Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kürtõs Kupa és Single Speed bajnokság | Gyenesdiás | 2012. április 29.

- - - - -

  • Please log in to reply
226 replies to this topic

#161
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 posts

320x240-es képet tudok csinálni a fényképezõgéppel is.
telefon nem tudom milyen minõséget produkál, de elvileg 640x480-as a felbontása...

fényképezõ szerintem jobb lenne, talán több kép/mp -et tud mint a telefonod:)na ha ez összejön akkor a zegi kupafutampályáról is kell csinálni:D
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#162
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

fu ez tök jó ötlet!kérd el Szabiéktól a sisak kamerát, feltéve ha még náluk van...

320x240-es képet tudok csinálni a fényképezõgéppel is.
telefon nem tudom milyen minõséget produkál, de elvileg 640x480-as a felbontása...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#163
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 posts

gondolkodóba estem, hogy végig kellene menni kamerával... :)

fu ez tök jó ötlet!kérd el Szabiéktól a sisak kamerát, feltéve ha még náluk van...
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#164
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

Sziasztok!
Én is tervezem a kipróbálást (néhány maratonon voltam idáig). Amitõl kicsit tartok az az, hogy tapasztalatlanságommal és lassúságommal esetleg feltartom a nálam sokkal gyorsabbakat és 2 kör alatt 4-et rám vernek... :) Na de tényleg, mennyire gáz itt ez a kérdés? Van "hobbi" kategória? És ahogy írtad, Zsééé, a "technikás" mennyire technikás? Ja, és mikor lehet a pályát kipróbálni? A verseny reggelén?
Bocs, ha sok a kérdés - elõre is köszi a válaszokat!
Luiz

legalább 3 kört menjél! a két kör az kb 20 perc...
nagyjából végig földes úton halad a verseny, no para!
ha erre jársz, akkor szólsz nekem, aztán kiugrunk egyik hétvégén megmutatom a pályát ;)


gondolkodóba estem, hogy végig kellene menni kamerával... :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#165
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,108 posts
Elég kis kör, úgyhogy ha nagyon lassú az ember, a 6 körös futamon az eleje utoléri a végét, de sebaj, sok helyen lehet elõzni és nem egy "profi" verseny, továbbá nem szoktuk letolni a lassabbakat :) 2 mp-et lehet várni mindig.
A kevesebb körös futamokon nincs nagy esély a körözésre...

Az hogy technikás... Annyira nem, szerintem kb mint egy mátra maraton.

És igen, verseny elõtt lehet a pályán körözni ;)

Üdv:
Matt
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#166
Saint_MCP

Saint_MCP

    vendég

  • fórumtag
  • 53 posts

Sziasztok!

Én is tervezem a kipróbálást (néhány maratonon voltam idáig). Amitõl kicsit tartok az az, hogy tapasztalatlanságommal és lassúságommal esetleg feltartom a nálam sokkal gyorsabbakat és 2 kör alatt 4-et rám vernek... :) Na de tényleg, mennyire gáz itt ez a kérdés? Van "hobbi" kategória? És ahogy írtad, Zsééé, a "technikás" mennyire technikás? Ja, és mikor lehet a pályát kipróbálni? A verseny reggelén?

Bocs, ha sok a kérdés - elõre is köszi a válaszokat!

Luiz


Ha 3 körösön mész, akkor nem túl valószínû, hogy hátbacsapnának. A pálya kijelölését verseny elötti nap szombad délelött-kora délután jelölik ki. Ekkor már bejárható, de ha ismered a területet, akkor gyakorlatilag bármikor, meg a verseny reggelén is van lehetõség pályabejárásra.

#167
Luiz

Luiz

    vendég

  • fórumtag
  • 14 posts

hát itt ugye több kisebb körbõl áll a verseny. Ezekbe a körökbe vannak építve meredek felfelék és technikás lefelék. ezért a maratonhoz képest állandóan változik a terhelés és a terep is. a pulzusod jobban ingadozik fel és le, tehát jobban igénybeveszi a szervezeted. a páyát jól be lehet gyakorolni, mint a forma1-ben:) ezért nem érhetnek meglepetések mint pl maratonon h nem tudod h merre kell menni, meddig fog tartani a lejõ/emelkedõ stb. na szerintem burokban ennyi:)
ki kell próbálni!



Sziasztok!

