Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mountainbike Challenge

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
140 hozzászólás a témában

#21
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 hozzászólás
Azt leszámítva, hogy egyszer sikerült a láncot ledobnom egész jól ment. A szõlõ jó ötlet lett volna a célban, frissítõ gyanánt. Késõbb lesz majd valami értékelés, ahova gondolom megpróbálják összeszedni az érintetteket. Addig is jó pihenést és felkészülést a következõ szezonra! (de Bfûzfõre még jöhetsz)

#22
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás
Jól tették a hegyibringás csajszik. :) Gratula nekik. Azért voltam lehangolódva mert kb. 37 km-nél meghúzódott valami a derekamnál. És ez zavart .Vissza is kellett vennem a tempót. Pedig keményen nyomtam. Nem szoktam hozzá, hogy valami sérülést szedjek össze.Azért tegnap outiztam 60 kilcsit.Hegyre nem erõltetve.Pedig idén még szeretnék csúcsot menni a Turul emelkedõn. Épp azt írtam máshol, hogy ott helyben elintézhették volna valami szép dologgal ezt az összetett pontversenyt.Mondjuk kapott volna minden nyertes 1 vödör szõlõt :) Neked , hogy sikerült?

#23
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 hozzászólás

Itt fogalmam nincs hogy lehetett eltévedni. Volt csapás ahol még nyilazás nélkül is jól ellehetett közlekedni. De fejlõdünk. Volt már idén montiverseny ahol senki sem tévedt el. Az Underworld. :) :)


Mondjuk úgy, hogy a szél elfújta a jelölést. De a hegyibringás csajszik ennek ellenére is, dacolva az elemekkel megtalálták a dobogóra vezetõ utat:cool2:
Azért annak örülök, hogy sikerült kipihenni magadat, mert olyan lehangoltan ültél a sátor tövében, mintha nem Te nyerted volna meg a sorozat "öregfiúk" kategóriáját:)

#24
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Nem azt mondtam hogy alig várom hogy így legyen, csak azt hogy világversenyeken már elkezdõdött ez a folyamat (GoPro pályabejárás XCO versenyeken, már a Duna maratont is sponzorálták) és a közéletben is ezt a tendenciát látni (Google Glass, minden mobil hordozható zsebkém mindenféle titkosszolgálatnak, villanypóznákba épitett audio/video felvétel, kukákba épített interaktív reklám, drónok mindenhol).

2020-ra ígéri a Toyota vagy melyik a teljesen vezetõ független autó forgalmazását. Utána jön az hogy csak ülsz a bicón és tekered. Kormányozni és navigálni meg az elektronika. Ez hiányzik ? Kell a fenének. Ne akarj úgy versenyezni, hogy a navit nézegeted a kormányon. Vagy vetített infót a bukóba épített szemüvegen. Itt fogalmam nincs hogy lehetett eltévedni. Volt csapás ahol még nyilazás nélkül is jól ellehetett közlekedni. De fejlõdünk. Volt már idén montiverseny ahol senki sem tévedt el. Az Underworld. :) :)

#25
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

még jó , hogy kötelezõ a bukó. Így csak ennyire ütötted be a fejedet :) :)


Nem azt mondtam hogy alig várom hogy így legyen, csak azt hogy világversenyeken már elkezdõdött ez a folyamat (GoPro pályabejárás XCO versenyeken, már a Duna maratont is sponzorálták) és a közéletben is ezt a tendenciát látni (Google Glass, minden mobil hordozható zsebkém mindenféle titkosszolgálatnak, villanypóznákba épitett audio/video felvétel, kukákba épített interaktív reklám, drónok mindenhol).

#26
karlitoe30

karlitoe30

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Köszönöm! Most már tudom, hol mentünk tévútra:(

Most már megtudjátok nézni. Jó kis pörgõs verseny volt, végig nyélen kellett rakni.
Bölcske Maraton by zeezoltano at Garmin Connect - Details



#27
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Most már megtudjátok nézni. Jó kis pörgõs verseny volt, végig nyélen kellett rakni.
Bölcske Maraton by zeezoltano at Garmin Connect - Details

szinte a Duna partján mentünk és én semmit nem vettem ebbõl észre :)

#28
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Hegyibringa.hu képek
Bejelentkezés
Keresés menü -> II. Bölcske maraton

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#29
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Nincs jogunk megnézni.
Kár, hogy nem tudtam menni... :(

