Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Trial

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
684 hozzászólás a témában

#41
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Lord: Pedig rajta van pár képeden!!! Szexi cicanaci van rajta és digifényképezõvel nyomatja.

#42
TrialTom

TrialTom

    vendég

  • fórumtag
  • 236 hozzászólás
Hali!
Biztos király volt a verseny, mindegy még lesz idén egy pár!
Csak legyen mostmár teljesen kész a bicóm, most vettem egy FSA ultimax középcsapit meg egy 98-as LX hajtómûvet ja és nemhagynám ki a felnit 4cm-res kifurkált fekete ULTRABRUTÁL! :o :o :o, használ valaki ilyen felnit már csak egy agy kéne meg egy rockring!

Tudna valaki ötletet hogy milyen akadályt csináljunk?
Most szereztunk egy pár cuccot amiból lehetne.


#43
HG

HG

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Nemigaz!!!!
Bárcsak én is ott lehettem volna... :( :(

#44
Peppencs

Peppencs

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Ha valamelyikõtöket érdekelnék tuti cuccok/vagy ismerõst/:
        -aranyszínû RooX Torque Bar,735mm széles,
         7075-ös alu alapanyag,4mm-es  
         falvastagság végig.Bolti ára 11felett picivel,
         én 9-ért adnám/másfél hónapos/
         ÉLETTARTAM GARANCIA!i!i!
        -Ritchey Pro stücni,idei,négycsavaros a
         kormánynál,fekete,6-fok/100mm,dobozzal,
         ez 20 napos.Bolti ára 10felé van,ezt 8-ért  
         adnám,vagy elcserélném 17-fok/110mm-
         esre,úgyanilyen Syncros is érdekel.
Vegyétek,vigyétek!Hívjatok,úgy egyszerûbb!
Peti 20/4800132

#45
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Én sem láttam Atomot, csak a gépét, bár ez nem jelent semmit... Feltettem a versenyrõl jópár képet a http://www.extra.hu/BikeTrials -ra, nekem már mûködik is, akinek nem, keep on trying! Elnézést kérek a nappal szembeni sötétebb fotókért:)

#46
toblerone

toblerone

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok!

Szerintem is jó volt a hétvégi verseny, jók voltak a pályák, a bírók. Volt egy pár szervezési hiba... de azért klassz volt. ;D

Az elit versenyét szét izgultam, azt hittem, hogy az Örs elveszti a versenyt, de nem így történt.
 ???
Szerintetek igaz az, hogy az ATom azért nem indult, mert félt, hogy leszerepel ezeken a pályákon?


#47
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

Szóval Gyõr! Nagyon jó volt! Tapasztalatszerzésnek és szórakozásnak is. Ami még nagyon megfogott, hogy az ország különbözõ pontjairól jöttek az emberek. Én pl. egy tatabányai és egy nyíregyházi társasággal utaztam. Rajtuk kívül azonban sok budapesti arcal is találkoztam, akiket már ismertem. Jó volt a hangulat, az idõ is kedveskedett nekünk, bár a Nap elõbújhatott volna egy kis idõre. Hobby kategóriában 44-en indultunk. 3 szekcíó volt és 3 kör. Én az elsõben kiestem.  :P A haladóban ha jól tudom 11 nevezõ volt az elitben meg 7. Szóval voltunk dögivel. No meg a lelkes közönség. Tapsoltak, kurjongattak és bíztatták az embert. A versenyek nagyon látványosak voltak. Volt pár nagyobb zakó, de ez inkább az eliteknél fordult elõ, na meg a hobbyban. Jamrik Andris pl. 3 méterrõl nyomott egy csõröst, ami a Kona villa halálát okozta. Czibere Gyuszi is nyomot 3 méterrõl egy hátast, de Tóth Geri vitte a prímet. Kábeldob élére háttal, 4 méter magasban hasradobta magát, hátast dobott még többek között a markoló kanaláról, a traileren lecsúszott a pedálról a lába és a vizes szekcióban is megfürdött!!! Balázs Peti vizes szekcióban mutatott trükkje volt a leglátványosabb, amit nem tudok szavakba foglani. Azt látni kellet volna, mikor a közönség egyszerre ordít föl, sikít és tapsol. Nagyon durva volt!!! A versenyen kintvolt 7 Yasec no meg a Yasec. Pár srác nem is specifikus triálvázzal nyomta. Az elsõk között alig volt Magellan triálos. A rendezvény kb. 18:00-ig tartott. A vonatunk csak 20:05-kor indult így bementük kicsit a városba. Nagyon szép hely érdemes 1x oda elmenni. Ha valaki lemaradt idén, az bepótolhatja jövõre. Jó látni azt a rengeteg fiatalt, akinek a szíve egy sportért dobog az pedig a TRIÁL. Remélem még sokukkal találkozom, de versenyeken biztos. Na talán nem írtam hülyeségeket! Jó triálozást mindenkinek és ne feledjétek építsetek sok pályát, mert ha csak sreeteltek az nem elég!!! Ja és az öregek is jobban örülnek neki.  ;D

Sekee  

#48
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Ha fel is kerülnek még ma a képek, max csak késõ este, valamint lehet, hogy elkészítem lassanként az egész BikeTrialsot HTML/Flash változatban, hogy mindenkinek bejöjjön. Ezt majd csak a jövõ héten, vagy késõbb.

