Méz kissé szíven ütött ezzel (bocsánat, idézek)
"Honey bees transform saccharides into honey by a process of regurgitation, a number of times, until it is partially digested. The bees do the regurgitation and digestion as a group. After the last regurgitation, the aqueous solution is still high in water, so the process continues by evaporation of much of the water and enzymatic transformation."
Hmm. Ízre amúgy jó, de néha jobb nem tudni, miért lesz az, ami.
Szénhidrát-összetételre mondjuk minimálisan különbözik a sima asztali szacharóztól, de legalább ízesebb. A sót jó ötletnek tartom, meg nem árt mellé magnézium (vagy magnézium pezsgőtabi, vagy sima leveles tabletta mezzsebbe.) Néha előfordul, hogy kerékpározás után lehajolok kioldani a cipőn a csatot, és "úgymaradok", görcsbe rándul az egész hasfalam. o.O
http://apro.bikemag....u-l213517.html#
Miért? Mármint, az ahead adapter nem illik a képbe. Pedig gyönyörű bringa, és annak ellenére, hogy kereschkedő, nincs viccesen túlárazva, sőt, inkább reálisnak mondanám (ettől jóval gyengébb bringákat hirdettek-adtak el drágábban, ie.: altrix sorával)
http://apro.bikemag....y-l213494.html#
azért odaírhatta volna, hogy UG-s. Mert a kazettatest vége rendesen árnyékban van, alig látszik, hogy nem lehet rátenni a záróanyát.. : D
Vejne módosította - 2014. február 16. - 18:00