Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Gumitopik

* * * * * 4 votes

  • Please log in to reply
15840 replies to this topic

#14881
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
a négy cm-s felni 2.35-ös gumi-ba bele tud menni ez a belsõ?
Amúgy kösssz.

Ride everywhere.

.


#14882
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
a maxxis? az nem is nagy. a kenda az ami nagy. felfujás nélkül el lehet vele kerékpározni egy 2.3as külsövel.
ha valamibe meg a maxxis nagy, használjon hozzá random belsöt. 2.1-esig.
mt... mindezt monociklivel? fura fazon.....

#14883
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
rubena az saját gumit gyárt,vagy csak festik másokét érdekes színûre?:)
fékkart vhogy a karjára akarja kivezetni:)
nemtom hogy hozta össze;egy letörésnél repedt meg a bokája nemrég,és meglógott a doki elöl,amikor az kiment,h igyon 1 KV-t gipszelés elött
másnap meg hegy,végig Tündér gond nélkül,és már hazafelé tartott,amikor a Mechwarton a sikátorban az uccsó lépcsõn valahogy elesett (EZERx lemegy ott gond nélkül)
nem igazán emléxik rá,hogyan,csak arra,h csuklóra érkezett;onnan be Kapás,majd mentünk Jánosba,mert csak ott tudta a csontkovács helyrerakni :P -ha megkapja ezeket a felvételeket is,majd küldöm a röntgenképeket,yól néznek ki
vitzes lesz a kényszerpihi,a barátnõje kell,h fürdesse majd,az tuti,már az átöltözés is kétemberes munka volt:D
na de ON
Maxxis DH belsõvel az a gixxxer,h sok olyan felni/gumi páros van,amibe nem lehet begyömöszölni,akkora nagy:D
legjobb fr külsõ sztem továbbra is a Vertical Tubeless Pro...nyamm
van 1-2 jó Michi is,de méregdrágák:P

#14884
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
AGA: maxxis dh belsö. az marhára nem nehéz, meg nem vastag, simán csak egy ellenállóbb nagy külsöbe való gumi(nem egy kenda dh)
rubena is gyárt nem egyfajta nagy, de mégse nehéz belsöt...

#14885
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
A gördülési ellenállásba beleszámít még, hogy milyen széles a feni, merhogy a gumi úgy jobban terül szét. Igaz nem sokat de, számít (ez sen elméleti, hanem gyakorlati tapasztalat).
Amúgy nem tudjátok van-e a nehez dh belsõkön kívül olyan belsõ ami nem csak 2.1-esre való? Azzal talán normálisabban lehetne szabályozni a nyomást.
Ja! A swampthing a király, a legjobb, az istengumi... bár már szétkoptattam szaggattam eggyet, de a két év az két év :).

Ride everywhere.

.


#14886
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
jobbulást nekije.
fékkar féknyereg, ugye hs33.
mit követett el az az örült? no mind1.
áhh, fiatalság..:-)

#14887
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
fenét az
vagy legalábbis mihez képest?:)
mintája EZERyó
és legalább nem kopik olyan gyorsan
meg hegyre tényleg az kell,h legyen valami,ami tompít

Thez; a fékkarra gondolsz?
most 1 ideig sztem nem fog foglalkozni a DOLOGgal,mert szilánkosra van törve a karja és meg van repedve a bokája... :-/ :(
pont miután megvette az új védõt-persze,van,amit nem le7 kivédeni,és jobb most feküdni otthon,amikor amúgy is tanulnia kéne,mint nyáron,amikor érted
hamarosan nyomok képet a régi monoról;tengely,hajtókar le vannak csoffadva mint EZER

#14888
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Monociklire meg végképp nem mert atom magas és atom csúszós.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#14889
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
monocilire kõ mt haverjának.
amugy kala: üzenem neki hogy csak egy adapter kérdése, és megoldható amit szeretne.

#14890
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Nem mondom meg mert ne vegyél olyan gumit amivel NEM LEHET BICIKLIZNI!
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#14891
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
24x3.0-ás Durot hol lehet kapni legolcsóbban ???

#14892
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
zmax 2,35:
igen! :spoko:
Autist Team:)



#14893
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2,334 posts
Nekem a 2.35 Z-max bejött hátulra.Viszonylag olcsó, nem a legballonosabb, de nem rossz, és a súlya sem nagyon vészes(azért nem cc).A gördülés/kanyarodás/kapaszkodás pedig király.Elõl meg Fekete Jack.Az is tetszik.

#14894
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,228 posts
Terepen a keményebb guminak legtöbbször nagyobb az görd. ellenállása, "megakad" mindenben. Most itt nem a döngölt földútra kell gondolni. ;)
Like a rock...

#14895
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
ez az idei space (~3e), vagy a tavalyi (~8) ?

#14896
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
nah en nem elmeletben hanem tegnap

space 2.35os jol tekerheto mert konnyu ellenben szeles es a butykei is jol tartanak kanyarban

elotte volt font 2.7 mobster 2ply
ay is hasonlo volt nem ereytem nagy kulombseget csak koveskanyarban mert ott jol jott hogy siman le lehetett emnni 1.7-2 barra.
de 1200g korul volt nagyon nehez volt...

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#14897
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts

Nem számokra gondoltam te kis butus. Csak, hogy van-e lényeges külömbség? Kanyarba bedönteni a szélesebbet, vagy a keskenyebbet könnyebb?

szerintem minél inkább kör keresztmetszetû annál könyebb dönteni, viszont terepen a nagyobb oldalsó bütykök jobban tartanak

istenem, már megint elméletben bringázunk :wtf:

#14898
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
hát a legnagyobb gáz a vastagoldalfal/jó súly aránypár belövése. Fõként, mert keréken van...

Aktuális civil


#14899
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
hát csak ugye ezek nagyban függnek egymástól...
ésakkor még bejön a tartós/jóárú/könnyû trió, amibõl egyszerre csak 2-t választhatsz:)
Autist Team:)



#14900
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
pontosan:-D
keményebb gumival ellensúlyozni lehet azt, hogy nagyobb.
de ki az a marha, aki 4-5 bárra felfúj egy 2.5-2.6os ballonos gumit:-D (én, régen)
na szal zsááákutca(dead end street:-D)