Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kürtõs Kupa és Single Speed bajnokság | Gyenesdiás | 2012. április 29.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
226 hozzászólás a témában

#201
balu78

balu78

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Sziasztok!!

Mindenkinek köszönjük a részvételt és a jó idõt!!!

Reméljük mindenki jól érezte Magát.

Az eredményeket még a hét folyamán feltüntetjük a web oldalunkon!

Talállkozzunk 2008. augusztus 23-24-én az
V. Dynamo- maraton-on!!!!


Mindenkinek jó pihenést!!!

Üdv:

Szervezõk!!!

#202
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
elitben:

1. Rémhöri
2. Konásandris
3. Kovács Boti

egyenlõre ennyit tudok, a többit majd késõbb...:)

#203
Saint_MCP

Saint_MCP

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
Jó kis verseny volt, számomra csak lehetet volna....

13-as rajtszámmal... "Nem baj, nem vagyok babonás..." :lol1:

Kapásból az elsõ emelkedõn a váltom bemondta az unalmast, majd a második kör felénél a láncm is megadta magát.... :(

#204
Exile

Exile

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 hozzászólás

ha csak a gummákon múlik, adok szívesen a verseny idejére...


Köszi szépen, nagyon kedves lenne tõled, de mint említettem, a hajtást se raktam végül össze...
Még az is megfordult a fejemben, hogy csak egy bringát viszünk, a gyerek nevez 2 körre, én meg háromra, és a kettõ között pedig kicsit kijjebb húzzuk a nyeregcsövet... De neki meg egy kisebb mûtétje volt nemrég, lehet, hogy nem kéne még nagyon meghajtania magát.
Nyekereg a láncom, mint egy részeg kórus, nem segíthet rajta, csak a tribológus!

#205
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
ha csak a gummákon múlik, adok szívesen a verseny idejére...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#206
Exile

Exile

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 hozzászólás
Na, ne tudjátok meg.
Nekiálltam átszerelni a hajtásomat 32/18-ra, de nem tudtam leszedni a 16-os racsnit, mert ami négykörmös leszedõm van, az sokkal kisebb körre megy rá, mint a Dicta bevágásai. Megpróbáltam kalapács + dornival, meg se mozdult. Bringabolt már nem volt nyitva, elmentem a Prak'kerbe. és vettem egy 1"-os vízvezetékhez való T-idomot. Annak a leágazását addig farigcsáltam flexszel, amíg nem lett rajta négy olyan köröm, ami passzolt a racsniba, az átmenõ csövébe pedig bármilyen erõkart bedughattam. Dugtam is, de amint ráfeszítettem, két köröm letörött... Végül a szomszédnak egy stabilabb satuja van, abba beállítottunk két 8-as acél hasábot, és azokra rányomva sikerült letekerni.
Feltekertem a 18-as racsnit, elõl is kicseréltem a lánckereket (ehhez ki kellett vennem a monoblokkot, mert annak a csészéit is másképp kellett alá-alátéteznem a láncvonal miatt). Amikor már összeraktam, akkor derült ki, hogy a bringán lévõ lánc nem megy el a racsnin... Ismét vissza a Prak'kerbe, parasztláncért. Sikerült is megcsípnem az egyetlen darab Tayát zárás elõtt 15 perccel, de már nem szereltem fel: belefáradtam...
Ha a hajtást meg is csinálnám, terepes gumikat már nem tudok szerezni, Schwalbe Road Cruisereken kéne kepesztenem a pályán... (Pedig volt két, Panaracer Smoke mintás IRC gumi is a Prak'kerbe... ;) Na persze.)
Asszem, én már eleget küzdöttem erre a hétvégére, versenyeznem már nem is kell... Nomeg az idõ sem lesz állítólag olyan jó, mint amilyennek még tegnap mondták. Úgyhogy köszönöm a kedves invitálást, de inkább majd legközelebb...
Nyekereg a láncom, mint egy részeg kórus, nem segíthet rajta, csak a tribológus!

#207
balu78

balu78

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Sziasztok!

Most érkeztünk be a pályáról!
Nagyon jó!!!
Teljesen száraz köves a pálya! Nem kell félni a pályától!
Hobbistáknak kiváló!

Ha lesznek gyerekek -igaz nem tüntettük fel- lesz gyerek verseny is!

Mindenkit várunk holnap Gyenesdiáson! Nagymezõn!!!

Nevezni helyszínen 7.30-10.00.-ig!!!

NEVEZÉSI DÍJ: 1.000.-Ft

Pálya bejárás 8.00-10.00-ig!!!!

Rajtok:
10.15 - 2 körös
11.00 - 3 körös
12.30 - 6 körös

Gyerek verseny 1 kör rajt 10.00-kor!!!

