Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyugat Maraton Kupa

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
141 hozzászólás a témában

#21
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Eplényi képek:

https://www.facebook...42397612&type=1

 

Vegyétek, vigyétek :-)

Köszönjük szépen!



#22
paarv

paarv

    fórumtag

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás

Szegénnyel a végén mi lett? Tetszett ahogy automatikusan nyújtottátok a műanyag poharat eldobás helyett :)

Nem tudom, de igen nagy fájdalmai voltak. Valószínűleg ha emiatt korábban kiáll, akkor sem szólhat rá senki semmit, de így csillagos ötösre vizsgázott kitartásból. Ez a szép ebben a sportban. Erdőben nem szemetelünk (másholsem) és azt hiszem egy nagy köszönöm mehet oda az önkéntes frissítőknek, mert életmentő volt ott és akkor :) Te egyben vagy a perecelés után?



#23
tete007

tete007

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás

Eplényi képek:

https://www.facebook...42397612&type=1

 

Vegyétek, vigyétek :-)


  • paarv kedveli ezt

#24
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Üdv! Középtáv videobeszámoló.

 

Szegénnyel a végén mi lett? Tetszett ahogy automatikusan nyújtottátok a műanyag poharat eldobás helyett :)



#25
paarv

paarv

    fórumtag

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás

Üdv! Középtáv videobeszámoló.

 



#26
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás
Na en 50m el feljebb kerestwm a hibat lehet igy makim is volt! Nekem elkezdett kelepelni a gep es nem talaltam az okat aztan a feissitonel atneztem hog a gumi butyken atment egy 10cm is gally! Lattalak titwket szerelni! Bar en tovabb mentem de olyan suruen jottek hogy szinte a mezony legvegere birtam beallni es zarkozhattam fel ismet!

#27
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

A tegnapi (Eplény) rövid-rövidtáv beszámolóm:

 

 

Azért rövid mert van benne egy látványos defektelés/repülés  :P Ha rövidtávon indultál van esély hogy meg tudod magad nézni ahugy elsuhansz :)



#28
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Hat a versenykiirast nem kapkodjàk el

Június 6-án kezdődik, ráérnek még.



#29
utazoli

utazoli

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
Hat a versenykiirast nem kapkodjàk el

#30
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Kész a videó a 2. fordulóról is (Zirc). Kivételesen nyugodt a tempó a sártenger miatt :) Eplényről nem lesz mert még nem volt meg a kamera.



#31
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Kész a videó a  Balatonfűzfői versenyről ("Az év szerencsétlenkedése" :))



#32
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

A rövidnek egyébként sem unalmas sem pihenős része nem volt szerintem! Az első frissítőnél lehetett volna kicsit több ember!

 

De király verseny volt és jó hogy még októberben is lehet egy jót zúzni!

 

Így van, nagyon élveztem, nagyon jó volt a pálya (önmagamon is mulattam nagyot :lol: ).



#33
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

 

 

 

Sziasztok.

 

Pár kép a versenyről. 

https://picasaweb.go...014Balatonfuzfo

 

üdv

Kezso

 Köszönjük Kezsó!


Team Heavy Pedál Szeged

#34
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Háát nekem talán életem legjobb időeredménye lehetett volna mert 30 perc környékére még nem jöttem be sose az elsőhöz! De 2 kilivel a vége előtt sikerült eldefektelni, és se slime se hab nem fogta meg a 29-ről meg úgy éreztem alassabb lefejteni a gummert mint besétálni így az időm szar lett! De defektig a veerseny minden pillanatát élveztem!
Nekem a kijelöléssel nem volt gondom,  bár az összevissza színű nyilak furik voltak! Viszont azon elgondolkodtam hogy Litér mellé honnan került ennyi víz meg sár!?
A rövidnek egyébként sem unalmas sem pihenős része nem volt szerintem! Az első frissítőnél lehetett volna kicsit több ember!

 

De király verseny volt és jó hogy még októberben is lehet egy jót zúzni!



#35
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Idén röviden indultam (szerencsére :)), sokat javult a kijelölés, egyszer se tévedtem el. Idő tökéletes, sokan voltak, a hangulat nagyon jó volt, és a (fél) tál bolognese is jól esett pedig rögtön utána nem szoktam kívánni a kaját. Visszanéztem hogy mennyit szerencsétlenkedtem, az a három+ perc nélkül dobogóztam volna. Video lesz majd valamikor, lehet mulatni :)

 

Vas Péter és a fia komolyan nyomták tandemen, 3. lett a R-M2 kategóriában, azt mondta nem lett volna etikus U13-ba sorolni :)



#36
mephisoft

mephisoft

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 453 hozzászólás

Hatalmas köszönet a szervezőknek, nagyon jó buli volt!

 

Az olajozó nekem is nagyon jól jött. Jó lenne, ha minden versenyen lenne. A jelölés azért nem volt mindenütt tökéletes. Nekem szerencsém volt, nem tévedtem el, de csak azért, mert épp jöttek vissza az eltévedtek a "már-nem-észrevett" elágazásnál - ahol át kellett bújni a kibontott kerítésen. Ezen kívül is pár necces hely, ahol nem volt könnyű észrevenni a jelölést.

 

Bár volt pár nagyon-nagyon unalmas szakasz (középtáv), összességében azért tetszett a pálya.

 

***

 

Kezso, köszi a képeket, szuperek!



#37
kezso

kezso

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
  • LocationAjka

Sziasztok.

 

Pár kép a versenyről. 

https://picasaweb.go...014Balatonfuzfo

 

üdv

Kezso



#38
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

+ tök jó, változatos pálya, jó kis egynyomosok

+ olajozó ember az egyik frissítőnél

+ igényes póló

+ kaja

+ szurkolók kereplővel

- 2x eltévedtem; vagy én vagyok balfasz, vagy megint nem sikerült normálisan kijelölni a pályát

- mutogató emberek: légyszíves mondjátok meg nekik, hogy ne az utolsó pillanatban mutogassanak,

  mert kurvára idegesítő amikor nagy sebességgel érkezem, és nem tudom, hogy merre van az arra,

  nyugodtan lopjátok el a szántódiak piros zászlós ötletét - nagyon bejött. Ja, és légyszíves vegyetek

  nekik jövőre új láthatósági mellényt, mert napszítta rongyaikban elég jól beleolvadtak a tájba.

 

Köszönet a versenyért, nagyon jól éreztem magam.


  • julien72 kedveli ezt

#39
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás

Fuvart keresek Budapestről.

 

1 fő+bringa

 

30-480-0653



#40
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

A Balatonfűzfői futamot eltolták? Vasárnapra volt bejegyezve de most látom a honlapon jövő hétvége szerepel (2014-10-12).

Már vagy 2 hete küldtek emilt. Tavaly is ezt csinálták.

Számomra nehéz pálya volt. Most nekimegyünk a hosszúnak, jó kis szezonzárás lesz.