Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cikkek a weboldalon - észrevételek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
154 hozzászólás a témában

#61
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Kedves BIkemag írómesterek,

 

Szeptember 22.-én mtb maraton WC volt svájban... éééés egy rövidke hír sem lett belőle... Mondjuk a Velo-n sem...

 

De azért ez kááááár:

Amúgy Pauline Ferrand-Prevot (Canyon Lux-al)   és Hector Leon Paez (Giant Anthem-el)nyert ha valakit érdekel...

 

A másik meg, hogy most zajlik az Epic Israel. Ez sem ért meg egy sort sem nektek...

 

Ha jól látom Barbara a Buzsáki Virággal együtt versenyez. Mondjuk így lehet nem fognak nyerni... Tavaly nagyon profin összejött a Ghost-os csapatuk!

 

 

Üdv: egy olvasó

Buzsáki Virág - Schmidel Regina



#62
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás

Kedves BIkemag írómesterek,

 

Szeptember 22.-én mtb maraton WC volt svájban... éééés egy rövidke hír sem lett belőle... Mondjuk a Velo-n sem...

 

De azért ez kááááár:

Amúgy Pauline Ferrand-Prevot (Canyon Lux-al)   és Hector Leon Paez (Giant Anthem-el)nyert ha valakit érdekel...

 

A másik meg, hogy most zajlik az Epic Israel. Ez sem ért meg egy sort sem nektek...

 

Ha jól látom Barbara a Buzsáki Virággal együtt versenyez. Mondjuk így lehet nem fognak nyerni... Tavaly nagyon profin összejött a Ghost-os csapatuk!

 

 

Üdv: egy olvasó



#63
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás

Sziasztok,

 

Gunn-Rita tekerés szerintem nagy élmény volt! A cikkben leírtak teljesen jól fedik a valóságot. :- )

 

Azon pöttyet csodálkoztam, hogy miért most,  5 hónappal később kerül a honlapra de hát biztos van valami oka.

 

Ja és amúgy videók is készültek:

https://www.youtube....h?v=g-91JjASc0g

 

 

Üdv!



#64
embé

embé

    fórumtag

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás

Sajnos annak ellenére, hogy kiemelt hír volt nálunk is, hogy bárki jöhet bringázni, nagyon kevesen voltak. Már csak egy szűk réteget érdekel a monti és az ahhoz kapcsolódó dolgok. A mai fiatal bringások azt sem tudják ki Gunn-Rita.


Hétköznap volt, 4-től. Az vidékről szabi nélkül nem olyan egyszerű ám. Nyilván a tesztnap miatt máskor nem lehetett, de sokan szerintem ezért sem tudtak menni.

#65
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Nem bántásból és biztosan nagyon sokan voltak a hölgy körül, de ebből a lehetőségből többet is ki lehetett (kellett) volna hozni:

http://bikemag.hu/ma...val-bringaztunk

Nem dolgozni mentem, hanem csak együtt bringázni. Annyi, hogy vittem egy fényképezőgépet.
Sajnos annak ellenére, hogy kiemelt hír volt nálunk is, hogy bárki jöhet bringázni, nagyon kevesen voltak. Már csak egy szűk réteget érdekel a monti és az ahhoz kapcsolódó dolgok. A mai fiatal bringások azt sem tudják ki Gunn-Rita.


  • Kisherceg és zscs kedveli ezt


A sebesség mindent megold.

 


#66
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.867 hozzászólás

Nem bántásból és biztosan nagyon sokan voltak a hölgy körül, de ebből a lehetőségből többet is ki lehetett (kellett) volna hozni:

http://bikemag.hu/ma...val-bringaztunk

 

 


  • szak kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#67
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Emberek, Vas Kata Blanka fotó a Pinkbike-on, bódottá!

https://www.pinkbike...hamps-2019.html


  • Rabbit kedveli ezt

#68
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
OMG, csak mobilon néztem a képeket, azt hittem valmi menő csapatmez, de nem!!! Végre nem az az ótvar hímzéses szar.

Óriási eredmény! Valter Attila...
Tényleg fantasztikus, lehet hogy egyszerre 2 magyar lesz a world tour-ban? Az már csak hab a tortán, hogy úgy tűnik lecserélték a válogatott mezt. Végre, a régi egy vizuális merénylet volt.


  • dzsonhee kedveli ezt

#69
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Óriási eredmény! Valter Attila...

Tényleg fantasztikus, lehet hogy egyszerre 2 magyar lesz a world tour-ban? Az már csak hab a tortán, hogy úgy tűnik lecserélték a válogatott mezt. Végre, a régi egy vizuális merénylet volt.

Igen, elég nagy esély van rá szerintem is. És a mezben is maximálisan egyetértek. :)



A sebesség mindent megold.