Én is tervezem a kipróbálást (néhány maratonon voltam idáig). Amitõl kicsit tartok az az, hogy tapasztalatlanságommal és lassúságommal esetleg feltartom a nálam sokkal gyorsabbakat és 2 kör alatt 4-et rám vernek... :) Na de tényleg, mennyire gáz itt ez a kérdés? Van "hobbi" kategória? És ahogy írtad, Zsééé, a "technikás" mennyire technikás? Ja, és mikor lehet a pályát kipróbálni? A verseny reggelén?

Bocs, ha sok a kérdés - elõre is köszi a válaszokat!

Luiz

#168
bigyesz

bigyesz

    vendég

  • fórumtag
  • 117 posts

Sziasztok!

A 2009-es Kürtös kupán lesz minden!!

Most látogassatok el a web oldalra, ahol megtekinthetõk a tavalyi, azaz a 2008-as Kürtös kupa és V. Dynamo maraton képei a képgaléria menü pont alatt!

www.dynamo-maraton.atw.hu


Jó nézegetést!!

Találkozzunk 2009. április 26-án vasárnap Gyenesdiáson Nagymezõn!


Sziasztok!


Szervezõk


Köszi a képeket, remélem szabaddá tudom tenni magam, hogy elmenjek.

#169
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 posts

Lezsírozva .... :D :matahara:

Konásnál aludni .... :chin: tényleg lehet, hogy energiavámpír ... :outofhere

szeretem ezt a kompromisszum készséget:D:D amúgy nálam is lehet aludni egerszegen, én nem vagyok energiavámpírmint a konás, max a szeszt szzippantom el...:D:D
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#170
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,854 posts

na akkor verseny után énis megkóstolnám, hogy mi jó terem felétek:D


Lezsírozva .... :D :matahara:

Konásnál aludni .... :chin: tényleg lehet, hogy energiavámpír ... :outofhere
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#171
balu78

balu78

    vendég

  • fórumtag
  • 109 posts
Sziasztok!

A 2009-es Kürtös kupán lesz minden!!

Most látogassatok el a web oldalra, ahol megtekinthetõk a tavalyi, azaz a 2008-as Kürtös kupa és V. Dynamo maraton képei a képgaléria menü pont alatt!

www.dynamo-maraton.atw.hu


Jó nézegetést!!

Találkozzunk 2009. április 26-án vasárnap Gyenesdiáson Nagymezõn!


Sziasztok!


Szervezõk

#172
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 posts
Gyenesdiáson, csak jó dolgok teremnek... :)
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#173
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 posts

Én tuti ott leszek, már be vagyok izgulva egy nyomatásra :)

Páleszt viszek egy üveggel, jó kis hazai :D oszt a szervezõk majd szétmérhetik :D

na akkor verseny után énis megkóstolnám, hogy mi jó terem felétek:D
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#174
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,108 posts
Én nem aludnék Konásnál :D Ki tudja milyen aljasságokat tervez :D
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#175
bigyesz

bigyesz

    vendég

  • fórumtag
  • 117 posts

Páleszt viszek egy üveggel, jó kis hazai :D oszt a szervezõk majd szétmérhetik :D


én majd segítek nekik, nehogy valamit elmérjenek, persze csak a biztonság kedvéért :oczko:

#176
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
úgy gondoltam én is.
ajánlatom áll, majd agyalj rajta :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#177
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,854 posts

ha gondolod ihatsz, aztán ottalhatsz nálunk.


csak pöngetés után ... elötte antialkesz :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#178
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

Én tuti ott leszek, már be vagyok izgulva egy nyomatásra :)
Páleszt viszek egy üveggel, jó kis hazai :D oszt a szervezõk majd szétmérhetik :D

ha gondolod ihatsz, aztán ottalhatsz nálunk.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#179
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,854 posts

nagyon köszi a segítséget, remélem az amatöröket is szívesen fogadjátok majd :), szóval ha minden jól megy tuti ott leszek, persze a pálinkából én is kérek majd :P:cheers:


Én tuti ott leszek, már be vagyok izgulva egy nyomatásra :)

Páleszt viszek egy üveggel, jó kis hazai :D oszt a szervezõk majd szétmérhetik :D
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#180
bigyesz

bigyesz

    vendég

  • fórumtag
  • 117 posts
nagyon köszi a segítséget, remélem az amatöröket is szívesen fogadjátok majd :), szóval ha minden jól megy tuti ott leszek, persze a pálinkából én is kérek majd :P:cheers: