Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kishegy Kupa | Balatonlelle

- - - - -

• Lépj be és szólj hozzá
94 hozzászólás a témában

szak

szak

vendég

• fórumtag
  • 252 hozzászólás

Minden erejükkel már a jövő tavaszi versenyre készülnek? :(

Pont kihagytam volna, de 2018-ban pótoljuk... Remélem!

Szerintem ők már elengedték ezt a versenyt. Most kellene egy lelkes szervező, aki átveszi.

julien72

julien72

vendég

• fórumtag
  • 41 hozzászólás

Most beszéltem Vékasporttal. Kishegy kupa elmarad. Kár érte, jó kis pálya volt, nagyon szerettem ezt a versenyt.

Minden erejükkel már a jövő tavaszi versenyre készülnek? :(

Pont kihagytam volna, de 2018-ban pótoljuk... Remélem!

szak

szak

vendég

• fórumtag
  • 252 hozzászólás

Most beszéltem Vékasporttal. Kishegy kupa elmarad. Kár érte, jó kis pálya volt, nagyon szerettem ezt a versenyt.

Uluwatu

Uluwatu

vendég

• fórumtag
  • 175 hozzászólás
  • LocationBudapest

Vicces volt a kidőlés 8:20-nál a "trialpályánál" :). Én a kevésbé felszerelés-kímélő megoldással, fullba belerongyoltam a vájatba és így  sikerült abszolválnom. Mondjuk akkorát koppant a teló hogy azt hittem a felnit ütöttem fel..de hát azok az értékes másodpercek.. ;)

Amúgy nagyon jó kis egyensúlygyakorlat volt a jobb vájatban végigmenni.

Tekergek

Tekergek

🚲

• fórumtag
  • 1.219 hozzászólás

• Uluwatu kedveli ezt

szak

szak

vendég

• fórumtag
  • 252 hozzászólás

Szuper volt, mint mindig. Az északi szél kemény volt, de nem esett, sár sehol, nagyon jól tapadt a talaj. Kaja szuper volt. Köszönjük Gyurinak és csapatának!

Tibimex

Tibimex

fórumtag

• fórumtag
  • 34 hozzászólás

Szóval ez is elmarad  :(

Kár  :(

Tekergek

Tekergek

🚲

• fórumtag
  • 1.219 hozzászólás

Szóval ez is elmarad  :(

szak

szak

vendég

• fórumtag
  • 252 hozzászólás

Most beszéltem a főszervezővel. Este a facebook-on jelezni fognak, hogy lesz-e verseny.

szak

szak

vendég

• fórumtag
  • 252 hozzászólás

Rengeteg eső esett, holnap talán abbamarad. Azért délelőtt felhívom őket a biztonság kedvéért. Egyszer vasárnap reggel derült ki, hogy a járhatatlan pálya miatt elmarad...

Tibimex

Tibimex

fórumtag

• fórumtag
  • 34 hozzászólás

Itt azt írják

http://www.lelleidse.hu/

Köszi

Spirite

Spirite

vendég

• fórumtag
  • 125 hozzászólás
Itt azt írják

http://www.lelleidse.hu/

Sziasztok!
Vasárnap meg lesz tartva ez a verseny? Semmi konkrét infót nem látok róla.

Tibimex

Tibimex

fórumtag

• fórumtag
  • 34 hozzászólás

Sziasztok!

Vasárnap meg lesz tartva ez a verseny? Semmi konkrét infót nem látok róla.

Tekergek

Tekergek

🚲

• fórumtag
  • 1.219 hozzászólás

Váltóállítgatás egy perccel rajt előtt :D (Bemelegítésnél 2x dobta be a küllők közé a láncot, de aztán versenyen hátul már nem volt gond, elöl viszont ledobta egyszer, és jól feltekertem a hajtókarra...)

Nekem meg sikerült a bemelegítésnél a szőlősön keresztűl a céltől 10 méterre (és 3 percre), de leláncolt kerítés mögé kilyukadni :lol: , szerencsére volt sporttárs aki segített átemelni/mászni a szúrólándzsás tetelyén  B)

ivancso.isti

ivancso.isti

vendég

• fórumtag
  • 268 hozzászólás

Összefoglaló a vasárnapi versenyről: most úgy szerkesztettem hogy pályabejárásként is lehessen használni, gyakorlatilag minden kanyar vagy eltérő lehetőség benne van, második körből csak a (szerintem) érdekes részek/helyzetek. De sikerült összehozni egy nem tervezett harmadik kört is ;)

Váltóállítgatás egy perccel rajt előtt :D (Bemelegítésnél 2x dobta be a küllők közé a láncot, de aztán versenyen hátul már nem volt gond, elöl viszont ledobta egyszer, és jól feltekertem a hajtókarra...)

Tekergek

Tekergek

🚲

• fórumtag
  • 1.219 hozzászólás

Összefoglaló a vasárnapi versenyről: most úgy szerkesztettem hogy pályabejárásként is lehessen használni, gyakorlatilag minden kanyar vagy eltérő lehetőség benne van, második körből csak a (szerintem) érdekes részek/helyzetek. De sikerült összehozni egy nem tervezett harmadik kört is ;)

szak

szak

vendég

• fórumtag
  • 252 hozzászólás

Bocs, rossz helyre írtam!

Még egyszer: jó kis pálya ez, köszi a videót!

szak

szak

vendég

• fórumtag
  • 252 hozzászólás

Kész a videóm...
Jó kis pálya ez, köszi a videót!

Tekergek

Tekergek

🚲

• fórumtag
  • 1.219 hozzászólás

Kész a videóm a szeptemberi versenyről, két változatban, a rövidben benne van minden lényeg, a hosszúban gyakorlatilag minden benne van amit felvettem (második körből csak az utolsó tíz perc mert nem kapcsolt be rendesen a kamera a második kör elején). A hosszú elején viszont benne van a teljes vicces ostorcsapásos-visszaszólítós rajt    :) (ha jól odafigyeltek, ugyanaz a hangadó felelős :P )

Rövid ("impresszionista feldolgozás", 22 perc) - Hosszú (1:15:37)

Ebből a felvételből származik a rövid előzős jelenet is ("MTB speed difference" a nyilvános videók közt a csatornámon).

Tekergek módosította - 2014. október 27. - 04:59

julien72

julien72

vendég

• fórumtag
  • 41 hozzászólás

Heyho!

Eredmények nem lesznek úgy, mint tavasszal?

Köszike