit 30 rupoert nem tetszett eladtam es visszaultem a masik bringamra.


ridelife módosította - 2014. október 24. - 01:00

regi/hibas agyvaltokat veszek.


#29
Balazs00

Balazs00

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
És ez?
http://olx.hu/hirdet...az-ID2qA5T.html

#30
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás

hosszutavon nem leszel vele megelegedve.

marha nehez, merevsege nulla ami fixinel meg inkabb erezheto.

 

nyilvan van az a penz amiert megeri de nem biztos hogy idovel amikor mar jobban erzed a bringazast kielegiti az osszej uj igenyed.

 

 

http://olx.hu/hirdet...html#605190fbca

en nem ertem mi az a beutos kozepcsapagy.

illetve tudom mi az de nem hiszem hogy ez olyan lenne.

 

http://olx.hu/hirdet...html#605190fbca

kb ez a vaz is azt tudja csak fel aron hajtasal.


ridelife módosította - 2014. október 24. - 00:13

regi/hibas agyvaltokat veszek.


#31
Balazs00

Balazs00

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Kifejtenéd ezeket jobban? Mert annyira nem értek még hozzá.
Egyébként körülbelül eltaláltad az árat, amennyiért megvehetném.

#32
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás

en meg nem vennem.

lemezpapucs, agyonlapitott lancvillak.

a festes es a plusz alkatreszek miatt max 10.

de mondom en inkabb tavol maradnek tole.


regi/hibas agyvaltokat veszek.


#33
Balazs00

Balazs00

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás

http://imgur.com/a/Yfh3j#0

 

Erről a vázról szeretnék kérdezni, hogy szerintetek megvegyem? Kezdő fixit raknék össze, a vázzal együtt a villát, nyeregcsőt, középrészt és a kormánycsapágyat kapnám. A váz gyártója ismeretlen, annyit tudni róla, hogy 58-as. A bovden szemek és egyebek le lettek fűrészelve a vázról. Az eladó szerint az a kis hibája, hogy a középrész beütős, de nem lazul ki, és frissen van zsírozva. A váz porfestve van, a többi fújós festékkel lett festve.

Ha érdemes megvenni, akkor szerintetek kb. mennyiért?



#34
szume

szume

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás

Másik fórumon azon megy a vita, hogy a fixin minden felszerelés megvan, mert van egy első féke az embernek, a hátsót meg tudja fékezni a pedállal, szóval az is fék.

Vélemény? :) Vagy csak flame lesz belőle?

Ez alapján szerintem simán megbüntetheti a jard arra hivatkozva, hogy csak első fékje van.

Persze, hogy megbüntethet. Ha akar, úgyis talál valamit. Ne szabálytalankodj és akkor nem fog megállítani, hogy megbüntessen...


Merida CX500


#35
RelakS

RelakS

    vendég

  • fórumtag
  • 533 hozzászólás

Másik fórumon azon megy a vita, hogy a fixin minden felszerelés megvan, mert van egy első féke az embernek, a hátsót meg tudja fékezni a pedállal, szóval az is fék.

Vélemény? :) Vagy csak flame lesz belőle?

Ez alapján szerintem simán megbüntetheti a jard arra hivatkozva, hogy csak első fékje van.


  • Kisherceg kedveli ezt

#36
szume

szume

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Él még ez a topic? Ha igen, milyen könnyű fixi vázat ajánlanátok 100e Forintig?

Merida CX500


#37
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Sziasztok!
Megint lenne egy kérdésem. Szerintetek mennyire jó az a váz amit Vejnecske küldött? Ha ismerjük hogy campagnolo papucsos és columbus csõszerkezetû. Ja és honnan lehet tudni, hogy tényleg columbus csövekbõl van, hogy nem vág át a pali?


Onnan fogod tudni, hogy ismerem és tudom, hogy nem vág át.

elolvashatod a vaterás értékeléseit is:
bluepain141 termékei a Vatera piacterén
hidone termékei a Vatera piacterén

meg ha akarod, leméreted vele patikamérlegen a terméket, és akkor kiderül, hogy kb. milyen szintû váz. Azért mutattam csak, mert 120-as hátul, az fikszinek pofásan jó.

#38
MakaiMark

MakaiMark

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás
Sziasztok!
Megint lenne egy kérdésem. Szerintetek mennyire jó az a váz amit Vejnecske küldött? Ha ismerjük hogy campagnolo papucsos és columbus csõszerkezetû. Ja és honnan lehet tudni, hogy tényleg columbus csövekbõl van, hogy nem vág át a pali?

#39
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás
azert lass a galambon tul is... aelle, gara nem egy nagy szam.. a reynolds 501is gaspipe gradusu, az 531 egesz pofas.. 58as vazbol a cromor is tok jo, kelloen merev, nem tul nehez es olcso is

#40
MakaiMark

MakaiMark

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás
Vejnecske a biciklinek amit linkeltél columbus csövekbõl van építve, ami állítólag nagyon jó, utánaolvasgattam.
Acélvázak, alapanyagok

Rákeresgéltem még akkor a reynolds vázakra is. Szerintetek ezek milyenek?
Puch superleicht 56 os « váz « ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR « Kategóriák tallózása
Puch Corsa Passage 104 COLOMBUS « váz « ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR « Kategóriák tallózása
Puch Reynolds 531 « kerékpár / váz « FIXI / PÁLYA « Kategóriák tallózása
puch mistral SE campagnolo reynolds 531 versenybicikli XVIII. kerület ? apród.hu