Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Meghajtás (lánc, fogaskoszorú, hajtómű, monoblokk)

* * * * * 3 szavazat

• Lépj be és szólj hozzá
17552 hozzászólás a témában

thommey

thommey

bentlakó

• fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
annyiért lehet,hogy valami kisebb GLS szerû cég is elhozza, mert nagy cégeknek pofátlanul jó árakat adnak:D

Vole

Vole

bentlakó

• fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
32 -ert egesz bringat? Az erdekes lenne, mert elvileg a magyar postai szabvany kisebb mint a nemzetkozi, ezert komplett bringa nem fer bele egy csomagba. Aztan lehet hogy nem a postaval van szerzodesuk, es ezert tudnak ennyiert szallitani, de ketlem :)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

rob

rob

Eclipse Class Stardestroyer

• globális moderátor
  • 16.833 hozzászólás
hát azt hiszem a bike-mailorder.de vagy a roseversand 15 euróért hoz el bármit és 32-ért egy egész biciklit. az nem olyan sok..

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.

Maggi

Maggi

maximus

• fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Ugye nem az xt-re írtátok, hogy 130 Júróéé megrendelhetõ??
Ha igen akkor az nagyonjó ár, de külfõdrõl piszok drága lehet a szállítás.

magellanboy

Endroo

Endroo

bentlakó

• fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
jöhet a mehet

mbalazs

mbalazs

törzsvendég

• fórumtag
  • 349 hozzászólás
és hogy kell bekötni a bowdent mert nekem vagy laza vagy túl feszes és soha nem vált rendessen melyik pozícióba kell ja a hátsóváltóról van sz??????????????

Spalya

Spalya

törzsvendég

• fórumtag
  • 301 hozzászólás
mondjuk ennyire nem 1xü beloni egy elsöváltot! De reméljük a legjobbakat.

Dante

Dante

bentlakó

• fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
na jó, de akkor feltételezhetjük, hogy "üresben" kimondottan rosszul fog váltani? ???

mindenesetre megpróbálom, a zajosság nem nagyon érdekel, de ha hegymenetben túldobja, az azért már ciki...

lor

lor

phorumus maximus

• globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
igen ott is erre valo a ket kis csavar.
es elesbe kell probalni

Dante

Dante

bentlakó

• fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
neeee zárjuk le azért még...

engem az elsõ váltó is érdekelne, ott is erre való az a 2 csavar?

nem tudom, nektek volt-e olyan gondotok, hogy bár nyugalmi helyzetben (pl állványon tekerve) marha jól vált, de "erõltetve" folyton túldobja a kistányéron, rá egyenesen a középcsapágyházra - ezt hogyan lehet kivédeni? (xt váltó egyébként...)

sianis

sianis

törzsvendég

• fórumtag
  • 323 hozzászólás
NO COMMENT.....szerintem ezzel a téma le is van zárva ;D

Üdvözletem....

Ano

Ano

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
A 2 csavar arra szolgál, hogy beállítsad a végállásokat. Tehát a legkissebb és legnagyobb fogaskerékre, hogy még véletlenül se tudjál túlváltani rajtuk, tehát vagy a küllõk közé vagy pedig a vázhoz leessen a lánc.

Továbbá található 1 bowden állító csavar (legalábbis a jobbakon van ;) ) amivel a poziciót tudod pontosra beállítani az aktuális sebességre. Ilyen bowdenállító lehet a váltókarnál is. Egyik gyártó így csinálja, a másik úgy ... de lehet hogy mind2 megtalálható 1szerre ;D

Cybe

Cybe

újonc

• fórumtag
  • 4 hozzászólás
Üdv!
Régebben olvastam itt egy cikket (hátsó) váltó beállításáról, a rajta található két csavar segítségével, de most nem találom, és elfelejtettem, melyik csavar mit is csinál pontosan, és szükségem lenne rá. Ha vki segítene nekem azt megköszönném!
Minden jót!