Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Agyváltók

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2484 hozzászólás a témában

#2481
nyilas

nyilas

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Még épül de hamarosan le fogom fotózni.
Személyleírása: ócsó városi strapa bicikli, régi Gepida Sirmium acélváz-villa állítható szögû stucni,
rugós üléscsõ 32-15 áttétel V-fékek(mert a kontrát kiszedettem így szabadonfutó) sárvédõk, csomagtartó lesz rajta. 1,75 slick gumik, rövidrevágott kormányszarvak hogy kiállva jobban lehessen húzni vele.

#2482
tbertalan2

tbertalan2

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Képed van róla?

#2483
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
van egy nexus 7-esem. nagyon kedvelem, mert a váltás szuper és birja az erõs tekerést is. a Tisza Maraton kisebbik távját ezzel nyomtam le.
kicsit nehezebb hajtani, mint egy láncváltóst, és a hangja nagyobb, de városba nagyon jó. én v-fékkel használom.
a vázba beszerelésnél kicsit kellett faragni a vázon (a cserélhetõ váltófülön), mert igazából vizszintes papucshoz találták ki , bár elvileg van már montiba való is.
ha nagyon sok pénzem lenne, vennék egy rohloffot...  ::)   8)


#2484
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Sachs agyváltóm vaolt a 3x7 es Quartz, ezt kimondottan terepre ajánlotta a gyártó de nekem rengeteg bajom volt vele, nem egyszer vált örökhajtóssá a bringa a kilincsmûvet leszorító rugó eltörése miatt, ami ugye nem túl kellemes élmény lefelé száguldva a hegyrõl.
Másról nincs sok tapasztalatom.

#2485
nyilas

nyilas

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Mostanában építek egy városi bicót, amiben egy hármas Nexus agyváltó lesz. Mindenféle agyváltós tapasztalatok érdekelnek. Nexus 3,4,7, Rolhoff, Sram stb... Pl: milyen a Nexus görgõs fékje? Az én Nexusomnak van kb.1/4-es holtjátéka tekerésnél lehet-e javítani?
  • _A kedveli ezt