Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Duál"park"?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
72 replies to this topic

#61
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Hát ez a XI. kerületi hely nagyon fasza duálhoz. Az a XII. kerületi focipálya pedig nagyon fasza triálhoz. Persze, ha a duáldolog komolyabb lesz, akkor ide is hordhatunk majd egy-két cuccot, de szerintem, jobb, ha inkább 1 jó triálpálya lesz. (Nyilván a focipályára nem fér fel a dirt  ;D )

#62
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 posts
Király a dolog csak az a kérdésem lenne,hogy nem-e lehetne a trial,dual pályát egymás közelébe épiteni?

#63
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Na felnyomok egy térképet, hogy hol is van a hely, hogy tudjátok. (Ugyanis aki nem itt lakik, az nehez találna rá - nekünk ez pont jó, mert legalább nem szúrja az emberek szemét.
Feltöltött kép
Szóval lehet, hogy mégsem kéne önkormányzatba menni (by 5A5A...)... NA majd meglátjuk. Még a héten lefényképezem a helyszínt, és tervezõasztalon pályát rajzolok  ;D

#64
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
ÉPÍTSÜNK CC pályát is  ;D . Jah, szóval víz, hát azt még nem tudom, de nyilván, dirtöt nem fogunk építeni... Szóval lehet, hgoy fogunk, de idõvel, és ahhoz már tényleg kell önkormis beleegyezés, meg pénz is, nem kevés (sok föld...)...

#65
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 posts
Örülök, hogy sikerült elindítanom a lavinát! A következõ az "országútis-park lesz?"

Nefeledjétek, hogy a földmunkákhoz víz kell! Gondolkodjatok el, hány olyan dirt -öt láttatok, amely közelében nincs semmi csap!?

#66
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Hja, hát kelleni fog pénz is... Hát majd lesz valami bankrablás  ;D , vagy nem tudom. Kezdetben nyilván tereprendezés lenne, vagyis földátcsoportosítás... Szóval sok munka a cucc, nem egy délután alatt kellene összeütni...
Csakhát a hely annyira teccik... Persze a legfontosabb szempont, hogy házunktól 5 percre van  ;D.

#67
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
Egy ilyen palyaval azert eleg sok dolog van, es azert nemi penz is kell hozza.
Gondoljatok meg, hogy tudjatok -e csinalni.


#68
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Yo!!!!!!  ;D
Szóljatok majd, hogy mi volt az önkormin!!!  ;D

#69
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Szóval, már most is vannak, ott természetes buckák, csak éppen fûvel be vannak nõve, így végül is kevés munkával, már lehetne valamit kihozni... De mindenestre kellene föld is, ha komolyabban elkezdjük...
Na majd egy-két haverommal valószínûleg benézek a polgármesterhez, meg csinálok egy tereptanulmányt.
Egyetlen bökkenõ még, hogy a terület alján szoktak lenni hajléktalanok, bár engem még nem zavartak, mikor arra tekertem.
Szóval a terület olyan cirka 40m széles, és  kb300m hosszú. Egyik oldalon a katonaság van, másikon pedig valami autószerelõ. Néhányan szoktak csak erre járni, akik így egyenesen lemennek a buszmegállóba. Szerintem õket nem zavarná...

#70
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
O K ! Akkor szólj, ha segítsek (-sünk) a pógámester bácsinál!!!  ;D ;D ;D Remélem menni fog!!!

#71
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Szóval, lehet, hogy bántaná egy-két ember szemét... Valószínû, hogy benézünk a polgármester bácsihoz, és megkérdezzük, hogy mi a véleménye róla  ;D . Szóval tényleg utánajárok, hogy lehet-e, meg mi...

#72
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
OK!!! Csináljuk!!!!!  ;D ;D ;D ;D Bár nemtom nem lenne-e jobb fenn a János hegyen (estére oda várom... ja ez más!)!!! Szóval az is közterület, de talán nem ordítanak velünk annyira! De ha szerinted ott jobb lenne, akkor Ok!!! Csináljuk!

Az elnne király, hogy hamegcsinálnánk mind a két pályát, akkor lenne a BMFT-nek egy DS és egy triál pályája is!!!  ;D ;D ;D ;D ;D

#73
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
HöHö a cím kicsit fölvágós (By 5A5A  ;)... Nos, nagyon megragadt ez a triálpark dolog (meg persze már régebben gondolkodom a dolgon), és gondoltam, hogy valahol Pesten kéne építeni valami duálpályát, na fogalmazzunk reálisan  ;D, szóval legalább egy-két ugratót, döntött kanyart összerakni valahol.
Nemrég megtaláltam a MEGFELELÕ helyet.
XI. kerület > Budaörsi útnál. Közvetlen az út mellett eldugott helyen. Közterület, de hát ez van. Tényleg, nagyon állat, jelenleg egy füves rét, amely szépen lejt lefele, sõt az elején van egy természetes domb, ami pont megfelelõ gyorsítónak.
Szóval ha lenne egy-két ember, akkor lehet, hogy összehozhatnánk valamit!  ;D