Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kishegy Kupa | Balatonlelle

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
98 hozzászólás a témában

#1
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

.gpx track vagy szintrajz elérhető?

Lehet, csak átugrottam valahol, de sehol nem találtam infót erről az oldalon.

Á, nincs szintrajz és semmi egyéb. Az 53 km +600 m is érdekes. A régi pályában 1 körön (18 km) volt 450 m. Nekem úgy tűnik, hogy nem a Majtényi présháztól, hanem a hegy lábától - a lovas pályáról - indulunk. A régi pálya nagyon jó volt, kíváncsi vagyok átvesznek-e belőle valamit.



#2
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

.gpx track vagy szintrajz elérhető?

Lehet, csak átugrottam valahol, de sehol nem találtam infót erről az oldalon.



#3
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Igaz pár évet várni kellett, de itt egy lelkes szervező  https://trailzone.hu...nlelle-kishegy/

Igen, kíváncsian várom, ott leszek smile.png



#4
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 hozzászólás

Szerintem ők már elengedték ezt a versenyt. Most kellene egy lelkes szervező, aki átveszi.

 

Igaz pár évet várni kellett, de itt egy lelkes szervező  https://trailzone.hu...nlelle-kishegy/



#5
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Minden erejükkel már a jövő tavaszi versenyre készülnek? :(

Pont kihagytam volna, de 2018-ban pótoljuk... Remélem!

Szerintem ők már elengedték ezt a versenyt. Most kellene egy lelkes szervező, aki átveszi.



#6
julien72

julien72

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás

Most beszéltem Vékasporttal. Kishegy kupa elmarad. Kár érte, jó kis pálya volt, nagyon szerettem ezt a versenyt.

Minden erejükkel már a jövő tavaszi versenyre készülnek? :(

Pont kihagytam volna, de 2018-ban pótoljuk... Remélem!



#7
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Most beszéltem Vékasporttal. Kishegy kupa elmarad. Kár érte, jó kis pálya volt, nagyon szerettem ezt a versenyt.



#8
Uluwatu

Uluwatu

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
  • LocationBudapest

Vicces volt a kidőlés 8:20-nál a "trialpályánál" :). Én a kevésbé felszerelés-kímélő megoldással, fullba belerongyoltam a vájatba és így  sikerült abszolválnom. Mondjuk akkorát koppant a teló hogy azt hittem a felnit ütöttem fel..de hát azok az értékes másodpercek.. ;)

Amúgy nagyon jó kis egyensúlygyakorlat volt a jobb vájatban végigmenni.



#9
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás


  • Uluwatu kedveli ezt

#10
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Szuper volt, mint mindig. Az északi szél kemény volt, de nem esett, sár sehol, nagyon jól tapadt a talaj. Kaja szuper volt. Köszönjük Gyurinak és csapatának!



#11
Tibimex

Tibimex

    fórumtag

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás

Szóval ez is elmarad  :(

Kár  :(



#12
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Szóval ez is elmarad  :(



#13
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Most beszéltem a főszervezővel. Este a facebook-on jelezni fognak, hogy lesz-e verseny.



#14
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Rengeteg eső esett, holnap talán abbamarad. Azért délelőtt felhívom őket a biztonság kedvéért. Egyszer vasárnap reggel derült ki, hogy a járhatatlan pálya miatt elmarad...



#15
Tibimex

Tibimex

    fórumtag

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás

Itt azt írják

http://www.lelleidse.hu/



 

Köszi



#16
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 hozzászólás
Itt azt írják

http://www.lelleidse.hu/




Sziasztok!
Vasárnap meg lesz tartva ez a verseny? Semmi konkrét infót nem látok róla.



#17
Tibimex

Tibimex

    fórumtag

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás

Sziasztok!

Vasárnap meg lesz tartva ez a verseny? Semmi konkrét infót nem látok róla.



#18
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Váltóállítgatás egy perccel rajt előtt :D (Bemelegítésnél 2x dobta be a küllők közé a láncot, de aztán versenyen hátul már nem volt gond, elöl viszont ledobta egyszer, és jól feltekertem a hajtókarra...)

 

Nekem meg sikerült a bemelegítésnél a szőlősön keresztűl a céltől 10 méterre (és 3 percre), de leláncolt kerítés mögé kilyukadni :lol: , szerencsére volt sporttárs aki segített átemelni/mászni a szúrólándzsás tetelyén  B)



#19
ivancso.isti

ivancso.isti

    vendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

Összefoglaló a vasárnapi versenyről: most úgy szerkesztettem hogy pályabejárásként is lehessen használni, gyakorlatilag minden kanyar vagy eltérő lehetőség benne van, második körből csak a (szerintem) érdekes részek/helyzetek. De sikerült összehozni egy nem tervezett harmadik kört is ;)

 

 

Váltóállítgatás egy perccel rajt előtt :D (Bemelegítésnél 2x dobta be a küllők közé a láncot, de aztán versenyen hátul már nem volt gond, elöl viszont ledobta egyszer, és jól feltekertem a hajtókarra...)



#20
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Összefoglaló a vasárnapi versenyről: most úgy szerkesztettem hogy pályabejárásként is lehessen használni, gyakorlatilag minden kanyar vagy eltérő lehetőség benne van, második körből csak a (szerintem) érdekes részek/helyzetek. De sikerült összehozni egy nem tervezett harmadik kört is ;)