Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Trial

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
684 hozzászólás a témában

#1
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Uraim!

Ezt a topicot lezárom...folyt köv a Triál2-ben... ok skaccok?

PéeF

#2
KMT

KMT

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Na akkor én most kiálltok, de nem a conti, hanem a lx sc miatt!  Nekem most halt meg végleg, úgyhogy  nagyon  kéne egy!
Hol vetted?? Van még?  kösz

#3
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
tpresident visszatért!!!! Talán a régiek még emlékeznek Rám!!!
hogy smit itt, legutóbb a 17. oldalon szerepeltem...30-tól végigolvastam most, hogy képbe legyek.:-)
Aki LX silentet akar venni, szerintem most kapjon rá...én 7800-ért vettem (új)!!!!!!
Ja, aki tud CONTI Verticalt...kiáltson egy nagyon nekem ide a topicba!!!!!!

#4
TrialTom

TrialTom

    vendég

  • fórumtag
  • 236 hozzászólás
Hali!
mojlepque:tudsz esztergáltani 98-as Lxre rockringet nagyon kéne!!


#5
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Namost. Torque bar szerettem volna rendelni az egyik keroba. De nem volt Mo on ill. a gyarban sem Ausztriaban. Ezt akartam 700 ra leszabni . Maj vegere jott volna igy inkabb maradtak a Bomber 4,0k.
Ez mindenhol uu 4mm falvastagsagu. Nem huzott tehat ettol mar nem gyongult meg. Gyanitom a Torque is tok ez csak hosszabb...

A muanyag toldat nem kokany, iszonyat precizen van esztergalva.

Ja es akkor meg Peppencs nem hirdette a kormanyat...

#6
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Én tutti ilyen kormányt veszek!!! szombaton megnéztem!! Iszonyúan dúrva!!!!


#7
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Na erre kiváncsi vagyok!!!

#8
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Passz!!4 a Mostani Bike Magban van benne!!!
DE úgy emlékszem hogy a  hajlításnál, nem 25.2 hanem 28.6 mm az átmérõje!!!! és asszem moindenhol vastagab a fal átmérõje mint egyébként szokott!!!


#9
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Gregory: Tudsz bõvebb infóval szolgálni a kormánnyal kapcsolattal? Forma, emelkedési szög, stb.

#10
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Szóval összesen mekkora a falvastagsága?

#11
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Kormány-kérdés!!!
Most atta ki a Bike+ a dikrekt DH/Trial kormányát!!!
A fal vastagsága kb. 3 mm-errel vastagabb!!!
Ja és 72centis!!! 6000FT!
Én inkább ezt venném a helyetekben, nem pedig toldozgatnám!!!!


#12
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Még valami!
Ha valakinek kell Rockring, és ismerõs egy kicsit a 11.kerületben, akkor tudom ajánlani a Vállalkozók Parkját, a Fehérvári út és az Andor utca keresztezõdésénél. Ott 1500-ért esztergálnak "alumííínium gyûrût". Csak egy tervrajz kell hozzá.


Üdv: Moj...

#13
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Az tény, hogy a kormány-kérdésben az a legjobb, ha valaki vesz egy széles és erõs kormányt... Dehát itt ugye fellép 2 probléma: nem túl sok helyen lehet ilyen kormányokat kapni, másrészt asszem elég drágák! Szóval, ha valaki szélesíteni akar, én bátran ajálom a toldást. De mondjuk talán nem MÛANYAGBÓL ??? . Az ismeretségi körömben elég sokan használnak toldatot és õk azt mondták, hogy egyáltalán nem kapja szét a kormányt. Legalább is eddig nem tapasztalták. Sztóval ez egy olcsó és jó megoldás szerintem.
Amúgy a Hajdú-ban csinálnak ilyet és ott gyûrûznek is agyat. Így nem kell otthon eszkábálni valami szart.


#14
Peppencs

Peppencs

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Vegyetek inkább egy széles kormányt!
Pl.:ROOX Torque Bar,735mm+ÉLETtartam gari!!
Én most eladom,mert könnyítek,9-ért!2 hónapos,lehet érdeklõdni,20/4800132.Peti

#15
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
35 mm a minimum es a stucni boven 40 felett van...
tehat elvileg jo.

#16
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Szerintem simán. Sõt. :)
Olyan stucnit kell venni, aminek szélesebb a kormánybefogója, azzal talán tovább bírja.


#17
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Tulajdonkepp csak arra lettem volna kivancsi hogy ez kimeriti e a nem rendeltetesszeru hasznalatot?
Mar ha van ilyen.... :)



#18
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Nemtudjátok mennyi a 2k2es caprine trial?

#19
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Én próbálgattam mostanában, és az a bajom, hogy miközben fordulok oldalra, hátra is ugrok kicsit. Így 90 fok után már rá kell tekernem, hogy ne essen le az eleje. Elmondani nemtudom, lehet hogy hülyeség, de szerintem fordulj ki egy kicsit, ugorj egyet, és fordítsd magaddal a bringát. Aztán megin fordulj, ugorj, fordíts. (én mintha így csinálnám)

#20
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Elõre is kösz! Ma digiztünk negyed órányi anyagot, szóval pár nap, és felkerülnek azok is.... Toldott kormányt valószínûleg én is fogok használni. Ja, és volna egy kérdésem: hogyan lehet hátsón pattogás közben egy helyben körbeforogni? A karommal rántom oldalra a gépet, miközben mereven tartom a testem, hogy vele forduljak? Mer eddig csak az sikerült, hogy oladlabbra pakoltam magam, szóval nem a lábbal kell arrébbnyomni a cangát....