Várunk mindenkit!!!

Üdv:

Szervezõk!!

Ui:
McDonalds körforgalomtól ki van táblázva egészen nagymezõig!!!
info: 06-20-326-6578
www.dynamo-maraton.atw.hu

#208
Saint_MCP

Saint_MCP

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
Hm.. így az elején kérném a hat körös utolsó helyét :cool2

#209
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
egyetértek:)

#210
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
szerintem lesz ott még több hobbista is Rajtad kívül. ezen ne izgulj! ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#211
Exile

Exile

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 hozzászólás

nemrég linkeltem be egy szintrajzot.
32-34-ben fel tudtam menni mindenhol kényelmesen. de volt amikor országútival (42-2x) tekeregtem, azzal is felszenvedtem majdnem mindenhol.
a pálya nagyrésze földút, nem túl technikás.
szerintem bátran indulj csak el!
2-3 kör nem lesz megerõltetõ


Köszi.
A szintrajzot láttam, meg is ijedtem tõle rendesen. Csak nem nagyon tudom mihez hasonlítani, azért kérdeztem. Meg az sem mindegy, hogy a talaj milyen.
A legkönnyebb áttétel, amit elõ tudok állítani, 32/18. (Hacsak el nem szaladok még most a boltba gyorsan egy 22-es racsniért.) De ha nem túl technikás a terep, akkor megpróbálkozom a patentpedállal (azzal is csak most ismerkedem, már õszülõ fejjel), az is segít a hajtásban. (A családban lévõ "rendes" montival a fiam indulna.)

Egy cserszegtomaji sráccal lenne bizniszünk, aki szintén indul a versenyen. Csak kellett volna még valami indok, ami miatt elfáradjunk a Balaton túlsó végéhez... Ez lenne az indok, csak az idén még nem sokat bicikliztem (meg tavaly, meg tavalyelõtt se, mióta "kiegyensúlyozott, boldog családapa" vagyok), aztán nem szeretnék köznevetség tárgya lenni, hogy csak ott kínlódok a pályán.
Nyekereg a láncom, mint egy részeg kórus, nem segíthet rajta, csak a tribológus!

#212
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Mennyire kemény az a pálya? Ajánlanád egy edzetlen vén fütyinek, hogy brahiból megpróbáljon elbóklászni a mezõny után, vagy kár erõltetni?
El lehet rajta menni singlespeedel?


nemrég linkeltem be egy szintrajzot.
32-34-ben fel tudtam menni mindenhol kényelmesen. de volt amikor országútival (42-2x) tekeregtem, azzal is felszenvedtem majdnem mindenhol.
a pálya nagyrésze földút, nem túl technikás.
szerintem bátran indulj csak el!
2-3 kör nem lesz megerõltetõ

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#213
Exile

Exile

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 hozzászólás

ma voltam kinn a pályán. nagyon jóóó! :)
majd pár ágat levágok, ha lesz rá idõm, csakhogy jobban lehessen dönteni a kanyarokban ;)
a 4 köröm alatt le tudtam vinni 10 perc alá a köridõket...


Mennyire kemény az a pálya? Ajánlanád egy edzetlen vén fütyinek, hogy brahiból megpróbáljon elbóklászni a mezõny után, vagy kár erõltetni?
El lehet rajta menni singlespeedel?
Nyekereg a láncom, mint egy részeg kórus, nem segíthet rajta, csak a tribológus!

#214
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
ma voltam kinn a pályán. nagyon jóóó! :)
majd pár ágat levágok, ha lesz rá idõm, csakhogy jobban lehessen dönteni a kanyarokban ;)
a 4 köröm alatt le tudtam vinni 10 perc alá a köridõket...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#215
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Hm.. szívni fogok rendesen.... meg fog érzõdni, hogy néhány száz km edzés maradt ki, fõleg a hegyi edzések... :(


ezzel nem vagy egyedül:)

#216
Saint_MCP

Saint_MCP

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
Hm.. szívni fogok rendesen.... meg fog érzõdni, hogy néhány száz km edzés maradt ki, fõleg a hegyi edzések... :(

#217
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Jó kis pálya ez, jó kis hangulattal. Bár én meló miatt nem tudok menni, ajánlom mindenkinek!

#218
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
múltkor mentem rajta 3 kört.
elég kemény pálya, nyugodjatok meg!
Feltöltött kép

az elsõ 3 rész a 3 kör, utána meg lazáztunk még egy kört...
picivel hosszabbak a körök, csak mi vágtunk le belõle

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#219
balu78

balu78

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Hello Kela!

Nem kell!!!!

Bárki indulhat a versenyen profik és nem profik is!!!!!!!


ÜDv:

szervezõk!

#220
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
licensz nem kell ugye?