Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Országútikról mindent

* * * * - 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34313 hozzászólás a témában

#721
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

ennyiért ilyen helyekre utazom inkább. Szállásktg. is ott van valahol, mint a Balcsinál. És ez nem vicc! ;)

 

https://www.ischgl.c...Ischgl-Ironbike

 

...ó igen, ebben az árban szintén van póló. És szívesen hordom. Cuore márka, svájci, top quality! ;)


zscs módosította - 2020. március 02. - 17:21


#722
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás

a meglepetés hogy fel se merült bármiféle aszfaltcsere

 

tartok tőle hogy Máriusz mester 24/7-ben egy A8-assal közlekedik, 21 colos gumikkal, így nem látja át, mi a probléma

 

És csak emlegetni kellett: index.hu/belfold/2020/03/02/kerekpar_turistahaz_elhizas_revesz_mariusz_interju/

 

 

 

„A kerékpáros túrázó a szép útvonalban érdekelt, a munkába járó pedig a legrövidebben. Van, amikor ez egybeesik és van, amikor nem.”

 

Talán lehetne több vagy párhuzamos útvonalon is vezetni bicajutat, talán telne rá...

 

 

 

Tour de Pelso. Vagy Satini Balaton Maraton? :D

 

...29 900 Ft a kedvezmény nélküli nevezési díj. Plusz 1500 ha időmérést is szeretne valaki?

Félreértek valamit talán; de ha nem, akkor itt elgurult a gyógyszer...

 

tourdepelso.hu/hu/versenykiiras/balaton-maraton-200km

 

De hát kapsz érte mezt, sőt csak abban tekerhetsz:

 

 

santinimeztourdepelsoztjcq.png

 

 

A Maraton résztvevői végig főútvonalon teljesítik a távot. 

 

Rajthoz állni, kizárólag az ajándék, egyedi SANTINI mezben és rajtszámmal lehet! 

Az "útvonalengedéllyel" (mez és rajtszám) rendelkező bringások mindenhol a kijelölt útvonalon, a főúton haladhatnak, de kötelesek a KRESZ minden más szabályát betartani, különös tekintettel a kerékpárosokra vonatkozóakat!

 

Nagyon szép ez az oldal, főleg ezek a talpas betűk, meg olyan könnyen meg lehet bármit is találni. 


blash módosította - 2020. március 02. - 17:02

  • zscs kedveli ezt

#723
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Tour de Pelso. Vagy Satini Balaton Maraton? :D

 

...29.900 Ft a kedvezmény nélküli nevezési díj. Plusz 1500 ha időmérést is szeretne valaki?

Félreértek valamit talán; de ha nem, akkor itt elgurult a gyógyszer...


  • blash kedveli ezt

#724
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Erről jut eszembe, hallottam olyat, az idei tihanyi Félsziget Kupa elmarad. AKESZ oldalán ott szerepel még, mint idei első verseny. Lehetséges volna?

Pontosabban, nem lesz Tihanyban verseny. Most az alternatív helyszín keresése folyik a környéken.


  • zscs kedveli ezt


A sebesség mindent megold.

 


#725
vittore30

vittore30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.863 hozzászólás

Ez az utvonal mar tavaly nyar ota ismert, mi most ez a nagy meglepodes? Amugy felfoghatjak egy haromnapos paris-roubaix-nak is, csak hozzanak odavalo bicajt. De ki tudja, lehet el is marad a kozelgo apokalipszis miatt...

a meglepetés hogy fel se merült bármiféle aszfaltcsere

 

tartok tőle hogy Máriusz mester 24/7-ben egy A8-assal közlekedik, 21 colos gumikkal, így nem látja át, mi a probléma



#726
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Erről jut eszembe, hallottam olyat, az idei tihanyi Félsziget Kupa elmarad. AKESZ oldalán ott szerepel még, mint idei első verseny. Lehetséges volna?



