Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

II. Kondenzgyík Maraton | Miskolc | 2013. június 9.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
45 hozzászólás a témában

#21
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
És még szabotálták is a versenyt!A hosszú,lapos emelkedõn nyomtam a 2. körömet,és keresztbe rakott fákat kellett elhúznom 2-3 helyen is,meg egy nagy kõ is le volt görgetve balról az útra 1 helyen.1 fatörzs/vastagabb ág volt csak az 1. körben keresztbe az úton.Pálya ramaty volt tényleg,de ez van!
Magellan-os

#22
Hunya

Hunya

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás
Én pedig soha nem adom fel, mert a remény hal meg utoljára! :)
...és remélem, hogy jövõre a tavalyi idõeredményem végre sikerül majd megdöntenem! :D

#23
Hunya

Hunya

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Én szóltam... :)

mod:
A kapi.hei picasa galéria képeit ki csinálta, lehet-e tudni?


Nekeeeem??? ...ugyan nem! :D

#24
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Iszonyat dagonya volt!
A szpíker (de utálom ezt a kifejezést) azt harsogta, hogy a "pálya állapota kiváló!!!", és én a sárgumikat a kocsiban hagytam. Majd a pálya 2/3-án toltam a gépet, még lefelé is. Ezt hívják úgy, hogy szopás. De nagy!

Én szóltam... :)

mod:
A kapi.hei picasa galéria képeit ki csinálta, lehet-e tudni?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#25
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás

Iszonyat dagonya volt!
A szpíker (de utálom ezt a kifejezést) azt harsogta, hogy a "pálya állapota kiváló!!!", és én a sárgumikat a kocsiban hagytam. Majd a pálya 2/3-án toltam a gépet, még lefelé is. Ezt hívják úgy, hogy szopás. De nagy!



Hát sajnos nem csalódtam a versenyszervezõi nyilatkozatokban. Értem én hogy ha kimondják hogy ez iszonyat, akkor harmad annyian mennek el.
De megkímélik a másik 2/3-ot a csalódástól. És talán nõnek valamit a versenyzõk szemében.

Én személy szerint jövõre szárazság idején sem feltétlenül fogok elmenni.

#26
Hunya

Hunya

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Háááát, ha ez a szokásos versenyszervezõ nyelven íródott akkor magyarra lefordítva azt jelenti:

"iszonyat dagonya lesz" :)


Iszonyat dagonya volt!
A szpíker (de utálom ezt a kifejezést) azt harsogta, hogy a "pálya állapota kiváló!!!", és én a sárgumikat a kocsiban hagytam. Majd a pálya 2/3-án toltam a gépet, még lefelé is. Ezt hívják úgy, hogy szopás. De nagy!

#27
Alex007

Alex007

    vendég

  • fórumtag
  • 114 hozzászólás
szakadt ott is az esõ? csurom sár minden?

#28
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás

Facebookon közöltek szerint:

Csütörtöki infó:
"Kemény de jó palya lesz a hétvégén!
Ma bejártam a palyát! Harcos verseny lesz! A föld már több vizet nem tud benyelni, így csak javulhat vasárnapig a minõsége!
Az elsõ pár kilóméter teljesen rendben van. A 3-4 km- tõl kezd el csúszni a talaj ami az elsõ frissítõig ki is tart váltakozó minõségben! A frissítõ utáni bitumenes szakasz megfelelõ a kerekek kitisztulására. Innentõl már nem csúszik, nem ragad lehet kûldeni! Az Andókúti lefelénél kell nagyobb óvatosság, de összességében a pálya teljesíthetõ! Vasárnapig remélem még szárad és a célban 30 fok hõségben jól fog esni egy pofa sör!
Találkozunk a rajtnál ! NB"

És egy 8 órája feltett infó:
"Elkészült a versenyközpont, a pálya szinte kész!
A mai nap nem esett az esõ!
Sokat szikkadt, de még ne tegyétek ki a sárgumikat!
A fénykép már szûrkületben készült! Holnap futás, du pályabejárás, vasárnap találkozunk!"



Háááát, ha ez a szokásos versenyszervezõ nyelven íródott akkor magyarra lefordítva azt jelenti:

"iszonyat dagonya lesz" :)

#29
becsap

becsap

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás

Valaki járt mostanában a pályán? Milyenek a viszonyok?


Facebookon közöltek szerint:

Csütörtöki infó:
"Kemény de jó palya lesz a hétvégén!
Ma bejártam a palyát! Harcos verseny lesz! A föld már több vizet nem tud benyelni, így csak javulhat vasárnapig a minõsége!
Az elsõ pár kilóméter teljesen rendben van. A 3-4 km- tõl kezd el csúszni a talaj ami az elsõ frissítõig ki is tart váltakozó minõségben! A frissítõ utáni bitumenes szakasz megfelelõ a kerekek kitisztulására. Innentõl már nem csúszik, nem ragad lehet kûldeni! Az Andókúti lefelénél kell nagyobb óvatosság, de összességében a pálya teljesíthetõ! Vasárnapig remélem még szárad és a célban 30 fok hõségben jól fog esni egy pofa sör!
Találkozunk a rajtnál ! NB"

És egy 8 órája feltett infó:
"Elkészült a versenyközpont, a pálya szinte kész!
A mai nap nem esett az esõ!
Sokat szikkadt, de még ne tegyétek ki a sárgumikat!
A fénykép már szûrkületben készült! Holnap futás, du pályabejárás, vasárnap találkozunk!"

