Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kishegy Kupa | Balatonlelle

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
98 hozzászólás a témában

#21
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Bocs, rossz helyre írtam!

Még egyszer: jó kis pálya ez, köszi a videót!

 
 


#22
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Kész a videóm...
Jó kis pálya ez, köszi a videót!



#23
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Kész a videóm a szeptemberi versenyről, két változatban, a rövidben benne van minden lényeg, a hosszúban gyakorlatilag minden benne van amit felvettem (második körből csak az utolsó tíz perc mert nem kapcsolt be rendesen a kamera a második kör elején). A hosszú elején viszont benne van a teljes vicces ostorcsapásos-visszaszólítós rajt    :) (ha jól odafigyeltek, ugyanaz a hangadó felelős :P )

 

Rövid ("impresszionista feldolgozás", 22 perc) - Hosszú (1:15:37)

 

Ebből a felvételből származik a rövid előzős jelenet is ("MTB speed difference" a nyilvános videók közt a csatornámon).


Tekergek módosította - 2014. október 27. - 04:59


#24
julien72

julien72

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás

Heyho!

 

Eredmények nem lesznek úgy, mint tavasszal?

Köszike



#25
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Külön köszönet jár a rendezőknek, és főleg a motoros srácnak aki eljött velem keresni az órámat amit egy nagy bukta után otthagytam a pályán :) (meglett!  :D)

 

Ja és amerre mentünk ott volt sár meg teljes útszéltű pocsolyák, mindketten csúzkáltunk :)


Tekergek módosította - 2014. szeptember 28. - 21:18


#26
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Így van Zs! A sok eső elég jól átszabta az utakat, figyelni kellett a nyomvályúknál, bakhátaknál. Viszont sár alig volt. Még mindig nagy kedvenc ez a pálya.



#27
julien72

julien72

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás

Hi!

 

Ismét jó móka volt a verseny! Remek idő, remek rendezés!

Gratula! Jövőre, tavasszal ugyanitt!

 

Zs



#28
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás

Budapestről jön valaki? Csatlakoznék. Végső esetben én is el tudok vinni 2 főt



#29
VekaSport

VekaSport

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás

Sziasztok!

 

 

Szeptember 28-án ismét megrendezésre kerül a verseny! :)

 

Részletek hamarosan..


  • julien72 kedveli ezt

#30
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Aláírom a zenét, babgulyást, még annyit fűznék hozzá hogy nem sok verseny van ahol a célban a hölgyek háziborral kínálnak :)



#31
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás

Csatlakozom az előttem írohoz, szuper verseny volt.

Igaz  egy kulacsom bánta, még szerencse hogy csak egy körre neveztem így elsőre. :)

A zene a pályajelölés az ebéd hibátlan volt, ja és a panoráma se semmi.

Még a kutya is kapott egy kis babgulyást a szervezők jóvoltából.

Köszönjük. :)

 

 



#32
habda1

habda1

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás

Elképesztően jó verseny volt , ilyen gyönyörű versenyközpont talán nincs is még egy , a szervezőgárda lelkessége felülmúlhatatlan , a rajt-cél területnél a zenék nagyon ott voltak (bár ez ízlés kérdése , de StaticX , Tankcsapda , Offspring , Guano Apes , Kispál , és csupa hasonló királyság megkoronázta az amúgy is tökéletes napot) , a pálya jelölése beleköthetetlenül tökéletes volt , először voltam és még a nagy tempós elágak is egyértelműek voltak (lehet tőlük tanulni).

Elképesztő volt , ahogy percről percre száradt ki a talaj.Köszönet a versenyért. 



#33
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Tuti verseny volt. Szinte hihetetlen, hogy mennyire nem volt sár. Körök között is lehetett érzékelni a talaj fokozatos száradását. Köszönet Gyurinak és csapatának!



#34
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Tökéletes volt az idő is, pálya is, jó volt a hangulat. Jobb volt mint tavaly mert az eső elötte megfogta a port/homokot, viszont gyakorlatilag nem volt sár, még pocsolya se. Jó volt :)



#35
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Milyen a pálya? Agyagozásra kell készülni?

Facebook-on azt írták, hogy ma délután bejárják a pályát és elmondják mi a helyzet.



#36
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Milyen a pálya? Agyagozásra kell készülni?



#37
VekaSport

VekaSport

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás

Mivel még nem válaszolt senki, írok. Ha visszaolvasol, mindent leírtunk erről a pályáról, csak ismételni tudom önmagunkat:

könnyű terep (agyag, erdei talaj, szőlőhegyen poros is lehet), de a szint azért megvan,1 kör 18 km/450 m. Két hosszú emelkedő, egyik tolós a mezőny 95%-nak.

Változatos, élvezetes pálya, gyönyörű vidék. Nagy sárban, esőben az agyag csúszik mint az állat (ezért maradt el tavaly ősszel).

 

köszi szak  a választ! :) bocsánat,csak mostanában sok dolog van...

 

én egy szintrajzot tudok még belinkelni (amit valamelyik fórumzó készített, ha jól emlékszem.. :)

 

882146_515416171848694_200382359_o_www.k


VekaSport módosította - 2014. április 10. - 09:43


#38
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

A topic nevét lehet változtatni? Most még a 2013-as dátum van benne ami csak 1 nappal tér el, nehogy hétfőn hiába álljon ott valaki :)



#39
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Kb milyen nehézségű terepre számíthatunk?

Tudsz írni egy két dolgot a pályáról?

Köszi.

Mivel még nem válaszolt senki, írok. Ha visszaolvasol, mindent leírtunk erről a pályáról, csak ismételni tudom önmagunkat:

könnyű terep (agyag, erdei talaj, szőlőhegyen poros is lehet), de a szint azért megvan,1 kör 18 km/450 m. Két hosszú emelkedő, egyik tolós a mezőny 95%-nak.

Változatos, élvezetes pálya, gyönyörű vidék. Nagy sárban, esőben az agyag csúszik mint az állat (ezért maradt el tavaly ősszel).



#40
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás

Kb milyen nehézségű terepre számíthatunk?

Tudsz írni egy két dolgot a pályáról?

Köszi.