#727
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás
esti hir: hvg.hu/sport/20200226_Veszelyben_a_Budapesten_rajtolo_Giro_dItalia_is_a_koronavirusjarvany_miatt

pedig mar kezdtem beleelni magam, hogy vegre befoltozzak az andrassyt...

#728
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás

flowcycle.hu/ime-a-2020-as-giro-ditalia-magyarorszagi-szakaszai/

ebből remélhetőleg kibaszott nagy botrány lesz. 11-es úton 8-9 bar-ra fúj bringákkal közlekedni pro-tempóban? úgy hogy a versenyzők 98%-a életében nem látott még ekkora hulladéktelepet, mint a magyar aszfalt???

Ez az utvonal mar tavaly nyar ota ismert, mi most ez a nagy meglepodes? Amugy felfoghatjak egy haromnapos paris-roubaix-nak is, csak hozzanak odavalo bicajt. De ki tudja, lehet el is marad a kozelgo apokalipszis miatt...

blash módosította - 2020. február 27. - 00:36

  • Kisherceg kedveli ezt

#729
vittore30

vittore30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.863 hozzászólás

https://flowcycle.hu...zagi-szakaszai/

 

ebből remélhetőleg kibaszott nagy botrány lesz. 11-es úton 8-9 bar-ra fúj bringákkal közlekedni pro-tempóban? úgy hogy a versenyzők 98%-a életében nem látott még ekkora hulladéktelepet, mint a magyar aszfalt???


  • dzsonhee kedveli ezt

#730
donciccio

donciccio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.328 hozzászólás

816_2949.jpg

 

a múlt héten ropira szedtem,és újra összeraktam a Bianchi-m. 3 napig tartott a meló. eléggé kifáradtam a végére. legközelebb máshogy kell csinálnom,mert ez így elég gáz volt. cserélt alkatrészek: az ergókban a G rugók,bandázs,bovdenek,lánc,váltógörgők,fékbetétek. korábban vettem egy pár titán Record fékpárt,és nyerget. a nyerget,sajna kényszerűségből cseréltem. a réginek vlhogy kiugrott a helyéből a sín. a fékek,meg véletlenül kerültek a látóterembe. 15 ezer volt a pár. ezekkel a Shamal kerekekkel is 9 kg alatt van így már a tömege a bicajnak. egészen pontosan 8985 gramm,a képen lévő állapotban. a könnyű kerekekkel meg 8670 gramm.   


  • blash, Kisherceg, Rabbit és 1 további fórumtag kedveli ezt

Columbus Genius: http://framebuilding.com/Genius.htm

D.S.B.=Differential Shape Butted: http://framebuilding.com/Butt.htm

Bianchi Genius: https://dl-web.dropb...jeyW8DLm0pEa_1A


#731
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

érdekes

 

https://www.jofogas....r_100577794.htm

 

speed felett hiányzik a 10-es felirat

 

a bal karon a Record felirat lentről indul :-)))

 

párhuzamosnak kell lennie

és a BB system felirat sincs rajt', nem lennék meglepve, ha sima veloce lenne a drága.


  • donciccio kedveli ezt

#732
vittore30

vittore30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.863 hozzászólás

érdekes

 

https://www.jofogas....r_100577794.htm

 

speed felett hiányzik a 10-es felirat

 

a bal karon a Record felirat lentről indul :-)))

 

párhuzamosnak kell lennie



#733
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.003 hozzászólás

hát valami bikemagos kedvezmény szerintem intézhető :)

meg rendeltem egy 56-os acélt is de az tényleg drága :)


:) Meglátom, köszi!

A mérettel gondban vagyok, voltam ma megnézni ezt a dekás bringát. Fene tudja, az L hosszúnak tűnik, az M meg szűk...

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#734
vittore30

vittore30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.863 hozzászólás

https://www.youtube....h?v=tRp7OhzfGzQ

 

van még non-disc brake team?

