Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

II. Kondenzgyík Maraton | Miskolc | 2013. június 9.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
45 hozzászólás a témában

#41
oroberto

oroberto

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Miskolc közelében lehet, hogy ez megszokott.
Jobbra néztem és egy tucat rendõr ült a sátor alatt.
Wtf? :)
Let's roll!

#42
RSzabi

RSzabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 565 hozzászólás

Még valami.
Az eddigi versenyeim közül az egyik legbiztonságosabb volt. Ennyi rendõr talán az összese versenyemen együttesen nem volt. Igaz fiatalok voltak de azért rendõrök. Nem is történt semmi affér.


Hát még a rendõrnõk, húúúúbazz... :D

#43
Galcsik1979

Galcsik1979

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás
Még valami.
Az eddigi versenyeim közül az egyik legbiztonságosabb volt. Ennyi rendõr talán az összese versenyemen együttesen nem volt. Igaz fiatalok voltak de azért rendõrök. Nem is történt semmi affér.

"Minél Elõbb Maradsz Le - Annál Több Idõd Marad a Felzárkózásra. Én mindig a maximumot hozom ki magamból, a többi csak a szurkolókon múlik."

http://www.salgotarjanihke.hu


#44
Galcsik1979

Galcsik1979

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás
Eredmények:
http://www.tempospor...gyikmaraton.pdf

I. Kondenzgyík Maraton Miskolc

Most hétvégén került megrendezésre Miskolc határában a (Majális park) az I. Kondenzgyík Maraton.
Egyesületünkbõl több távon és kategóriában terveztük a részvételt de végül egy kis csapat indult.

Pályáról:

A pálya nyomvonala szinte minden résznél széles 3-5 méter volt és nagyon jól megtervezett, száraz idõben a felfelék is mindenhol kiválóan tekerhetõek lettek volna még a hobbi kategóriájú versenyzõk számára is. A körönkénti 650 m szint egyenletesen volt eloszlatva a pályán.
Azonban a talaj az elõzõ éjszakai folyamatos esõzés miatt teljesen átázott. Az erdei részek több helyen szinte tekerhetetlenné vált. Kisebb emelkedõket még tolva is nehézkesen lehetett leküzdeni.

Ennek ellenére mégis élvezetes kis verseny volt. A lefelék izgalmasak voltak, az elsõ körben már kialakultak az erõviszonyok és látszott, hogy a családias kis induló csapat komolyan veszi a versenyzést, mind az egyesület, mind pedig a teljes mezõny részérõl. A második körre a pálya állapota nem sokat változott, idõnként szemerkélt az esõ. A nyomvonal erdei részének ez nem igen jelentett változást (ragadt a sár de rendesen), de a mezõre kiérve a füves rész igen csak csúszkált. A hosszú távosok 3. köre itt-ott szinte jégpályaként viselkedett.
A frissítõ állomások száma és szolgáltatásai korrektek voltak. Talán az elsõ frissítési pont nem is volt szükséges szerintem.
Az indulók kaptak egy jó pályát, egy kis sarat és esõt, na meg finom gulyást ami nagyon jól esett.
Két apró dolog ami nem vesz el az élménybõl de mégis ki kívánkozik belõlem. Nos a mosakodási lehetõség kicsit táborinak lett kigondolva- és úgy is lett kiépítve - egy kút két slag és egy nagy hordó hideg víz. Friss lettem a befutó után az tuti. A másik 1 mezõny- 1 pálya- 1 bringamosó, Ez valahogy nem lett jó kigondolva mert bizony kellett sorban állni.
De igazából belefért, legalább jobban megismertük egymást.
Mi jövõre is ott leszünk - jó lenne száraz pályán is menni egyet.


Borsodnádasdon az XCO-s különítménynek pedig külön gratulálok a kitartásukért és a szép eredményekért.

"Minél Elõbb Maradsz Le - Annál Több Idõd Marad a Felzárkózásra. Én mindig a maximumot hozom ki magamból, a többi csak a szurkolókon múlik."

http://www.salgotarjanihke.hu


#45
oroberto

oroberto

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Jelen voltam én is, nem gondoltam volna, hogy ekkora sarazás lesz. Respect aki végignyomta a 3 kört, pályajelölés nagyon jól sikerült! Volt a pályán egy trükkös vasúti sín is :). Én is remélem, hogy jövõre szárazon is kipróbálhatom. A pályán több fotós is volt, viszont a képek nem tudom hova lesznek feltéve.
Let's roll!

#46
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
www.miskolcmaraton.hu Nem találtam ilyen témát ezért nyitottam. Szóval vasárnap egy elég jó kis versenyen vehettem részt. Körpályás verseny volt, egy kör 28 km, három távval. Egy kör, két kör és három kör. Sajnos a szombat éjszaka lezúduló esõ megtette a hatását, jó kis dagony kerekedett a versenybõl. :)
Voltak kis hiányosságok, mint pl a bringamosó.....ez állandó probléma mindenhol....
A pálya tényleg kemény, remélem jövõre száraz terepviszonyok közt is kipróbálható. :)
Valaki esetleg készített képeket?
" A Cube el van vetve! "