 


#70
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Óriási eredmény! Valter Attila...

Tényleg fantasztikus, lehet hogy egyszerre 2 magyar lesz a world tour-ban? Az már csak hab a tortán, hogy úgy tűnik lecserélték a válogatott mezt. Végre, a régi egy vizuális merénylet volt.



#71
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Nagyon örültem az xco vk beszámolónak, köszönöm!



#72
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Igen, tavaly írta őket, de idén már nem tudta vállalni.

Értem, köszönöm a választ!



#73
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Régebben egy ifjú hölgy írta a háromhetesek beszámolóit, ő hova tűnt? Úgy tudtam nem bringás, csak rákattant ezekre a versenyekre.

Igen, tavaly írta őket, de idén már nem tudta vállalni.



A sebesség mindent megold.

 


#74
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Régebben egy ifjú hölgy írta a háromhetesek beszámolóit, ő hova tűnt? Úgy tudtam nem bringás, csak rákattant ezekre a versenyekre.



#75
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

@MJani:

 

jó kis cikk lett, az előzménnyel együtt egészen informatív, a bringa is tetszik. :) Egy dolgot hiányolok, bár lehet, csak én vagyok műveletlen: ezzel a két karral mit lehet bűvölni a villán?

 

cannondale_f-si-22.jpg

A csillapítást lehet állítani az egyikkel, zárni a másikkal.


  • Kisherceg kedveli ezt

#76
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.867 hozzászólás

@MJani:

 

jó kis cikk lett, az előzménnyel együtt egészen informatív, a bringa is tetszik. :) Egy dolgot hiányolok, bár lehet, csak én vagyok műveletlen: ezzel a két karral mit lehet bűvölni a villán?

 

cannondale_f-si-22.jpg


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#77
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest

Jani! 
 
Hogy lehet az, hogy a velo minden lényeges hírt előbb hoz mint Ti? 
 ...


Évek óta haldoklásszaga van a dolognak. Vagy egy tisztességes befektetőt kell keresni, aki megfizet egy stábot, vagy bezárni és eladni amit lehet. Ha valakinek kell a Bikemag brand, akkor megvehetné, talán mindenki jobban járna.
Persze lehet alibizni, hogy írunk ezt-azt, meg gondolom valami fizetés mégis van, szóval nehéz elengedni, de mi, ex MBAH és Bikemag olvasók már elengedtük, nem lenne kár érte.
Sorry.

#78
Mars

Mars

    vendég

  • fórumtag
  • 519 hozzászólás

Jani! 

 

Hogy lehet az, hogy a velo minden lényeges hírt előbb hoz mint Ti? 

 

Nem hiszem, hogy nem számít, hogy Peák Barna hol folytatja, vagy hogy mi lett a TT OB eredménye. Előbbi jóval később, utóbbi még most sem olvasható. 

 

Nem az a dolgotok, nem ezért kaptok fizetést, hogy elmenjetek az OB-ra, és onnan "tudósítsatok"?? Pár kép, rendes versenybeszámoló, miért nem lehet ilyeneket olvasni? Ez is csak kis hazánkban van így... 

Azt ne mond, hogy ez is a versenyszervezőn múlik, mert Ti vagytok a média, nem hiszem, hogy az indexet kérik, hogy menjenek mindenhová, hanem mennek, mert ezért fizetik Őket. És gondolom Titeket is, legalábbis csak nem ingyen dolgoztok.... 



#79
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Jani, az az (X) azt jelenti, reklám? Nahát, nem is tudtam, köszi, már megérte felkelni. :)

 

Azért egy ilyen alig észrevehető jelzés helyett ki lehetne írni az elejére, hogy reklám.... Sok időm mondjuk nem ment el vele, csak beleolvastam a "cikkbe", de akkor is az olvasó átb@szása valahol az ilyen, az idejének rablása. Nem is értem, miért blamálja magát valaki "szerzőként" ilyesmivel. De mindegy, ebből is tanultam.

Igen, azt jelenteni.

Jogos, amit írsz, meg kell oldani az ilyet másképpen.



A sebesség mindent megold.

 


#80
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.867 hozzászólás

Ott az X az alján :)

 

Jani, az az (X) azt jelenti, reklám? Nahát, nem is tudtam, köszi, már megérte felkelni. :)

 

Azért egy ilyen alig észrevehető jelzés helyett ki lehetne írni az elejére, hogy reklám.... Sok időm mondjuk nem ment el vele, csak beleolvastam a "cikkbe", de akkor is az olvasó átb@szása valahol az ilyen, az idejének rablása. Nem is értem, miért blamálja magát valaki "szerzőként" ilyesmivel. De mindegy, ebből is tanultam.


Kisherceg módosította - 2019. május 17. - 08:56

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"