 

de lehet jó oldala :-)

a veloce patkófékjeimet lehet hogy fillérekért lecserélhetem record-ra :-)


  • blash kedveli ezt

#735
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Na igen... Csak hát másfélszer ennyibe kerül... Erre a dekásra meg vennék két normális nagyobb gumit és kész is. A QR kicsit "aggaszt", mert ma már minden átmenőtengelyes.

hát valami bikemagos kedvezmény szerintem intézhető :)

 

meg rendeltem egy 56-os acélt is de az tényleg drága :)


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#736
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.003 hozzászólás

nagy ugrás ez igy...neked egy kona rove dl kell :)


Na igen... 😃Csak hát másfélszer ennyibe kerül... Erre a dekásra meg vennék két normális nagyobb gumit és kész is. A QR kicsit "aggaszt", mert ma már minden átmenőtengelyes.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#737
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Köszi a véleményeket, hasznos mindkettő! Igen, ezt a linkelt bicajt nézegetem. Nagyon tetszik, csak ebben a sora szettben nem vagyok (voltam) biztos. (Még hogy kell-e nekem ilyen...) Az olcsó fenntarthatóság jó pont, erre számítottam is, a mindennapi használhatóságra voltam kíváncsi. Tiagrának én is örülnék,de ha nincs, hát nincs. Persze biztos akkor fog megjelenni, ha megveszem sorával.

nagy ugrás ez igy...neked egy kona rove dl kell :)


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#738
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.003 hozzászólás
Köszi a véleményeket, hasznos mindkettő! Igen, ezt a linkelt bicajt nézegetem. Nagyon tetszik, csak ebben a sora szettben nem vagyok (voltam) biztos. (Még hogy kell-e nekem ilyen...) Az olcsó fenntarthatóság jó pont, erre számítottam is, a mindennapi használhatóságra voltam kíváncsi. Tiagrának én is örülnék,de ha nincs, hát nincs. Persze biztos akkor fog megjelenni, ha megveszem sorával. 🤔

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#739
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás

Milyen bringát néztél?


Aszem valamelyik dekatlonosat, talan ezt az RC 500-at:

decathlon.hu/orszaguti-kerekpar-rc-500-id_8518726.html

Mar korabban sem ertettem ezeket a felszereltsegeket, mer van ez az 500-as soraval 200 ezerert, majd az 520-as 105-tel 270-ert vagy mennyiert, de a ketto kozt me' nincs tiagras?

#740
Mars

Mars

    vendég

  • fórumtag
  • 527 hozzászólás

Khm, ezt most halkan írom... Sora R3000 szettel szerelt bringát szabad venni? Nem vagyok egy versenyzős típus,a bicaj is amolyan túra-országúti, nem futna évi nagyon sokat, de nem volna öröm, ha több bosszúságot okoznak, mint örömöt...

Nekem is teljes R3000-el szerelt, olcsó, triban 520-as bringám van, még a patkófékes verzió. A szett (meg amúgy az egész bringa) tökéletesen jó. Olyan ergonomiájú, mint bármelyik drágább testvére, és olyan jól is működik. Csupán abban más, hogy 9-es, így 1200 ft hozzá egy gyári lánc, meg 4500 ft egy gyári sor. A hajtókar szuper, a tányérjai szerintem kibírnak majd vagy 6 elkopó sort meg 20 láncot :) Most a második sor és lánc fut rajtuk, de szemmel még semmi kopás nem látható, még a festék sem kopott le. A fékváltókar is bejött nekem, ott arra kell számítani, hogy a váltásérzet nagyn finom, olyan régi shimanos, nem csattanósan kattanós. A fékkar is ergonómikus nekem, tektro patkoféket huzok velük, és mind felső, mind alsó fogásból jó fékerőt tudok velük kifejteni.
Milyen bringát néztél?
  • Kisherceg kedveli ezt