Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mountainbike Challenge

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
140 hozzászólás a témában

#41
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Tudható volt a röviden egy a hosszún kettõ pár napja olvastam valahol tényleg jó kis versenyt rendezett Pásztor úr.


Hm, én csak eggyel találkoztam ~35 km-nél, de ott se álltam meg; mivel nem volt jelentõs mászás és az idõ is majdnem tökéletes volt egy kulacs pont elég volt az 50 kilóra.

Tavalyhoz képest jobb volt, a kis esõ után nem volt az a nagyon fárasztó homokozó mindenhol. A gátat is (éppen) leaszfaltozták, de ott lassabban ment a tavalyi együttmûködéshez képest: az építkezés elkerülése végett egy páran lerobogtunk a gátról a földútra egy pár ott haladó CX-es mellé, kikerülvén a még nagyból lapító hengert (mintha kiabáltak is volna a munkások a többieknek akik bevállalták a közelharcot), aztán megint fel, de lehet hogy lent kellett volna maradni mert fent erõsebb volt az ellenszél és az ott haladó single speedesekre nem lehetett (gyors) konvojt építeni :) Vagy bizonyos mögötted lapító alanyokra (kivétel N.T. aki rendes volt és még az erdõben felajánlotta a vezetés cserét).

A jelölés szerintem teljesen rendben volt, volt egy pár satufék hirtelen felbukkanó kanyaroknál de nem nagyon lehetett eltévedni, bár egy szitkozodó CX-es pont elöttem vágta magát hanyatt a sárba, azt mondta semmi baja de elege volt az eltévedésekbõl :) Nekem csak egy kis kitérõm volt, 50 méterrel és szép nagy pocsolyával dúsítottam a távot. Most a végén elfújt szalag helyett rendesen ki volt jelölve és nem tettem különtúrát. Szerintem aki eltévedett az nagyjából azért mert a szél miatt a kormányon feküdt és nem sokat nézett elõre, ami itt ott rám is vonatkozott :)

#42
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Tudható volt a röviden egy a hosszún kettõ pár napja olvastam valahol tényleg jó kis versenyt rendezett Pásztor úr.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#43
Tûzvirág

Tûzvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Ezúton is szeretnénk megköszönni a mai bölcskei versenyt a szervezõknek, a helyszínhez képest izgalmas pálya (ugyebár azért ez itt nem a Mátra, de mi nagyon otthonosnak találtuk a sok síkot homokkal meg széllel XD), jó jelölés, összességében klassz rendezvény volt, szép napos õszi idõben.

Talán egy kis észrevétel: jó lett volna tudni elõre, hogy hány frissítõ van és kb hol a pályán.

Eredmények itt: Balaton Team eredmények

#44
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 hozzászólás
Eredmények hol lelhetõk?

elsõ reagálás
jó idõ, gyors pálya
a eredményhirdetés végén még nem volt kitéve az 50 km. eredménylistája. Pár ember eredménye volt fent.



#45
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

a honlapon található pdf lista alapján ilyen az abszolút pontverseny. 1.Tar Benjámin 288 pont 2.Vicze Gergõ 276 3.Ocztos Gergõ 254 pont 4.Varga Ádám 247 pont 5.Kazi György 245 pont 6.Hudák Szilvia 241 pont

elsõ reagálás
jó idõ, gyors pálya
a eredményhirdetés végén még nem volt kitéve az 50 km. eredménylistája. Pár ember eredménye volt fent.

#46
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás
a honlapon található pdf lista alapján ilyen az abszolút pontverseny. 1.Tar Benjámin 288 pont 2.Vicze Gergõ 276 3.Ocztos Gergõ 254 pont 4.Varga Ádám 247 pont 5.Kazi György 245 pont 6.Hudák Szilvia 241 pont

#47
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás

...és ne akarjad átírni a játékszabályokat....


???

De a választ megkaptam, köszönöm!

#48
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Szerintem, ha nem az eredményre hajtasz, akkor tök mindegy számodra az értékelés.
Ha meg arra hajtasz, akkor indulj az MTB M2 kategóriában, és ne akarjad átírni a játékszabályokat. ;)

Szerintem! :)

az a baj, hogy nem egészen érthetõk a játékszabályok. Nem átírni akarja a spori.
De szerintem ha a CX-ben indul akkor semmi pontot nem fog kapni.Ennyit kéne írni ha ez így van. Ha meg pontra hajt ott is már meg van a 3 dobogós. 280 pont körülieket nem lehet utolérni és nagy a valószínûsége hogy ott lesznek. Bár az sincs leírva hogy mit kap a pontverseny abszolút gyõztese és meddig van értékelés (elsõ három? ) mert kategóriánkénti értékelést nem látok a kiírásba annak ellenére , hogy a pdf-ben kihoztak egy kategóriánkénti listát is. De ha tudsz pontosabbat akkor várom.Ennyi van mindössze , hogy "összetett értékelés". Hogy ez pontosan mit jelent az ebbõl nem derül ki.

