Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Duál"park"?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
72 replies to this topic

#21
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,228 posts
HÉVrõl lehet látni?

Pontosan mekkora/milyen ugratók vannak?

Beg

#22
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,754 posts
Figyi Maior/Begbie! A "pálya" egy kicsike beton, palánkos derbipálya(foci) mellett van. Leszállsz Aquvincumon, és tekersz a Kaszási megálló felé.     ( Út a sín mellett, híd egy patak felett, aluljáró a vonat alatt, földút, vonatsín, legbaloldalibb földút, mész, mész, aztán ha látod a focipályát, akkó nézz jobbra, és ott van a "PÁLYA"!!! ;D ;D ;D) Néha van ott két kiscsákó, egy szõke, olyan 10 körül, és egy másik. Azok mindig gányolják a pályát, úgyhogy ha ott vannak, szedjétek szét õket!!!


u.i.:szólj, mikor mész!


Stormbringer ;D

#23
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Hát igen, ez az amirõl nekem is, szóval fogalmam sincs...  ??? Csak a _HIVATALOS_ föld a lényeg, utána már megy minden, mint a karikacsapás. Vagy pedig, csak néhány ugrató építése a hegyre.  ;D

#24
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Storm:
Valamikor majd kinázünk Begbie kollágával!!! Ha minden jól megy!!! De még nem biztos!!!

Andix:
Meg kéne tudakolnio hogy hogy is van ez az önkományososdi!!! Szóval csak úgy berontunk az ajtón, vagy idõpontot kell kérni vagy pályázatot kell írni, esetel mit kell írásban beadni!!! OK ? ? ?

#25
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Stormbringer kéretik visszafogni magadat.  >:(

A Hely itten XI.ben van a Budaörsi mellett, 5 percre a Móricz körtértõl, 10 percre a Délitõl. Ha lenne engedély hoznánk akár földet is, meg csak tudnák szerezni munkagépet pár napra. Szóval nem tudom, hogy kéne ezt az önkormányzatnál levezetni, de amíg nincs hivatalos engedély, nem érmedemes munkát beleölni. Hameg már elkezdjük, akkor pedig legyen rendes cucc!.

#26
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,754 posts
Kössz Maior! Kinn voltál a kiállításon? Én kaptam GIZMO-tól egy Red Bull-t. Király!!! Mikor tucc jönni?


Stormbringer ;D

#27
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Enegem érdekel csak mia halálér ell ilyen rohadt nagy betûkkel írni ? ? ? ? ?  >:(

Szóval tõlem lehet ott is a pálya!!! Egyszr ki kéne kukkantani!!!

#28
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,754 posts
A HAVEROMMAL EL KEZDTÜNK ÉPÍTENI EGY PÁLYÁT A 3. KERÜLETBEN, KASZÁSDÛLÕN AZ AQUINCUMI HÉV ELÁGAZÁS UTÁNI RÉTEN. EDDIG 3 UGRATÓ, ÉS 1 ELSZART DÖNTÖTTKANYAR VAN A RÉT EGY KICSIT MÉLYEN VAN(2MÉTER), EZÉRT EGY KIS MAGASLATRÓL INDUL!!! AKIT ÉRDEKEL, ÍRJON!!!

#29
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Én az vagyok!!!  ;D

Mármint 18 éven felüli és hatásos megjelenésû!!! De a Temban vannak még ilyenek!!! Jorus, Cserkó, ....... Elég sokan!!!  ;D

Mikor mannyünk ? ? ?

#30
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Naaa embörök. Éledni.
Kellene az önkormányzatnál engedélyt szerezni egy XI. kerületi közterületre, és a többit már megoldanák. Csak egy-két hatásos megjelenésû 18 éven felülire volna szükség.   ;D

#31
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Szóval úgy kb óránként 1 ember jár. DE az a gép dolog nagyon megfogta a fülem  :o . Felõlem nyomhatunk a hegyre is valahova, jól eldugott helyre egy pályát... Szóval lehet gondolkodni, hogy hova....

#32
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
OK!!! Akkor tavasszal!!!  ;D

De szerintem kéne keresni valami más helyet!!!!  :(

Nagyon kélem, hogy ott a katonaság és valami ipari cucc között, ahol percenként több ember jár mint biciklis megengedné nekünk az önkormányzat, hogy fwltúrjuk az egészet!!!!  :-/

Amúgy én tudnék szerezni gépet kezelõstül !!!  ;D

Szóval kéne valami jó hely!!!! Pl olyasmi mint Versen!!! És akkora dombokhoz kell is agép.......

Szóval hol legyen ? ? ?  A veresi amúgy magánterület!!! Dehát kinek van annyi pénze, hogy itt BP-en teket vagyen.........

#33
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Na az ötlet nem halt meg, csak elnapoltam a rossz idõ miatt. Meg már úgyis vége a szezonnak. Szóval tavasszal újjáéled a topic.

#34
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 posts
Ok! De hívj ha csináljátok :D :D :DBár az az egy asztalos móka is jó nagy meló lesz!NA de se baj.Kéne csinálni terveket is.Ne legyen aztán késõbb nagy összevisszaság.Kéne egy konkrét terv amit szépen lassacskán meg lehet csinálni!!! :)

JODA

#35
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Pénteken  du 4 ótától Romániában leszek, viszont ha visszajöttünk, akkor gõzerõvel pályát építünk.
MINDENKI kezdjen el pályát gondolni a fejében.  (Ja azért fejrefordító ívet nem csinálunk...  ;D ).Nélkülem is ki lehet menni és gondolkozni.
Valszeg én tudok hozni 2 haveromat, az má3 3, ha jössz te is akkor 4, meg még jönnek remélhetõleg mások is. Szóval nem most, hanem jövõ hét végén, meg aztán õszi szünet, belendül a dolog.
Most a héten én sajnos nem érek nagyo rá dolgozni.

SZóval szerintem egy asztalos ugratóval indulunk, ott a lejtõ után jobbra lesz oldalt. Talán.

#36
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 posts
Andix

Írj ha kezdenéd a pályát!Csak kéne pár embör még a mûveletekhez :-/ Meg hát meg is kéne terveznyi!Ha ráérsz kimehetnénk a terepre azt kitalálni hogy legyen.Esetleg pár kollégát is kirendelni, több szem többet lát!!!
JODA

#37
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Na jönnek, a képek, nem nagyok, de így is sokáig tart, míg lejönnek  ;D.

Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

Létezik több kép, nagyobbak, de kezdetben ennyi is elég  ;D.
A fényképen annyira nem jön ki a táj, de azért szerintem jók lettek  ;D . Pl.: az a domb, ahonnan lejön az út, azért nagyobb a valóságban, mint amilyennek itt tûnik.

#38
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Szal most hétvégén nem építkeztünk, jövõ hét végén Romániában leszek, szóval azután kezdõdik az építés, DE tényleg! Akkor lesz valami õszi szünet a suliban, az alatt is fogunk építkezni. Majd mondani fogom mikor, és aztán lehet jönni segíteni  ;D ;D !

#39
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 posts
Andix!

MA megint arra jártam. A hely ideális de a csövik rendesen beköltöztek mellé.Remélem nem lesz gond belõle.A föld viszont k...a kemény, tele van kövekkel meg ilyenek.De nem baj :D :D De asszem egy két csákány nem ártana! ??? CSao Joda

#40
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
OK!!!
Meséljetek majd, hogy mien volt!!! Aztán majd a következõ építkezésnél ott a helyem!!!  ;D ;D ;D ;D