Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás ruházat

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4195 hozzászólás a témában

#4001
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Igen...pl a Nalininek is van ilyen vékony windstopis fejrevalója...ezek simán bemennek a Sisak alá...és még a füled is védi...

#4002
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Hangosan gondolkodsz? :)


pontosan :D
lehet kapni boltban ilyen uszósapkaszerû termósatyit, az lenne az igazi, csak..$
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#4003
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Az szerintetek müködõ dolog lehet, ha a 661 kupakbukónak az S-es szivacsát M/L-re cserélem, hogy alá tudjak húzni egy sapit?
hm.. belegondolva miértne.. ?! :)


Hangosan gondolkodsz? :)
Egyébként én is hasonló dolgon gondolkodtam ma. Hogy kivegyem-e a szivacsokat a sisakból, és akkor a tépõzár nem engedi csúszkálni a thermosityakot, vagy az nem jó, mert akkor a sapka elmozdul a fejemen?

#4004
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Az szerintetek müködõ dolog lehet, ha a 661 kupakbukónak az S-es szivacsát M/L-re cserélem, hogy alá tudjak húzni egy sapit?
hm.. belegondolva miértne.. ?! :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#4005
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Azért arra érdemes vigyázni, hogy nagyon sok áruházláncban láttam már (külföldön is) jól hangzó márkanevekkel rendelkezõ, de silány anyagból készülõ ruházatot...mert ugye nem mindegy, hogy milyen a polar....micro,windstopperes,bipolar...vagy valami méterre kapható szutyi...meg a Gore Tex-nek nevezett cucc az-e...mert ugye az a Gore cég bejegyzett levédett védjegye...
Az persze más, ha Giro sisakot veszel leárazva.....

#4006
regent

regent

    vendég

  • fórumtag
  • 233 hozzászólás
Ja igen, csak ki kell fogni, mert különben azért minden drágább.

#4007
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Sikerült találnom egy cicagatyát, ráadásul le volt értékelve, mivel tavalyról maradt, és olyan kicsi volt, hogy senkinek sem kellett :)

Rám meg pont jó. Löffler a márkája, azaz hazai :) windstopperrel, thermo, 60 euro volt, 110 rööl leárazva.


Arrafelé vannak jó akciók.Én kint vettem a sisakomat Vössendorfban, az SCS-ben, nagyon jó áron. Meg kesztyût is. Itthon mindkettõ sokkal drágább lett volna, ráadásul a sisakot nem láttam magyar kereskedõnél (Alpina MTB Torro). A hasonló formájúak legalább 20%-kal drágábbak.

#4008
regent

regent

    vendég

  • fórumtag
  • 233 hozzászólás
Sikerült találnom egy cicagatyát, ráadásul le volt értékelve, mivel tavalyról maradt, és olyan kicsi volt, hogy senkinek sem kellett :)

Rám meg pont jó. Löffler a márkája, azaz hazai :) windstopperrel, thermo, 60 euro volt, 110 rööl leárazva.

#4009
regent

regent

    vendég

  • fórumtag
  • 233 hozzászólás

és nem suliba mit ajánlotok?magyarul tekerni, edzeni télen..


Hát cicanacit, mi mást? En is olyat keresek mostanság, de sajnos itt Bécsben aranyáron vannak, és ráadásul nekem kis méret kell ami alig van a boltokban, plusz errefelé már beindult a téli szezon, azaz a bringaboltok elpakolták a bringákat, és elööpakolták a síléceket :(
Lehet hogy lekéstem a hosszúgatyáról.

#4010
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
és nem suliba mit ajánlotok?magyarul tekerni, edzeni télen..

#4011
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Sípcsontvédõ meg suliba nem kell:D


hamár egyszer nyáron beleohadok, akkor télen legalább hibátlanul melegít.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#4012
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.338 hozzászólás
Ja, meg a bráner sem vírít olyan feltünõen...:)Sípcsontvédõ meg suliba nem kell:D

#4013
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
szerintem mármint cicanadrág (van egyáltalán olyan, hoyg rövid?
és a cicanadrág fölé felhúzol egy rövidnacit, hogy ne stirõlje mindenki a popód ;)

amúgy nálam cicanadrág+sípcsontvédõ+hosszúnadrág
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#4014
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
mármint rövid cicanadrás és rá egy mi?

#4015
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.338 hozzászólás
cicanadrág és rá egy rövidgatya, nálam bevált.Még a csajok is jönnek, hogy nem fázol?:D

#4016
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
a decathlonban már néztem, ott 12 a gatya...de köszönöm, majd megnézem..budaörsii vagyok, de az végülis vehetõ bpnek..

#4017
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
ha bp-i vagy,akkor a legjobb hely
http://www.hunyadisp...ista/ruhak.html
esetleg még a Decathlon,ha tényleg olyan olcsó,franc tudja :-/

#4018
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

na hát köszönöm a választ...igazából a suliba annyira nem vészes, mert oda mindig elkések mostanában (elalszom) szoval marad a buszozás reggel, azt hiszem...de délutánonként szoktam edzeni, 1 órát legalább....szóval cicanaci kéne, ha lehetne..

northwave - drága de nagyon jó kb 16-18
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#4019
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
na hát köszönöm a választ...igazából a suliba annyira nem vészes, mert oda mindig elkések mostanában (elalszom) szoval marad a buszozás reggel, azt hiszem...de délutánonként szoktam edzeni, 1 órát legalább....szóval cicanaci kéne, ha lehetne..

#4020
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
az a kérdés,h a cicanacit akarod-e vállalni,vagy inkább felveszed a rendes nadrágot és ráhúzol vmi bõvebb,végigzippárazható valamit?
esetleg a cicanaci me7 a rendes gatyó alá is,de akkor suliban baromi meleged lesz meg a hugyozás se lesz vmi 1szerû
az ár mindenképpen 10e fölött van a yobb minõségû dolgoknál...
nekem speciel Columbia nacim van,kinézetre mint 1 yobb minõségû susogós naci,szél és vízálló ill. lélegzõ,-10 fokig yó a cimke szerint,de sztem azt úgy értették,h 1magában,mert -15ben is volt már benne melegem ha alávettem 1 rendes gatyót is
tjah és 1szerû fel és levenni mert mindkét szár végig zippzárazható...odaérsz,leveszed,be a táskába és ennyi