#49
Hunya

Hunya

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Szia Peti,
Elõször megint a FB-ot néztem, ott válaszoltam is. De akkor most folytassuk inkább csak itt... :)

"Ezt értem, csak ugyebár az én esetemben lehetne MTB hosszú M2 kategóriában indulni, illetve korosztály nélküli CX kategóriában. Ha CX-ben indulok, akkor az ottani x.-edik helyezésem hogy lesz majd összehasonlítható a MTB M2 kat. helyezésekkel? Merthogy ugyebár a CX-ben nincs korosztály.
Nem akarom túl bonyolítani a dolgot, meg aztán nem is éppen a dobogóért küzdök, de ezt tényleg nem értem, és szerintem érint másokat is ez a hiányosság."


Szerintem, ha nem az eredményre hajtasz, akkor tök mindegy számodra az értékelés.
Ha meg arra hajtasz, akkor indulj az MTB M2 kategóriában, és ne akarjad átírni a játékszabályokat. ;)

Szerintem! :)

#50
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás

Szia,
A Challenge összetett számítása a Challenge korosztályai szerint történik.
Tehát nekünk mindegy, hogy milyen bringával mész, az számít, hogy a korosztályod szerint hányadikként érsz be a célba.

Szia Peti,
Elõször megint a FB-ot néztem, ott válaszoltam is. De akkor most folytassuk inkább csak itt... :)

"Ezt értem, csak ugyebár az én esetemben lehetne MTB hosszú M2 kategóriában indulni, illetve korosztály nélküli CX kategóriában. Ha CX-ben indulok, akkor az ottani x.-edik helyezésem hogy lesz majd összehasonlítható a MTB M2 kat. helyezésekkel? Merthogy ugyebár a CX-ben nincs korosztály.
Nem akarom túl bonyolítani a dolgot, meg aztán nem is éppen a dobogóért küzdök, de ezt tényleg nem értem, és szerintem érint másokat is ez a hiányosság."

#51
danóPéter

danóPéter

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás

Megkérdezem itt is amit a FB-on kérdeztem, hátha kiderül az igazság:

"... ha a CX futamon indulok Bölcskén, akkor az össze lesz-e vonva a hosszú táv eredményeivel és úgy kerül elszámolásra az összetett eredmény listán? Vagy ahhoz, hogy a MTB challenge összetett eredmény listán gyarapítsam a pontszámaimat akkor ugyanabban a MTB kategóriában kell Bölcskén is indulnom?..."


Szia,
A Challenge összetett számítása a Challenge korosztályai szerint történik.
Tehát nekünk mindegy, hogy milyen bringával mész, az számít, hogy a korosztályod szerint hányadikként érsz be a célba.

#52
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Megkérdezem itt is amit a FB-on kérdeztem, hátha kiderül az igazság:

"... ha a CX futamon indulok Bölcskén, akkor az össze lesz-e vonva a hosszú táv eredményeivel és úgy kerül elszámolásra az összetett eredmény listán? Vagy ahhoz, hogy a MTB challenge összetett eredmény listán gyarapítsam a pontszámaimat akkor ugyanabban a MTB kategóriában kell Bölcskén is indulnom?..."

#53
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Szeptember 21.!


Feltöltött kép

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#54
techf0rce

techf0rce

    újonc

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Sziasztok!

Eladó lenne egy nevezés a Bölcske maratonra!

#55
techf0rce

techf0rce

    újonc

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Sziasztok!

Eladó lenne egy nevezés az Underworld futamra 2450HUF-ért.

#56
alat

alat

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Szia!
Érdekelne!
Írtam privátban.
Üdv.

#57
techf0rce

techf0rce

    újonc

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Sziasztok!

Sérülés miatt eladó lenne egy hosszús nevezés a Gerecse maratonra 2450HUF-ért.

#58
oroberto

oroberto

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás

Komplett pálya van, de abban ugye benne van a rövid is. Délután küldöm, ha kell.


Kell, és köszönöm!
Let's roll!

#59
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Nice video!

Nincs valakinek egy track file a mostani rövid távról? Megköszönném ha elküldené az oroberto@freemail.hu-ra

Komplett pálya van, de abban ugye benne van a rövid is. Délután küldöm, ha kell.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#60
oroberto

oroberto

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás

Amikor a falun áthaladtunk, mintegy megduplázva annak lélekszámát, Katónéni a kertkapuból csak annyit mondott:
"Hunnan a csudából szedtek össze ennyi kerékpárost?"


Nice video!

Nincs valakinek egy track file a mostani rövid távról? Megköszönném ha elküldené az oroberto@freemail.hu-ra
Let's roll!