#49
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Öregem! Rajta vagyok a videón:))) Valószínûleg láthattalak is, de nem emléxem... Barna felsõvel, fekete-fehér cipõvel a világos kék kabátos écsapám mellett:) Amúgy kösz a videót, klafa, a minõség-méret is stimt, viszont mélbe küldd õket, mert egyelõre úgy kezelem a vidókat, hogy flashbe bele, nem pedig file-ként! Elõre is kösz!
ui.: kb 6 megás a méltáram, de ürítem, amint kell

#50
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

Ha valaki lemaradt Gyõrrõl az sajnálhathja!  Na most írtam egy kisebb élménybeszámolót Gyõrrõl, de explorer fogta és kitörölte egy smile beillesztésnél.  >:( >:( >:(

Este majd megírom!  ;D

LordAndrew: Milyen zene megy az oldal alatt? Én kamerázta, ha érdekel akkor digizek még be videókat. Kérdésem minõségre mennyek vagy inkább a kisebb méretre? Ha adsz egy pass-t az extrához akkor fel is töltöm szívesen. Addig is küldök ízelítõül videót.

Sekee

Sekee

#51
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Fene enné meg. Nekem jól bejön, el nem tudom képzelni, mi a hiba. Ha lassú kapcsolatod van, lehet, hogy még csak a file eleje sem töltõdött be, viszont akkor csökkentenem kell a fileméretet, hogy gyorsabb legyen a betöltés. Estére megpróbálom a képeket is feltenni.

#52
TrialTom

TrialTom

    vendég

  • fórumtag
  • 236 hozzászólás
Hali!
A 2002-es Magellan trial neve: Spica   asszem 47000 lesz a hard és 45000 a lite de a lite  gyöngébb
Szerintem festése ronda, a jobbat érdemes venni mert nemnagy súlykülönbség van köztük és egyébként is párezerrel dárágább az erõs +2 év garancia triálra én ezt hallottam.

#53
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Frissítem mint állat. Mégse jön semmi. :( Most várok. Hobbiban mi volt? Haladó?

#54
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Hú, letöltöttem a flash6-ot, bár nem birom igazán.
De kíváncsi vagyok az eredményekre.
Most letöltött egy 200kilós swf-et, de nem csinál semmit. Ott lenne a flash, de jobbklikkel az jön ki hogy movie not loaded. A biketrials.html-re.

#55
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Nnna, látom jó formában van az extra... Ha üres oldal jön be, várjatok, bejön az remélhetõleg akkoris! Ha a lapon belül valami szövegre azt jelzi, hogy nem sikerült betöltenie, menjetek másik menüpontra, majd vissza, és akkor tán jó lesz:( Valamint sokat kell esetleg várni a menüpontok letöltõdésénél, amit nem jelez tán ki letöltõdésnek. NEM TUDTOK EGY NORMÁLIS SZERVERT?

#56
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Nagyon jó volt a rendezvény, király volt a verseny!
Az eredményeket már fel is tettem a http://www.extra.hu/BikeTrialsoldalra, a cikkek menüpont alatt a Konkoord Kupa részen található. Remélem most már mindenkinek be fog jönni a lap... Vasárnap képeket is felteszek, valamint videókat a jövõ hét folyamán, mindezt persze a versenyrõl:)

#57
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Hali, én se mentem, de nem is annyira baj. Úgyis szar az idõ... Remélem azért ott nem volt annyira sok esõ :) (info eredményekrõl?)

Nekem tavaly nyáron volt ilyen bekattanás, amikor hátsón gurulást, meg pattogást kezdtem gyakorolni. Szerintem a legjobb, ha finoman mozgatod eleinte, mondjuk torna, meg enyhe bringázás. Aztán nekem 2hónapba telt mire tök elmúlt. De amíg fájt, és minden nap megmozgattam, utána mindig jobb volt.

Azóta is félek, hogy egyszer visszatérhet, mert akkor is az volt, hogy azt hittem, hogy elmúlt, aztán fölemeltem valamit a földrõl, és kész, megint úgy fájt mint amikor elõször kiment.
Most a csuklóm ilyen, de a kormányt fogva csak hátsón állásnál fáj egy idõ után, ha egy napot pihentetem, akkor tök elmúlik, de 3óra gyakorlás után megint elkezd fájni, másnap reggel meg jellegzetes izomláz szerû érzése van, pedig valami ín húzódott meg belül.

#58
HG

HG

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
A Francba!!!
Nem tudok menni Gyõrbe  :-[, mert bekattant a hátam! Rohadtúl fáj minden mozdulatnál.
Pedálból ugrottam le a lépcsõkön amikor egszer csak bekattant és baromira elkeztett fájni. Alig bírtam hazamenni. Nem tudja valaki, hogy ijenkor mi a teendõ???
HG

#59
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Srácok!
Megtudnátok mondani, hogy esõ esetén mi lesz Gyõrben a helyzet? Mert Bajáról felutazni, és esõ miatt elmaradt verseny helyét látni nem volna igazán klafa:(

#60
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
270g és ez szerintem mindent megmagyaráz. Amúgy ha jól tudom a geometriájuk ua. csak a Lite más csövekbõl készült és nincs drabális felülhegesztése a homlokcsõnél. A 2001 és 2002 Hard között a különbség a felsõ csö. Az más alakú. A Lite-nak nem olyan brutális a hátsó háromszöge minnt a Hard-nak. Ja a Lite integrált kormánycsapis a Hard nem. Hát kb. ennyi ami most eszembe jut.

Sekee