Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Váz építés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
391 hozzászólás a témában

#141
vendég__*

vendég__*
  • vendég
miért lenne baromság? motoroknál már létezik hasonló.

#142
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
öcsém ahelyett hogy f@szságokat találsz ki miért nem bringázol?


ekkora baromságot

#143
henger

henger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 576 hozzászólás
Kitaláltam egy új hülyeséget: egyoldali hátsó felfüggesztés.
Mereven, ne gondoljatok telóra!
Érdemes vele foglalkoznom? Kész terveim vannak.

#144
vendég__*

vendég__*
  • vendég
persze, Jus ride n fun!, de ettöl még engem zavar, hogy mindenkinek marzöcsije van. bocs, de így van. örülök, hogy téged nem, egy olyan z1et minta tied elfogadnék, persze egy dj t is csak azt eladnám ;) nade mind1, ezek az okok nem mindig a legfontosabbak, de a mrzo amugy is drága. viszont egy egyedi teló jol néz ki, még ha nem is ;D csak kdrága ... :(

#145
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
en a helyedben nem azt neznem, hogy a fogason kinek mije van hanem azt, hogy ha elmegyek brinyozni a haverokkal akkor jol erezzem magam!
meg lehet vkinek jobb cumoja az enyemnel!
(nem nehez) akkor is lesz.rom! azetr amim van en meloztam meg enyem.
es nem tud felizgatni, hoyg mivan...

#146
vendég__*

vendég__*
  • vendég
rás: tom, De nézzük: dj 3 90+Fa azér nem olcsó.
ezt most nem OFFnak, de én akkor is vmi másra vágyom. lényegében egy sima, de nem tömegtelóval is megelégednék. én is majdnem polarxet vettem, de haro lett belõle, nem jobb, de kevesebb van belõle a fogason. telóm még nuku, de abbol is vmi hasonlót szeretnék. ez a karbon szimpla USDs egy kicsit elrugaszkodott volt, az tény ;D de izé, minden lehetõséget meg kell ragadni ;D ;)

#147
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
tudod mért van olyan sok triumvirátus? mert olcsó és jó..
ha valami extrát akarsz, pláne kézzel készültet akkor tuti hogy mélyebben kel la zsebedbe nyúlnod :-X

#148
vendég__*

vendég__*
  • vendég
hát sok pénzem az nincs, de kéne vmi teló, ami nem roksox, nem marzo és miegymás. jó telók az említettek, csak éppen zavar, hogy a fogsan "polarx+hussefelt+dirtjumper" triumvirátus van mindenhol. nyilván jó cuccok, csak sok van belõlük. mennyi az a sok? karácsony után beszélhetünk ;D amugy egy sima szimplavállast mennyiért vállalnál be? engem az is érdekel

#149
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
Hááát nem tudom igazán... Az a baj, hogy azt tesztelni is kellene, szóval magamnak akartam egyet csinálni, de arra sincs idõm :((( Szóval az elsõ példány nem biztos, hogy jó lenne. De ha ráérsz és van egy csomó felesleges pénzed akkor belevághatunk :))) De azért nem is foglalkoztam vele mert hiába lenne ultramerev a kutya sem venné meg olyan drága lenne...

#150
vendég__*

vendég__*
  • vendég
egy szimplavállas USds villát mennyiért válalnád be? mondjuk olyat mint ami a pazzaznak van, kb 100-130 mm körül, nyílt olajfürcsivel. bár az USD nem fontos, csak ínyencség ;D USD és USD nélkül mennyi lenne?

#151
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
Villa hamarosan...

#152
henger

henger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 576 hozzászólás

Na nézzük csak:
Karbon triál: 100e Ft
XC merev: 110e Ft (csak mert ebbe kell üléscsõ a triálba meg nem :)) )
OÚ: ugyanennyi
Ezekben benne van a spéci integrált kormánycsapágyam is.


Kösz az infókat. Outi váz 100 ropi? Hmmm... meggondolandó. Esetleg készítesz villát is?

XC már van ;D

#153
vendég__*

vendég__*
  • vendég
egész aranyos kis dolgok ezek. a rockringen gondolkodom, mert rágja a gatyóm a lánc. jah, persze, elõbb lánc kéne :-\

#154
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
"két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség...
de az elsõben nem vagyok biztos"
Albert Einstein

#155
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
hidd el az emeberek annyira birkak, hoyg nem tudjak megnezni az adatlapot!!!
ez tapasztalatbol mondom.
amikor ram kuldi a privit, hoyg mi az imelem!
aaaahhhhh

#156
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
szerintem a privi mindent megold ;)

#157
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
Egyszer kaptam már ezért... de akit érdekel az megnézi az adatlapomat...

#158
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Gergely Gábor: Szerintem ez nem számít reklámnak.

#159
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
Nézd meg a weboldalamat! Nem írom ide a címét mert ez egy reklámmentes fórum vagy mi :)) DE szerintem meg fogod találni...
Nos DH vázat MÉG nem építettem mert elsõsorban a trilvázat keresik. De bármit lehet. Hozzáteszem gyorsan mielõtt megkérdezed. A hátsó rugózás olyan felépíésû lehet amilyet akarsz... Nekem mindegy mit készítek. Most készül egy egyforgáspontos XC váz, az pl olyan lesz mint az MBAH egyik régi poszterén lévõ karbon Haro prototípus, mert a srácnak az tetszik :)


#160
vendég__*

vendég__*
  • vendég
karbon déhá? ;D mennyibe kerül? azért kiváncsi vagyok hogy néznek ki ezek az egyedi vázak..