Most már megtudjátok nézni. Jó kis pörgõs verseny volt, végig nyélen kellett rakni.
http://connect.garmi...ivity/379023868
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#30
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Sziasztok!
Képek Bölcskérõl itt:
https://picasaweb.go...gCPv3m7LUw92dIQ

Gratulálok mindenkinek, aki részt vett a versenyen, és további kellemes tekergést!


köszi, találtam bent magamról is

https://picasaweb.go...ocsi/BolcskeMTB
pár kép

#31
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Az elsõ egy-két km hiányzik késõn, kapcsoltam be.
by at Garmin Connect - Details


Nincs jogunk megnézni.
Kár, hogy nem tudtam menni... :(

#32
kpz

kpz

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Sziasztok!
Képek Bölcskérõl itt:
https://picasaweb.go...gCPv3m7LUw92dIQ

Gratulálok mindenkinek, aki részt vett a versenyen, és további kellemes tekergést!
KPZ
WAdegeRek

#33
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Az elsõ egy-két km hiányzik késõn, kapcsoltam be.
by at Garmin Connect - Details
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#34
karlitoe30

karlitoe30

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Tárgytalan, megvan, köszi!

Valaki tudna dobni egy hosszútáv útvonalrajzot, (gpx, tcx)?
Köszönöm:)



#35
karlitoe30

karlitoe30

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Valaki tudna dobni egy hosszútáv útvonalrajzot, (gpx, tcx)?
Köszönöm:)

#36
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Szerintem a sport jövõje az hogy a chip/nyomtatott transponder helyett aktív követés lesz, milliméter pontos GPS-féle pályajelöléssel összekapcsolva jelez az E-ink számlapod hogy merre kell menni, erõteljesen villog ha letérsz a kijelölt útról és persze az érdekesebb versenyzõket halk drónok követik élõ adáshoz.

még jó , hogy kötelezõ a bukó. Így csak ennyire ütötted be a fejedet :) :)

#37
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

A Crosskovácsin nagyon megpróbálják minden évben :)

Biztos hogy valaki ott is eltévedt! :D Majd meg is kérdem Pault!

Szerintem a sport jövõje az hogy a chip/nyomtatott transponder helyett aktív követés lesz, milliméter pontos GPS-féle pályajelöléssel összekapcsolva jelez az E-ink számlapod hogy merre kell menni, erõteljesen villog ha letérsz a kijelölt útról és persze az érdekesebb versenyzõket halk drónok követik élõ adáshoz.

Hát, kinek mi. Én pont azért megyek ki a természetbe, mert nem akarom hogy gépek mondják meg a tutit! Ezért nincs pl. pulzusmérõm se. Ha lassan ver, gyorsítok, ha túl gyorsan, lassítok.Majd én azt tudom...

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#38
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás
Szerintem a sport jövõje az hogy a chip/nyomtatott transponder helyett aktív követés lesz, milliméter pontos GPS-féle pályajelöléssel összekapcsolva jelez az E-ink számlapod hogy merre kell menni, erõteljesen villog ha letérsz a kijelölt útról és persze az érdekesebb versenyzõket halk drónok követik élõ adáshoz.

#39
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Aki próbálta minél szûkebb íven venni a kanyart, elképzelhetõ hogy nem vette észre.


Hát nem minden kanyart probálja az ember minél szûkebben venni? :) (de amiket nem azoknál legalább hátra nézek hogy van e hely..)

A mai nap tanulsága számomra az, hogy nem lehet úgy pályát kijelölni hogy senki se tévedjen el! Lehetetlen! :)


A Crosskovácsin nagyon megpróbálják minden évben :)

#40
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Az elsõ frissítõ egy jobbos hajtûkanyarban volt, bal szélen, hogy ne rongyoljanak közéjük a gyorsak.. :)
Aki próbálta minél szûkebb íven venni a kanyart, elképzelhetõ hogy nem vette észre.

A mai nap tanulsága számomra az, hogy nem lehet úgy pályát kijelölni hogy senki se tévedjen el! Lehetetlen! :)
Meg lehet próbálni, de akkor egy hétig kell jelölni és egy hétig bontani...
Pont ennél a frissítõnél láttam saját szememmel, hogy jött egy srác és elment a rossz irányba.
Holott volt egy elõjelzõ tábla, egy tábla a kanyarban, és a rossz irány le volt zárva a földön keresztben áthúzott szalaggal!!!
Ha nem kiabálunk utána, simán elmegy rossz felé...

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_