#30
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Valaki járt mostanában a pályán? Milyenek a viszonyok?

#31
silboy

silboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Köszi,sikerült,Locus progival a telefonomra is feltettem,így könnyen követhetõ.Csütörtökön el is mentem bejárni,Andó kútig jutottam.Elindúltam Varbó felé,de akkora volt a dagonya,hogy visszafordultam.A kissé kopottas WTB Weirwolf gumijaim teljesen eltömõdtek,helyben forogot a hátsó kerekem.

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Az útvonalat letöltheted pl. innen.
Ha teszel fel mapsouce-t, turistautak.hu térképpel, láthatod a jelzett utakat is.



#32
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Szeretnék egy pályabejárást csinálni,de még sosem jártam ezen az útvonalon.Nem lenne valakinek egy olyan térképe amin rajta van az útvonal a környezõ túrista utakkal együtt?

Az útvonalat letöltheted pl. innen.
Ha teszel fel mapsouce-t, turistautak.hu térképpel, láthatod a jelzett utakat is.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#33
silboy

silboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Szeretnék egy pályabejárást csinálni,de még sosem jártam ezen az útvonalon.Nem lenne valakinek egy olyan térképe amin rajta van az útvonal a környezõ túrista utakkal együtt?


#34
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Ennyi hó meg hideg után megérdemelnénk már a száraz versenyeket :)


Én megelégednék annyival, hogy nincs hideg.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#35
becsap

becsap

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás

II. Kondenzgyík Maraton Miskolc - 2013. június 09. Az ELÕNEVEZÉS elindult!
Remélem az idén száraz pályán gurulhatunk.


Regsztrálva :)

Ennyi hó meg hideg után megérdemelnénk már a száraz versenyeket :)

#36
oroberto

oroberto

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
II. Kondenzgyík Maraton Miskolc - 2013. június 09. Az ELÕNEVEZÉS elindult!
Remélem az idén száraz pályán gurulhatunk.
Let's roll!

#37
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Frankó rendezvény volt!A pálya nekem nagyon tetszett,jó volt ez így sarasan is,bár jobban elfáradtam nyakra és csuklyás izomra,mintha száraz lett volna.Így is elég meleg,párás volt a levegõ. 2. körben a varbó fölötti dombokon tûzõ napsütés,a 3.-ban ugyanitt az esõ miatt fénylett a talaj,csúszóssá vált. Folyamatosan figyelni kellett,próbáltam a kevésbé ragadós,elkaparós nyomokon menni és a köveken,gyökereken is csúszott rendesen a külsõm.De már a 2. és 3. kör élvezetes volt,csak a kondit kellett beosztani.A 2.frissítõ elõtt,a varbói dombokról lefelé volt egy kis letörés kanyarral kombinálva,ez mindig mosolyt csalt az arcomra,kicsit lehetett csavarni a gépet és úgy nyomra tenni leérkezéskor.3. kör vége felé találkoztam csak versenyzõkkel,elnéptelenedett a pálya.De elismerés mindenkinek,akár 1,akár több kört ment!
Szervezés,pályakijelölés kiváló,frissítés is,a célban is jó volt a lecsó,azt ettem.Nyammm!És mindezt még a helyszínen nevezve is 4e.forintból!!!
Jövõre is legalább ilyen jó rendezvényt!!!Köszönet a szervezõknek!
Magellan-os

#38
deed6

deed6

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Tényleg jó kis verseny volt, a sár meg csak izgalmasabbá tette! :D
Mi váltóban voltunk és mire én a pályára kerültem már egy bringással sem találkoztam sõt a 2. frissítõpont már össze volt pakolva XD
A szervezés jó volt meg az útvonal is már csak a bringamosók mennyiségén lehetett volna változtatni :P

Jók a képek is bár a teljes eredményhirdetésrõl még nem találtam pedig voltak fotósok bõven! :D

#39
oroberto

oroberto

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
A versenyen készült képek itt találhatóak: Kondenzgyík Maraton Miskolc | Facebook
Let's roll!

#40
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Tényleg nagyon jó kis verseny volt,rendezés pályakijelölés biztositás teljesen rendbe volt,a pálya igen gyors lett volna száraz idöben az tutti,az esõ tett róla hogy kemény legyen,tolós résszekkel,igazából a 2.-3.kör volt nehéz mivel teljesen szét volt járva a pálya nagyon figyelni kellett a lefelékben is, de ez nekem igy is tettszett.Remélem jövõre is megrendezésre kerül majd ez a verseny.