Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Értékbecslés (mit, mennyiért, miért)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
378 hozzászólás a témában

#301
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

egy f@sza váz valakinek?

http://www.ebay.co.u...2588&rmvSB=true

 

(3. kép...)


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#302
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

XD

 

http://apro.bikemag....za-l315713.html



#303
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

http://apro.bikemag....0-l315403.html#

 

ez november 1-én már nem lesz fönt. 



#304
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

mért te nem vennél pl használt váltókar szettet kb 4K-val drágábban mint amennyiért itthó újat lehet venni boltból ?  :)

 

épp tárcsázom a srác számát... :)


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#305
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

ő is inkább árulni szeret, mintsem eladni...

 

http://apro.bikemag....0-l314849.html#

mért te nem vennél pl használt váltókar szettet kb 4K-val drágábban mint amennyiért itthó újat lehet venni boltból ?  :)


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#306
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

ő is inkább árulni szeret, mintsem eladni...

 

http://apro.bikemag....0-l314849.html#


  • Vejne kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#307
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

http://apro.bikemag....ian-d37554.html  :D :D

 

villa kb. 12

hajtás kb. 9-10

 

ha eladni is szeretne.



#308
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

http://apro.bikemag....er-l310583.html

 

facepalm-nicolas-cage.gif


  • Rabbit kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#309
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Quando? :)

vagy joytech. tök mindegy ki gyártja.

mindegyik tud , top cuccot is (a sun ringlé is quando gyártás pl) ár kérdése.

 

elfogott email :)

jimmy a giantból (j1), johny a quandoból (j2)

 

j1 : kéne nekünk 30000 db hátsó agy, 28 lukas, 360 g legyen kb, tudunk érte fizetni 1, 45 dollárt/stück.

j2 : jó rendben , ennyiért ezt tudjuk adni, de felhívnám a figyelmed, 1,95-ért tudunk adni olyat aminek a csapágyai nem áznak be totálkárosra, egy 0,8 méterre lévő közepesen nedves puncitól, valamint a racsni is kibír egy fél szezon kocsmázós kerékpározásnál többet, 2,5-éert meg olyat ami örökélet +1 nap.

j1. köszönöm az első variácot kérnénk. 


Bikertigger módosította - 2015. október 23. - 20:38

"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#310
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

oké, köszönöm!


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#311
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

kiindulva néhány gyártó saját márkás agyaiból, (szigoruan nevek nélkül ,giant, trek, volt keleti blokk bringagyárai)  innentől semmiképp nem venném meg....

Quando? :)



#312
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

kiderítettem:

"Gyári Focus (Concept SL) agyak. 32 küllős, asszem Sapim küllők. 3 keresztes fűzés"

kiindulva néhány gyártó saját márkás agyaiból, (szigoruan nevek nélkül ,giant, trek, volt keleti blokk bringagyárai)  innentől semmiképp nem venném meg....


Bikertigger módosította - 2015. október 23. - 19:35

  • Vejne kedveli ezt
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#313
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

főleg ha lehetne tudni milyen agyak (számomra legalábbis nem derül ki)

kiderítettem:

"Gyári Focus (Concept SL) agyak. 32 küllős, asszem Sapim küllők. 3 keresztes fűzés"


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#314
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

főleg ha lehetne tudni milyen agyak (számomra legalábbis nem derül ki)


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#315
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Ennyit és nem többet. Bike24-en hasonló szett 130 eur. Milyen agyak ezek?

 

http://www.actionspo...satz-29er-10554 az xt linket azért szúrtam ide, mert az is hatcsavaros, s ráadásul húzott küllős :)


Vejne módosította - 2015. október 23. - 12:33


#316
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

ez megérhet ennyit?

http://apro.bikemag....uj-l314197.html

 


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#317
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

http://forum.tour-ma...-Pro-Cross-(XL)

 

Nekem tűnik jó vételnek? Jó szett, jó cuccok, és a váz. :) Kompletten 1.3k euró..

 

https://www.flickr.c...at/22286077561/

 

e se rossz 1.2k-ért:

 

http://forum.tour-ma...nolo-Chris-King

 

váz-villa csudicsoda, a cockpitből a thomson szép, a szett meg egy tavalyi-kifutott Csentaur. A barna oldalfalú gumi pedig <3 Az Eurusz kerékszett meg újonnan kb. 555 euró, szóval, tényleg nem low-end specifikációkkal bír a masinéria. Különlegesség a szép ezüst perforált füles-kanalas QRS. A sor mondjuk nem 3k km-esnek néz ki, hanem legalább 9-nek, de lehet, hogy csak koszos.


Vejne módosította - 2015. október 23. - 06:03


#318
xclajos

xclajos

    vendég

  • fórumtag
  • 158 hozzászólás

Sziasztok!Országuti vásárláson töröm a fejem!Van itt az oldalon az apróban egy Trek Domana 4.3 2013 modell 395ezerért!Szerintetek megérné?Jah és 60as méret én meg kb.192körül vagyok ez jó lehet méretben?(sajna linkelni nem tudom)örülnék neki,ha vetnétek rá egy pillantást!előre is köszönöm!üdv.

Lehet, hogy már levette a hirdetést ? Csak tárolt változatban találta meg:

http://webcache.goog...u&ct=clnk&gl=hu



#319
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Hát a link, a te és a mi életünket is megkönnyíti mi nem fogunk keresgélni ergo ha megtanulsz linkelni akkor úgy 100%al nőnek az esélyeid a segítségre.

 


Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#320
milanos

milanos

    fórumtag

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás

Sziasztok!Országuti vásárláson töröm a fejem!Van itt az oldalon az apróban egy Trek Domana 4.3 2013 modell 395ezerért!Szerintetek megérné?Jah és 60as méret én meg kb.192körül vagyok ez jó lehet méretben?(sajna linkelni nem tudom)örülnék neki,ha vetnétek rá egy pillantást!előre is köszönöm!üdv.